Невгамовна шахиня• Изменено 04 мая 2024
Чому людей не влаштовує звичайна паска?
Шось там мудрують, ліплять якесь печиво зверху, снікерси, мармелади. Тобі що, мало звичайної паски класичної, як бабуся робила? Гоголь-моголь, родзинки, цвітаста присипка і більш нічого. Наколоти чаю і сиди кайфуй від класики. Ні, треба ж показати, шо ти сама крута і оригінальна в церкві зі своєю понтовою паскою.
Результат:
вже голосів:
606 (77.49%)
Я за класику
176 (22.51%)
Я за оригінальність і понти
З родзинкою• 04 мая 2024
Ответ дляПлету интриги
Там для этого есть специальные бабци
А потом «не такие» на нычку жрут 😂
З родзинкою• 04 мая 2024
Я погнала• 05 мая 2024
А я люблю і звичайні паски, і сучасні також. Але от у вас на фото, то вже перебір. Що занадто, як то кажуть, то не здраво. Особливо на другому фото