Краля-Галя• 03 мая 2024
Вступ на магістратуру і ЄВІ/єфвв
Хто в курсі, якщо я маю диплом магістра історії, чи можу я вступити на психологію в будь який вуз без іспитів?
Залізний занавіс• 03 мая 2024
Зовсім без іспитів ні. В минулому році було 2 варіанті. Оці загальні іспити, про які ви написали або іспити при конкретному вузі, в який вступаєте
Краля-Галя
• 03 мая 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Ну, при вузі нехай би було…
Залізний занавіс• 03 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Ну, при вузі нехай би було…
Тоді уточняйте у вузі, куди хочете вступати. Я так робила
Краля-Галя
• 03 мая 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Дякую!
Залізний занавіс• 03 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Проблема в тому, що в мене низький рівень іноземної :(
Ви думаєте у тих, хто вступає, високий у всіх? І нічого, вчаться. Ви ж не на бюджет, за свої гроші. Вузам треба ваші гроші, намалюють вам бал для вступу
Електрохарчування• 03 мая 2024
Я не уявляю як здавати іспит з психології її не вивчавши. Іноземну теж треба здавати на хорошому рівні.
Електрохарчування• 03 мая 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Отож, а потім питають чому ці дипломи не визнають закордоном.
Краля-Галя
• 03 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Психологія була в моєму житті на досить високому рівні.
А от з іноземною проблема
Краля-Галя
• 03 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Хто питає?
Особисто в мене з іноземною склалась специфічна ситуація - в школі була французька, як я только не вивчила, бо змінялись вчителі. А у вузі 1 рік - англійська… початковий рівень. Поиім якісь курси тримісячні…
Отаке…
Електрохарчування• 03 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Хто питає?
Отаке…
Так підготуйте ту мову, яку знаєте. Потім розкажете, які вимоги реально. Мене більше дивує як фаховий іспит за 4 роки навчання можно здати, якщо ти психологію не вивчав...
Електрохарчування• 03 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Хто питає?
Отаке…
Яякщо ви схочете визнати цей диплом як диплом психолога в Європі, то це буде неможливо.
Краля-Галя
• 03 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Так ніяку не знаю на потрібний рівень :(
Краля-Галя
• 03 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Не хочу. Мені Європа ре цікава.
Залізний занавіс• 03 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Хай Європа гуляє
Електрохарчування• 04 мая 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Хай Європа гуляє
зрозуміли, ви не в темі.. через років 5 сюрприз буде.
Електрохарчування• 04 мая 2024
хоча, якщо ви такий шлях обрали то працювати професійно ні психологом ні психотерапевтом не плануєте. То дійсно тоді ці моменти вас не стосуються.
Залізний занавіс• 04 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Та кому той сюрприз тут вже буде, по перше) по друге, психологи працюють в приватній практиці і ці дипломи треба лише як формальність, щоб підтвердити освіту психотерапевта. От інші спеціальності не знаю як.