Невгамовна шахиня• Изменено 04 мая 2024

Чому людей не влаштовує звичайна паска?

Шось там мудрують, ліплять якесь печиво зверху, снікерси, мармелади. Тобі що, мало звичайної паски класичної, як бабуся робила? Гоголь-моголь, родзинки, цвітаста присипка і більш нічого. Наколоти чаю і сиди кайфуй від класики. Ні, треба ж показати, шо ти сама крута і оригінальна в церкві зі своєю понтовою паскою.
Результат:
вже голосів: 782
606 (77.49%) Я за класику
176 (22.51%) Я за оригінальність і понти
Вот Она Я• 04 мая 2024
Причём как правило все эти украшенные и оригинальные паски - невкусные.
Можно провести аналогию с машинами: есть Мercedes, который просто хорошая машина.
А есть Жигули, на которую бампера спортивные ставят, шильдики красивые лепят, плёнкой обклеивают...
В общем делают всё чтобы это ’говно’ хоть как-то презентабельно выглядело. 😁

66сезон666серия• 04 мая 2024
Ответ дляПавлодарская
Ну творожная паска это та что из творога чистого ? Мое кажется это совсем другой продукт. И можно брать оба не выбирая!)

Панеттоне это то что я хочу по описанию ! Спасибо! Закажу

А важно где брать? Какая фирма и пр?
Тю, таки Вы правы! Зачем выбирать, если можно взять и то и другое, шо это я скромничаю

От себя рекомендую такие:
Granducale Italia Panettone Classico
Aurora Panettone
Ну и Bauducco Panettone тоже можно.

Есть ещё Panettoni Dolce&Gabbana, но до такого я ещё не доросла 😂👌🏻
Працівниця року• 04 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Что ’та ладно’? Не все знают, что такое подчеревка
Штирлиц был на грани провала.
хутряна володарка• 04 мая 2024
Я немного отхожу от классики, вместо глазури из белков топлю белый шоколад. Так вкуснее. Могу пару штук сделать с молочным шоколадом сверху.
Но гнезда сверху не делаю, обычная присыпка.
В этом году купила первый раз отдельно розовую и бирюзовую, попробую.
В рот не ложи• 04 мая 2024
вы чо,
понты дороже всего
Бла бла бла• 04 мая 2024
Тому що люди забувають за те, чому вчить їхня релігія.
Що Бог - є любов. Що не треба зло мати в душі. Що дратуватися не є божим шляхом.

І давай за атрибутику махач влаштовувати ) В церкву прийшла нафарбована, паски не бабусині )
Сяду на шию, дорого!• 04 мая 2024
Эти украшаловки для фоточек. Моя знакомая всю неделю скупала разные паски в магазинах, потому что ей надо, чтоб их было много и они везде стояли по квартире. И накупила всякой мишуры для украшений, которой она украшает магазинные паски.

Шлях до зірок• 04 мая 2024
Ответ дляМиззери
Есть красивая оригинальность но у вас на фото какой-то перебор и абсурд , согласна
Классика уютнее , чуть можно добавить сухофруктов или цыпленка из марципанов
А не вот это все
Я делаю обычную сахарную глазурь, а сверху посыпаю кокосовой стружкой или цукатами.
МЧСница• 04 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Того шо я за незмінність традицій, що переходили від покоління до покоління. А тут - на тобі, снікерси вона ліпить, гоголь-моголь їй не такий
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляПочтальЁнша
так шпионы и прокалываются
Я не шпионка
Сколько_мне_лет?• 04 мая 2024
найбільше пасками міряються ті хто в церкву раз на рік ходить, факт
а як запитати чому в нас Великдень не так як з католиками всі муму
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляПрацівниця року
Штирлиц был на грани провала.
При чем тут Штирлиц? Я не шпионка
ПочтальЁнша• 04 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Я не шпионка
Все шпионы не признаются
Сколько_мне_лет?• 04 мая 2024
Ответ дляВот Она Я
в кожному срачі завжди знайдеться той хто порівняє це з машинами
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Все шпионы не признаются
Я НЕ шпионка. Обычный человек, который сидит здесь просто от нечего делать
ПочтальЁнша• 04 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Скучно же. Поддержали бы игру...
Пффф 100%• 04 мая 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Скучно же. Поддержали бы игру...
Не люблю играть в какие-то игры
Злюсь до кипіння• 04 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Есть люди, для которых цветочки из маршмеллоу несовместимы с паской. Если что, это не я
Это я, но только у себя, как другие делают все равно, вернее наоборот, мне даже нравится что разные у всех, когда обмениваешься, пробуешь разные варинты, это прикольно)
ivareka• 04 мая 2024
1 фото красота, я за понты

