Міряю від одиниці• 04 мая 2024

Порадьте догляд за волоссям з Аврори

Або просто дешевий. Тимчасово потрібно добре поекономити і як на зло все закінчилося(
Шампунь, маска, термозахист, масло.
Дякую.
whenallissaidanddone• 04 мая 2024
Лучше уж на мейк апе закажите

whenallissaidanddone• 04 мая 2024
В авроре один мусор
Будьте так ласкаві• 04 мая 2024
А чому саме з Аврори? На мейкап, в Єві теж є недорогі засоби. І про яку суму мова?
Бо краще Гарньєр 200мл, ніж Кропива 1л за ті самі гроші
whenallissaidanddone• 04 мая 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Кропива дешевше буде;))
автор Міряю від одиниці • 04 мая 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не обов´язково. Мається на увазі, щоб недорого і бажано не вбити волосся.
whenallissaidanddone• 04 мая 2024
На мейк ап выставьте фильтры и выбирайте, благо, выбор хороший.
Кстати, если есть акция, то можно закпзать фирму Каllos. Реально, хорошая проф марка. Не Чи, конечно, но соотношение цены и качества отличное.
Катастрофа• 04 мая 2024
Лучше по акции купить в Еве или в просторе. Я тоже экономлю, но в Авроре не рискую покупать

Будьте так ласкаві• 04 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Кошка Мурка• 04 мая 2024
Не знаю, скільки для вас тимчасово, звісно. Але я би пройшлася по перукарнях. Там часто продають на розлив профзасоби. Краще баночку маленьку купити, ніж потім відновлювати після умовної «кропиви»
автор Міряю від одиниці • 04 мая 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Дякую. Пошукаю)
автор Міряю від одиниці • 04 мая 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
фото
Дякую)
автор Міряю від одиниці • 04 мая 2024
Ответ дляКошка Мурка
Не вийде.
У нас з донькою довге волосся і це буде на раз)
Залізний кіготь• 04 мая 2024
вот цены мейкапа на гарнье
Будьте так ласкаві• 04 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Дякую)
Я постійно беру їх бальзам. От прям підійшов. При тому, що шампунь професійна (не дуже дорога,300грн). Але навіть мій перукар була в шоці))
Не танцую- но пою• 04 мая 2024
З бальзамів зайшов Ельсев З кокосовою олією. Суміш олій - гірше. Не зайшло Нумеро.
Шампунь сама шукаю. Поки взяла Гарньєр банан - ну так, ось пробую папайя для пошкодженого.

Хочу дорожчий, кращий, але поки не знайшла. Деркос не зайшов, але лупа зникла, а от донці класно пішов. Chi не зайшов, а от відновлювальний комплекс (олія) сірий з червоним - подобається.
Залізний кіготь• 04 мая 2024
вот эльсев на мейкапе
Залізний кіготь• 04 мая 2024
бальзамы
Не танцую- но пою• 04 мая 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А яким шампунем користуєтесь?
hrystia• 04 мая 2024
Ось така марка використовується в перукарнях. Я такий шампунь беру на розлив у знайомих дівчат перукарів, виходить ще дешевше.

https://makeup.com.ua/ua/brand/117191/?gad_source=...