Горня капучіно• 03 мая 2024
Щеплення від раку шийки матки підлітку.
Цікава ваша думка.,
До слова, подруга дуже хороший гінеколог зробила своїй доньці - підлітку.
Вже хочу також зробити, але цікава думка ще людей.
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляДавно без алко
ми в США, донці радять зробити, ій поки 10. Я знаю яка гидота це впч, у мене ерозія була та дисплазія, саме через це.
Вот и у меня эрозия шейки матки (вызванная ВПЧ 16). А может, уже и дисплазия. Не знаю. Я уже 5 лет не была у гинеколога
Кили и Манджаро• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Какие рекламные буклеты врача? У меня их нет. И никакие врачи мне их не давали
Почитайте ще раз уважно цю тему. Звідки наші жіночки набиралися інформації, що ’з появою вакцини у США перемогли ршм’, якщо статистика США говорить протилежне? Вони читають першоджерела? Точно ні. То звідки така відбірна локшина? З кабінету того, хто її втюхує. Більше нізвідки.
Ответ дляНай хоч раз
Планирую своим Гардасил 9, в Украине пока нет
На Амазоні в травні 2019 вийшла чергова присвячена найсумнозвіснішій вакцині сучасності книга ’Розбиті мрії: Викрита вакцина ВПЛ’.
Анотація:
’Задокументованим фактом є те, що після запровадження вакцинації від вірусу папіломи людини (ВПЛ) у 2006 році було повідомлено про більшу кількість побічних реакцій, ніж з будь-якою іншою вакциною.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров´я (WHO) VigiAccess, станом на 13 серпня 2018 року було зареєстровано 84 986 повідомлень про побічні реакції.
Серед них 37 249 повідомлень про порушення нервової системи;
2514 - про серцеві порушення, включаючи 35 зупинок серця; 542 повідомлення про постуральний синдром ортостатичної тахікардії (POTS);
понад 3000 повідомлень про напади або епілепсію;
8430 повідомлень про непритомність;
та 401 зареєстрована смерть.
Ці статистичні дані зростають з кожним днем, і саме після ознайомлення з ними, ми з Амандою Дью, дочка якої отримала пошкодження від цієї вакцини, вирішили написати книгу, в якій висвітлюється небезпека вакцини проти ВПЛ.
Однак, ми вважаємо, що наші голоси не є достатньо потужними, щоб поділитися нашим посланням, і з цієї причини ми вирішили зробити цю книгу дуже відмінною від будь-якої іншої книги.
Ми вирішили попросити фахівців з усього світу, щоб кожен з них написав розділ, що описує їх власний унікальний досвід вакцинації ВПЛ.’
Анотація:
8430 повідомлень про непритомність;
та 401 зареєстрована смерть.
Ответ дляТрільчиха
Планую робити дочці 12 і думаю й собі теж
В Канаде подростки имеют право принимать решение относительно прививок самостоятельно, не советуясь с родителями.
Пример такой самостоятельности. 14-летняя Аннабел Морин согласилась на прививку Гардасилом, ничего не сказав родителям. Через 16 дней последовала тяжелая поствакцинальная реакция, о природе которой девушка также умолчала. Когда она выздоровела и пошла в школу, там отмахнулись от осложнения и привили ее Гардасилом во второй раз. Через 15 дней Аннабел скончалась, и только тогда родители обо всем узнали. Ее мать вообще была не в курсе, что подростки имеют такое право...
А тем временем, у соседей в штате Нью-Йорк предложен законопроект, согласно которому дети с 9 лет сами могут решать, прививаться им Гардасилом или нет.
Советничаю тут• 03 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А протестировали как хорошо, сначала посмотрели статистику - сколько от страха прививку кольнет, потом сколько по обязаловке, потом насколько новый рефлекс сработал и сколько людей третий раз повторило. Ну прямо иногда смешно. Только от впч стоит 300 баксов еще и.