ivareka• 04 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
бу бу бу
Дайте вподобайок• 04 мая 2024
До речі, в паску завжди намагалися покласти все найкраще, тому клали багато яєць, масла, спецій. Мені згадався твір зі шкільної програми ’Маруся’ Квітки-Основ´яненка: ’І спекла Маруся паску високу і жовту, поклала туди бібків, шафрану, імбиру’. Що таке бібки не знаю, але шафран завжди був дорогою спецією, імбир на початку 19 ст. теж, думаю, був з недешевих, але там описувалася доволі заможня сільська родина. А звідки пересічні селяни знали про цукати, мигдалеві пластівці і лимонну цедру, більшості це було недоступно, тому і робили так як робили. Ну і в принципі, у бабусь дійсно вибору великого не було, тому пекли і готували з того, що було доступно.
Тантрический кекс• 04 мая 2024
Последнее фото самое красивое. Второе-как отходы кондитерского производства
гуаава• 04 мая 2024
2 паски на фото як вид на мусорку
Тантрический кекс• 04 мая 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я теж під враженням з тієї теми)
А такі ж всі християни гарні. У неділю причепуряться, спідниці гарні вдягнуть та до церкви. Паски чужі видивлятися та потім по-християнськи обговорювати.
Сюрреалізм
Мені сподобалось свято Великодня в Румунії. Люди йдуть до церкви на ввечері, з лампадками. Слухають святкову службу,о 12 ночі виключають освітлення і починають роздавати благодатний вогонь -так гарно, як річка ,плинуть вогники. Люди з запаленими лампадками несуть додому вогонь. Ніяких корзин з їжею, напоями. Ніхто не заглядає, що у тебе в кошику. Відчувається свято, а не тягнути того кошика до церкви,а потім додому.
Тантрический кекс• 04 мая 2024
Ответ для66сезон666серия

От себя рекомендую такие:
Granducale Italia Panettone Classico
Aurora Panettone
Ну и Bauducco Panettone тоже можно.

А мне Паннетоне не очень. Химические какие-то, эссенции много
Невидимка• 04 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які традиції? В якій це хаті сто років тому була ваша цвітаста присипучка?
Kusalochka• 04 мая 2024
Мне кажется люди, которые называют чужие паски ’понтами’ ментально нездоровы. Эстетической мне нравится фото, что Миззери выложила. Но я не пеку никакие. Не верующая, угоститься люблю пасочками с обильной начинкой красивой наружности, а не классическими.
Невидимка• 04 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так, точно ви підмітили, від звичайної класичної паски якесь відчуття затишку на душі, щось таке по своєму просте, вікове та рідне. А усілякі понти, від начинок до прикрас, то все показуха.
А мані душу гріє традиційне слово кольорова, а не цвітаста. Не бити ж вас за це
Тоскующая• 04 мая 2024
Ответ дляМиззери
С западной Украины ?
я з Івано-Франківщини, у нас такі завжди пекли. Спочатку опара, потім мама місила, виробляла оті всі ґуґлики, косички, пташки, коники....і в піч. А як пахла Старші завжди пильнували, щоб діти гарячої не наїлись, бо біда буде
Тоскующая• 04 мая 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Як мій кум каже, ’я - ревний християнин, завжди до церкви ходжу. але чогось коли не прийду - завжди паску святять’