Изменено 04 мая в 01:56

Чому людей не влаштовує звичайна паска?

Шось там мудрують, ліплять якесь печиво зверху, снікерси, мармелади. Тобі що, мало звичайної паски класичної, як бабуся робила? Гоголь-моголь, родзинки, цвітаста присипка і більш нічого. Наколоти чаю і сиди кайфуй від класики. Ні, треба ж показати, шо ти сама крута і оригінальна в церкві зі своєю понтовою паскою.
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 781
Я за класику
Я за оригінальність і понти
З родзинкою 04 мая в 23:11
Ответ дляПлету интриги
Там для этого есть специальные бабци
А потом «не такие» на нычку жрут 😂
З родзинкою 04 мая в 23:12
Ответ дляИграю у края
очень в духе религиозных вирян, развести срачок из-за кулича)
Я погнала 05 мая в 01:56
А я люблю і звичайні паски, і сучасні також. Але от у вас на фото, то вже перебір. Що занадто, як то кажуть, то не здраво. Особливо на другому фото