Чоловік Леонори Намені хоче ще дітей.
Мешканка села Остриця Чернівецької області потрапила до Книги рекордів України, ставши найбагатодітнішою матір´ю країни.
Леонора Намені народила сина, який став 21-ю дитиною в сім´ї.
Батько сімейства Янош Намені запевняє, що це, можливо, не останній спадкоємець: "Скільки Бог дасть дітей, стільки й буде".
Четверо старших дітей Намені вже мають свої сім´ї, інші 17 живуть з батьками. В обласному пологовому будинку, де з´явився молодший малюк, нещодавно народився і онук Леонори - його батькам подарувала старша дочка.
Чашечка кофе• 03 мая 2024
Цю сімейку лікувати треба, а не популяризувати та у книги рекордів записувати. 21 дитину вона народила років 10 - 12 тому назад
В кого тако було• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Ну, що, порадниці, які тут розповідають про ’не на часі’? Є ще справжні українські жінки! Беріть приклад, хоча б 4 народжуйте!
Пожалуй, останусь ’несправжньою’
Крихітка на всі• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Психічнохворі ?
САМ_ТАКОЙ• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Ага, хто більше
Королева краси• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Це новина 2013 року....
Тишком нишком• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
А у вас скільки?
Чашечка кофе• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Так плодилися вони до війни. Їй у 2012 було 44, то зараз вже 56й
Чашечка кофе• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
А як наші бабки народжували під час голодоморів, війн? По 8 дітей було нормальне явище
Ага, і з цих 8 вижили в кращому випадку 2
Курочка• 03 мая 2024
Ответ дляВероятненько
А что этот янош милл ионер?,как он их все кормит за какие шиши
Задєцкі
Снегопадка• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Леонора Намені- справжня українська жінка
Крихітка на всі• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Мої стільки не народжували
Снегопадка• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Сексу хотілося, а контрацептивів не було 🤷🏻♀️
Крихітка на всі• 03 мая 2024
Ответ дляСнегопадка
Може вона Василівна
Тишком нишком• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Так ви ж, українки, вже не ті, навіть другу дитину не хочете народжувати
В мене вже двоє
Пописанная парта• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Ну так рожайте хоть 30, чего прицепились? Рожали, потому что не было средств предохранения.