Мотористка• 03 мая 2024
Львов по часово жильё на 19 мая
Подскажите пожалуйста где снять жильё на 2-3 часа 19 мая с утра.
Приезжаем в 6.30
Мама и двое взрослых детей по 15 лет, нужно просто принять душ и переодеться ( у детей выступление)
Где лучше поискать или можно по приезду в город ? Просто это рано утром будет(
Не знаю как правильно сделать 😔
Приезжаем в 6.30
Не знаю как правильно сделать 😔
Рубаю олівлє• 03 мая 2024
Я находила на букинге хостел, который нас мог заселить так рано. Прозванивала, и бронировала. Но цена была за сутки. Хостел был один из самых дешёвых. Нам реально просто покупаться надо было) почасово, чтобы проверено, эт хз. Олх, наверное, смотреть. Но не обманут ли
на вокзале точно есть хостел. Может там можно договориться и оплатить частично. Но не знаю даже
Білий Лосик• 04 мая 2024
Квартири в центрі колись були але зараз так нехоче ніхто краще вам готель взяти...
Рубаю олівлє• 04 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
Квартиру точно сложно. Квартиры обычно или с 12 дня, или час дня. Отель, кстати, возможно
Патріотка з дивану• 04 мая 2024
Просто снимите три койки в хостеле. Помоетесь, переоденетесь, оставите вещи. Это будет дешевле отеля. Ну, а почасовые квартиры, сами понимаете, будут и дорогими и сомнительными по гигиене. А перед отъездом просто заберете свои сумки и поедете на вокзал. Там никто проверять не будет - ночевали вы или нет. Ну, или узнавайте про платный зал ожидания при жд вокзале.
Мотористка
• 08 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Де саме виступ? О котрій годині?
Вітовського 43 Львів
19.05 на 8:00 репетиція
19.05 на 11:00 починають дівчаток збирати на показ ( макіяж та зачіска)
19.05 на 15:00 початок показа
Наш вихід буде по Таймінгу 10-12 хв
Закінчення всього показу десь 20:00
Потяг прибуває о 6.30 ранку
Нам треба з ранку одразу хостел, бо треба прийняти душ 😔
Потім одразу їдемо на локацію.
І ввечері одразу назад, потяг о 23.00
Згодна зняти хостел на добу, але куди не дзвонила, не гарантують поселення навіть якщо забронюю завчасно
19.05 на 8:00 репетиція
19.05 на 15:00 початок показа
Наш вихід буде по Таймінгу 10-12 хв
Закінчення всього показу десь 20:00
Потяг прибуває о 6.30 ранку
Потім одразу їдемо на локацію.
І ввечері одразу назад, потяг о 23.00
Штора с кисточкой• 08 мая 2024
Ответ дляМотористка
Вітовського 43 Львів
19.05 на 8:00 репетиція
19.05 на 15:00 початок показа
Наш вихід буде по Таймінгу 10-12 хв
Закінчення всього показу десь 20:00
Потяг прибуває о 6.30 ранку
Потім одразу їдемо на локацію.
І ввечері одразу назад, потяг о 23.00
19.05 на 8:00 репетиція
19.05 на 15:00 початок показа
Наш вихід буде по Таймінгу 10-12 хв
Закінчення всього показу десь 20:00
Потяг прибуває о 6.30 ранку
Потім одразу їдемо на локацію.
І ввечері одразу назад, потяг о 23.00
Вокзал-Вітовського трамвайне сполучення. Вам би ідеально готель Золотий лимон або Деліс в Стрийському парку, єдине ціна від 1300. Хостелів є декілька саме на вул. Франка (але треба дивитися номера будинку не нижче 80-90 та далі) або верх вул. Коперника, теж ідеальне трамвайне сполучення, всюди пару зупинок.
Мотористка
• 08 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Дякую 🙏
Штора с кисточкой• 08 мая 2024
Це Вам ідеально по розташуванню, від вокзалу декілька зупинок, до парку Культури одна або пішки. Може домовитесь про раннє заселення або пізній виїзд...
Мотористка
• 08 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Дякую Вам велике ❤️
Штора с кисточкой• 08 мая 2024
Ответ дляМотористка
Дякую Вам велике ❤️
Не має за що, а що за виступ буде? Це в парку?
Мотористка
• 08 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Модельний виступ. Для нас це перший 😊😊
Штора с кисточкой• 08 мая 2024
Ответ дляМотористка
Модельний виступ. Для нас це перший 😊😊
👍успіхів! Обов´язково відвідаємо. Ми модельну кар´єру призупинили:)