04 мая в 08:07

Моя опара впала на ранок. Що це означає? Перероблювати?

Вчора за 3 години гарно піднялось, набухло
А зараз впало, через 8 годин
Це значить шо не варто таке використовувати?
2 1
ОноВамнадо 04 мая в 08:08
А зачем опару 8 часов держать? Это закваска может была? Что за рецепт?
12 1
автор Йосип_молодий 04 мая в 08:09
Ответ дляОноВамнадо
А зачем опару 8 часов держать? Это закваска может была? Что за рецепт?
Та Ліза гліньська писала так
Анютины ласки 04 мая в 08:09
Ну дріжджі проснулися, почали пукати , хотіли жерти, а ви їм не дали.
3 1
автор Йосип_молодий 04 мая в 08:09
То що робити? На смітник таке і нове замішувати?
whenallissaidanddone 04 мая в 08:10
Господи...да пойдите вы купите паску. Сейчас раскладки на каждом шагу. Недорого и вкусно. Зачем эта возня с опарами...
8 5
ДаЗдраПерма 04 мая в 08:10
Якщо це венська чи Александрійська паска то так і має бути. Воно піднімається і падає піднімається і падає
Анютины ласки 04 мая в 08:10
Ответ дляЙосип_молодий
То що робити? На смітник таке і нове замішувати?
Ну так по рецепту ви ж будете додавати ще дріджі кілька разів?
автор Йосип_молодий 04 мая в 08:10
Ответ дляДаЗдраПерма
Якщо це венська чи Александрійська паска то так і має бути. Воно піднімається і падає піднімається і падає
Панеттоне
ОноВамнадо 04 мая в 08:11
Ответ дляЙосип_молодий
Та Ліза гліньська писала так
Говорят, что такое надо «подкормить» в течение этих 8 часов, типа сахарку им добавить, чтоб было что «есть» дрожжам.
Вмію заміряти найкраще 04 мая в 08:11
У мене теж з «опарами» від Глінської завжди якась лажа була. Роблю на око тепер, як бабуся, а потім по рецепту йду
Анютины ласки 04 мая в 08:11
Ответ дляДаЗдраПерма
Якщо це венська чи Александрійська паска то так і має бути. Воно піднімається і падає піднімається і падає
Олександрійське тісто падає, а не опара.
автор Йосип_молодий 04 мая в 08:11
Ответ дляАнютины ласки
Ну так по рецепту ви ж будете додавати ще дріджі кілька разів?
Ні
Тільки 1 раз
Анютины ласки 04 мая в 08:11
Ответ дляЙосип_молодий
Ні
Тільки 1 раз
Тоді я не впевнена в рецепті.
автор Йосип_молодий 04 мая в 08:12
Ответ дляАнютины ласки
Тоді я не впевнена в рецепті.
Блін( що тепер робити і чи варто йти по цьому рецепту
Лапка 04 мая в 08:13
Ответ дляwhenallissaidanddone
Господи...да пойдите вы купите паску. Сейчас раскладки на каждом шагу. Недорого и вкусно. Зачем эта возня с опарами...
Удалено администрацией...
Играю у края 04 мая в 08:14
Ответ дляЙосип_молодий
Блін( що тепер робити і чи варто йти по цьому рецепту
У ва в рецепті написано, що опара (тісто) повинна тугою вийти. А у вас рідке. Це воно за ніч стало таке?
И_В_офигительных_штанах 04 мая в 08:15
У вас опара як закваска по 8 годин 👀
Але закваску потрібно підкормлювати
Опару завжди держу 15-20 хвилин
Я б переробила на нормальну і з нею працювала
Где тут 0? 04 мая в 08:16
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Пусть пекут, но не умеют же и лезут.
9 1
Лапка 04 мая в 08:17
Ответ дляГде тут 0?
Пусть пекут, но не умеют же и лезут.
Так учатся, не все рождаются пекарями.
whenallissaidanddone 04 мая в 08:21
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Дама с заначкой 04 мая в 08:22
Почитала список продуктів. Куплю пасочку в Рошен і не збираюсь витрачати час.
А за ці гроші краще б купили вирізки і зробили смачну буженіну.
3 1
Лапка 04 мая в 08:22
Ответ дляwhenallissaidanddone
Удалено администрацией...
Играю у края 04 мая в 08:22
Ответ дляГде тут 0?
Пусть пекут, но не умеют же и лезут.
У вас коли діти вчаться, то теж лізуть?
Дама с заначкой 04 мая в 08:25
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Свята 04 мая в 08:26
У вас по рецепту опара должна быть тугой. У вас жидкая 🤔
Лапка 04 мая в 08:27
Ответ дляДама с заначкой
Удалено администрацией...
Кагор видно вам в голову вдарил уже. Люди спрашивают и задают вопросы, что бы узнать причину. А вам бухать пора перестать, а не по темам лазить с утра со своей тупостью.
3 1
Свята 04 мая в 08:29
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
У вас опара як закваска по 8 годин 👀
Але закваску потрібно підкормлювати
Опару завжди держу 15-20 хвилин
Я б переробила на нормальну і з нею працювала
В мене по рецепту 8-12 годин і без докорма
Мозговая пилочка 04 мая в 08:33
Ответ дляwhenallissaidanddone
Господи...да пойдите вы купите паску. Сейчас раскладки на каждом шагу. Недорого и вкусно. Зачем эта возня с опарами...
200грн за булку 500гр недорого?
Свята 04 мая в 08:34
Ответ дляЛапка
Кагор видно вам в голову вдарил уже. Люди спрашивают и задают вопросы, что бы узнать причину. А вам бухать пора перестать, а не по темам лазить с утра со своей тупостью.
Не вступайте в перепалку. Може в людині щось болить, не може здорова людина бути такою не чемною
Свята 04 мая в 08:35
Ответ дляМозговая пилочка
200грн за булку 500гр недорого?
У нас домашні продають по 420 грн за 400 грам. Красиві за рахунок прикрас, але ціна 🫣