Анонимарик• 03 мая 2024
Результати біопсії після гістероскопії... прошу поради
Знайшли поліп ендометрія, відправили на біопсію. Сьогодні прийшов результат, дуже нервую, не можу зусередитися(( Лікар ніяк не прокоментувала, сказала, щоб після свят до неї прийшла. А я не можу собі місця знайти((
Фрагменти залозистого поліпа ендометрія.
Вогнищевий лімфоїдний інфільтрат строми.
Вогнищева залозиста гіперплазія ендометрія проліферативного типу.
Можливо хтось з таким стикався? Наскільки це все страшно?
ДлинноНожка• 03 мая 2024
Успокойтесь.
Вообще ничего страшного.
Просто нужно пойти к врачу, чтоб назначил лечение иначе может быть снова то же самое.
Гормональный сбой
Вообще ничего страшного.
Гормональный сбой
Жена сантехника• 03 мая 2024
обычный полип.
специально нашла свое заключение- залозисто-фіброзний поліп гіперпластичного типу. что по сути тоже самое, что и у вас
АгатаХристя• 03 мая 2024
Це все доброякісні процеси, не переживайте. Тим більше вам вже те все вирізали. Тепер напевно гормони призначать, якісь протизаплідні скоріш всього або мірену запропонують.
ДлинноНожка• 03 мая 2024
Ответ дляLuchia80
Моя тітка з такими ( у неї кілька) живе вже 15 років
Ну это не самый правильный вариант.
Анонимарик
• 03 мая 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Скільки зараз коштує гістероскопія?
мені робили в державній лікарні, все бескоштовно було.
ТрамвайGirl• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимарик
Круто, я також буду робити в державній, але мені сказали 4500.
Також переживаю що біопсія покаже.
Анонимарик
• 03 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Також переживаю що біопсія покаже.
розумію...
тиждень очікування результатів дуже виснажує(((
ТрамвайGirl• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимарик
розумію...
Я вже місяць очікую саму операцію, вся на нервах. Який вам наркоз робити, як відійшли? Як себе почували в той день? Мені терапевт сказала, що може шатати до вечора.
Ранковий базар• 03 мая 2024
Ответ дляВідморожена
Оо мне нужно дойти
Прям не знаю, кск себя заставить...
А надоооо
Прям не знаю, кск себя заставить...
А надоооо
Нас таких багато. Стрес, гормональні розлади...
Я от вчора записалася на прийом. І ви ходіть )
Анонимарик
• 03 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
я нервувала більше, ніж потрібно))
Це був медикаментозний сон хвилин на 15-20, швидко прокинулася і ніяких отходняків не було (порівняно з загальним наркозом..)
Прокинулася і їсти сильно захотіла, прям мріяла про капучіно та круасан))
Пішла додому через 3-4 години, причому пішки захотілося пройтися, все було ок.
Ответ дляТрамвайGirl
Також переживаю що біопсія покаже.
Я вчора була в Томоклінік на мамографії по направленню сімейного, безкоштовно. Здається, гістероскопія в них теж по направленню безкоштовно. Якщо Ви в Києві, зателефонуйте, спитайте
Ранковий базар• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимарик
я нервувала більше, ніж потрібно))
О, дякую. Мене як раз цікавило, чи я буду потім в стані пішки додому дочалапати чи ні )
ТрамвайGirl• 03 мая 2024
Ответ дляБасина
Я в Чернівцях), але все рівно дякую, можливо ця інформація комусь іншому тут пригодиться.
ТрамвайGirl• 03 мая 2024
Ответ дляАнонимарик
я нервувала більше, ніж потрібно))
Брали туди з собою їжу?
Анонимарик
• 03 мая 2024
Ответ дляВідморожена
Оо мне нужно дойти
Прям не знаю, кск себя заставить...
А надоооо
Прям не знаю, кск себя заставить...
А надоооо
я теж відтягувала до останнього... дитина, чоловік, кіт, свекр з свекрухою всі з різними диагнозами, за всіма слідкую, окрім себе. Якось зустрілася з подругою, а вона мені розказала гінекологічну страшилку про якусь родичку... я на наступний день кулею до гінеколога полетіла((
Анонимарик
• 03 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Брали туди з собою їжу?
тільки воду... зранку не їсти/не пити, а потім після операції принесли лікарняної їжі (гороховий суп, буряк, рибна котлета та рис...), мені з голодухі все смачно було, я була приємно здивована (м.Луцьк, якщо що)