И на основе этого строят прогнозы по резкому росту онко всех видов
Бавовна• 03 мая 2024
Ответ дляОмлетик
Ну я сделала дочке.А какие могут быть мнения. проверить можно только если одной из пары однояйцевых близнецов сделать , а другой не сделать. Ну и подождать лет 60.
Тоді вони мають жити статевим життям з одними і тими самими партнерами) І то це буде не чистий експеримент.
Кили и Манджаро• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
А може вже нічого й не має. Діагноз ’ерозія’ існує лише на теренах постсовка, інші і не підозрюють про нього. ВПЧ може успішно переборюватися організмом. Мені в Україні ставили діагноз впч. За кордоном аналізи прийшли чисті. Лікар сказала, що організм може переборювати цей вірус самостійно і що ним насправді вражено понад 80% населення. Просто у когось він активний, а у когось ’спить’. То як живуть ці 80%?
Советничаю тут• 03 мая 2024
Ответ дляДавно без алко
Неееет, не из-за ВПЧ, а из-за сниженного локального иммунитета. Ну и не только локального скорее всего
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ длязаварний look
Мене більше лякає зайве втручання у молодий організм
Ніяких щеплень дітям не робили?
Советничаю тут• 03 мая 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В Чехии делаю дочке Гардасил 9. Тут и мальчикам делают, вакцина и кишечник захватывает. На работе чехи все детям делают
Про кишечник поподробнее, что там она захватывает?
А про ’все делают’ - так у нас за клоуна большинство проголосовало, что это говорит о ’всех’?
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ дляНай хоч раз
Я ставила своїм в Харкові Гардасіл 9. За останніми протоколами достатньо 1 щеплення
Ответ дляЯйцеголовая
Тут на самом деле или вы верите в эффективность вакцинации и прививаетесь или же антипривочник , которые уже тут набежали, чтоб сообщить, что прививки - зло.
Для запрививочников вакцинация это вопрос веры. А антипрививочники ищут и изучают информацию.
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Есть
Горня капучіно
• 03 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Я робила,мені сподобалося
Що саме вам сподобалося)
Тарабарщина• 03 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Я думала це тільки до дівчат
Моя гінеколог робила своїм синам
Кили и Манджаро• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Есть
Так ви ж у лікаря 5 років не були, звідки ви знаєте, що там є і що взагалі було )
Бавовна• 03 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Коли ставили?
Кили и Манджаро• 03 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Що щепляться і голосують одні і ті самі
Сизоока бестія• 03 мая 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ви думаєте, в США інші люди?
Кругом всі однакові)
Люди такие же, но там вроде страховка более распространена, возможно входит в нее осмотр
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ дляНай хоч раз
Во всех клиниках Гардасил 4, а не Гардасил 9. Девятая официально не зарегистрирована у нас, она никак не может быть во всех клиниках.
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Что было - я знаю. В 2013 г. я делала кольпоскопию. У меня диагностировали эрозию шейки матки I-II ст., а также остроконечные кондиломы. А в 2015 г. я сдавала анализ на ВПЧ. У меня выявили ВПЧ 16
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ дляЯйцеголовая
В некоторых странах уже и мальчикам делают, так как они переносят вирус.
Не тільки переносять, а самі теж хворіють на рак ануса та члена
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Прививка не гарантирует отсутствие РШМ от ВПЧ
Знижує вірогідність і дуже сильно
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Если бы это помогало, уже бы рак победили
Онко просто купа видів, далеко не всі викликаються вірусами. Конкретно цей вид раку в тій же Австралії майже побороли
Губной рояль• 03 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
А шо це за останні? Мені рік тому гінеколог казала, що за останніми, потрібні 3, навіть до 14 р.
Одні думки• 03 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
От рака ануса уже есть вакцина? Тут бы многие сделали
Марс атакует• 03 мая 2024
Не відправила свою доньку на це щеплення. Сумнівне якесь щеплення, зиску з нього? Скільки його років роблять? Чи народили ті хто робив його раніше?
Зробила всі щеплення, які й мені в дитинстві робили