Директриссимо• 20 марта в 15:28

Як після 40 достойно виглядати … якщо коштів мінімум …

Для мене це немала стаття витрат … Сивина , постійна покраска , звісно частіше вдома , фарба здорожчала , декілька разів в рік хочу до майстра, стан волосся не дуже , шампунь , маска массмаркет, фарба теж 🫣але і це вже не дуже доступно. Манікюр - педикюр у майстра , від природи негарні нігті , сама навряд чи справлюсь , буду переходити на гігієнічний , але вартість та ж сама 🫣маю велику проблему з зайвим волоссям , щомісяця треба тис 1,5 на видалення невеликих зон, це мій біль. Генетика має велике значення , мені не дуже пощастило
Форс мажор• 20 марта в 15:30
Намагатися заробляти більше
Мааарковная• 20 марта в 15:30
Жить так и не париться
Прибираю щодня• 20 марта в 15:30
Имхо, основное это спортивная фигура и ухоженные волосы, поэтому лучше в колориста инвестируйте и уход за волосами, а не маникюры-педикюры если ваши возможности ограничены
Снегурочко• 20 марта в 15:31
Ну это все расходы для любого возраста. Волосы красят не только из за седины.
А в 40+ больше тратится уже на здоровье, косметологию и на то чтобы не разнесло: питание, спорт.
Londa___• 20 марта в 15:31
А що через 10-15 років буде…
Черпак_для_фантазий• 20 марта в 15:31
відпустити думку про міфічний ідеальний вигляд. вам вище написала - жити і жити, не фіксуватися
месяцкие• 20 марта в 15:31
1500 на депиляцию? Я лазерную сделала Там (вышло вообще недорого) и норм. Ноги можно и брить, или эпилятор купить.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 марта в 15:32
все у вас нормально. нечего жаловаться
автор Директриссимо • 20 марта в 15:33
Ответ длямесяцкие
Я маю велику проблему. Я не про ноги
месяцкие• 20 марта в 15:34
Ответ дляДиректриссимо
Я маю велику проблему. Я не про ноги
Зона глубого бикини?
месяцкие• 20 марта в 15:34
Ответ дляДиректриссимо
Я маю велику проблему. Я не про ноги
Или лицо?
автор Директриссимо • 20 марта в 15:35
Ответ длямесяцкие
Или лицо?
Обличчя, груди, живіт. Інші зони поки що я не можу собі дозволити фінансово
месяцкие• 20 марта в 15:36
Ответ дляДиректриссимо
А лазер не возьмет?
автор Директриссимо • 20 марта в 15:36
Ответ длямесяцкие
Зона глубого бикини?
Так, інколи хожу на віск, декілька разів на рік
Londa___• 20 марта в 15:36
С марафетом, думаю, вы как-то разберетесь. Как-то ж до 40 справлялись.. Главное - свое физическое здоровье не запускайте, врачи/анализы и тд
Попадалочка• 20 марта в 15:36
Ответ дляДиректриссимо
Я маю велику проблему. Я не про ноги
А что это за проблема? У меня последнее время непереносимость собственных волос в зоне глубокого бикини, а от лезвия и восковых полосок раздражение. Жесть просто.
автор Директриссимо • 20 марта в 15:37
Ответ дляПопадалочка
Шугарінг у майстра
месяцкие• 20 марта в 15:38
Ответ дляДиректриссимо
Я сделала лазер и 3 года ничего не растет. Рискните. Если есть контраст волоса и кожи, то поможет. Будет виден эффект раза после 4го уже. Если нет - значит нет
Бабця в мештах• 20 марта в 15:38
Ответ дляДиректриссимо
Обличчя депіляція?((
СкумбріяП8• 20 марта в 15:38
В декоративной косметике нашла свои оттенки, которые по цветотипу мне подходят, это тени и помада, на другое не расстрачиваюсь. Подошло и все.
Японский маникюр, волосы, зубы тоже уход.
Больше изучайте, ищите что вам подойдёт.
Присмотритесь к своей внешности, природа знает лучше нас, нужно лишь подчеркнуть.
Бабця в мештах• 20 марта в 15:39
Ответ длямесяцкие
Ви щасливиця якась. Бо лазер все рівно треба підтримуючий робити. Видаляє волосся назавжди твльки електронпіляція
автор Директриссимо • 20 марта в 15:40
Ответ дляБабця в мештах
Обличчя депіляція?((
Електроепіляція. Але не в моєму випадку 10 процедур і все. Знову почався ріст , після повного курсу, я 2 роки відходила щомісяця
Бабця в мештах• 20 марта в 15:40
Ответ дляДиректриссимо
Після електро
месяцкие• 20 марта в 15:41
Ответ дляБабця в мештах
Ну вот спустя 3 года 3 волоса проклюнулись. Но у меня взяло только зону бикини, а зону глубокого бикини к сожалению не взяло... там брею. Но если брить регулярно, то раздражение меньше.
автор Директриссимо • 20 марта в 15:41
Ответ дляБабця в мештах
Так, багато повертаються до майстра після лазерної епіляції.
Бабця в мештах• 20 марта в 15:41
Ответ длямесяцкие
Я щороку роблю.
Горня капучіно• 20 марта в 15:42
Авторе, закінчила курс воскової депіляції та шугарінга і прекрасно і з копійчаними витратами приборкую своє зайве волосся.
Манікюр та педикюр роблю сама собі обрізний. Але пару раз на рік роблю педикюр в подолога, а потім просто підтримую.
Стану фарбую лише у певного майстра, який в зробив мені формулу ідеального кольору, цю затрату здешевити не можу.
Бабця в мештах• 20 марта в 15:42
Ответ дляДиректриссимо
Ну бо треба щнати як працює лазер
автор Директриссимо • 20 марта в 15:42
Ответ дляБабця в мештах
Після електро
Так. В майстрі я впевнена , зараз правда змінила фінансово не потягну , 30 грн /1 хв
Бабця в мештах• 20 марта в 15:42
Ответ дляГорня капучіно
Стану?)