Для адекватних. Матрьохи і сєпарші-лісом. Буду банити
Ответ дляРойЛеля
Наче ж очевидні речі каже.
Хіба ні?
Трохи я в а..ї
Bransoletka• 03 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
и кто он после этих слов? сепар или матрешка?
Ждун!!!
Bransoletka• 03 мая 2024
Ответ дляNadiaaaa
Зеленський оно теж про наступ заявляє, але як йому тепер вірити після шашликів )))
Того наркомана ще хтось серйозно з суспільства сприймає?
Ответ дляBransoletka
Він такий наркоман як я дєвочка у лівому вусі.Ви наркоманів бачили хоч раз?
Bransoletka• 03 мая 2024
Ответ дляNadiaaaa
Вони просто зараз всі з усіх боків стали говорити про майбутній наступ чи на Сумщині чи на Харківщині, може на випередження
Не можна виключати. Десь читала що можуть рушити з боку Сумщини на Богодухівський район, аби оточити Харків.
Більше цікавить, що наша влада думає? Закидати мобілізованими, які заледве 1 місяць навчань пройшли? Знову сотні тисяч смертей, все без сенсу
Ответ дляБояукраїночка
я понимаю что деньги не пахнут, отрабатывать нужно, но вы хоть притворитесь что не от Зелени тут строчите). Ваш шеф уже так ноздри накачал втягивательными упражнениями шо аж страшно за его и так не маленький нос.