04 мая в 16:52

Клавдія Петрівна-майбутня зірка?

Ваша думка?

Я -в захваті.Вважаю,що вона надовго
8 1 1
Творю чудеса 04 мая в 16:53
Павлік зірка сьогодення
Не худа ні разу 04 мая в 16:53
Фу, мля
2 2
Бабуся мороз 04 мая в 16:53
Надо загуглить этого ноунейма
Покращена 04 мая в 16:53
Задолбали вы с пиаром кого-то никому не известного и ненужного
12 2 1
Забагаловка 04 мая в 16:54
Я бачила її на концерті Пивоварова, чомусь не розумію її творчості з таким хайпом, в дуеті з пивоваровим він топ, а вона не дотягує
Первая ласточка инфляции 04 мая в 16:54
Она конечно молодец,у неё миллионы просмотров на ютубе,но мне она не зашла.
Замурмишка 04 мая в 16:54
Такий собі шансончик, але прилипучий. Як явище в шоубізнесі - достойно. Але це ненадовго.
Стефанія 04 мая в 16:56
А чего ее на евровидение не взяли? Там все примерно одного таланта.
Бавовна 04 мая в 16:57
Может даже майбутній президент, якщо мудрий нарід буде у захваті
Невісточка ж 04 мая в 16:57
Ответ дляЗабагаловка
Я бачила її на концерті Пивоварова, чомусь не розумію її творчості з таким хайпом, в дуеті з пивоваровим він топ, а вона не дотягує
Я с вами тоже не оценила
Неновая почта 04 мая в 16:57
Ответ дляЗабагаловка
Я бачила її на концерті Пивоварова, чомусь не розумію її творчості з таким хайпом, в дуеті з пивоваровим він топ, а вона не дотягує
Пиарщики проплатили тут темы каждый день о ней)
ИМХОля 04 мая в 16:58
Зірка писку однозначно
Перша на селі 04 мая в 16:59
По моему она очень а пенсию давно вышла? Учительница химии?
Бурундучиха 04 мая в 17:01
Мне не нравятся ее издевательские интонации
Тишком_нишком 04 мая в 17:02
А я тут прочитала про цю зірку, пішла гулянути і мені їх пісня,барабани це стиль Руслана лежичко. Ну прям так перегукується оте її гей гей танці з цими барабанами. Так що взагалі нічого нового. Ніби старе переробили і вийшло нове. Якби не оцей ’ захований’ образ співачки нікому б вона не була б цікавою.
Задираю носа 04 мая в 17:03
Мне зашли ее песни, а как надолго она на горизонте будет маячить, кто знает, все таки немного все однотипно
автор Хачапууури 04 мая в 17:03
Ответ дляПокращена
Задолбали вы с пиаром кого-то никому не известного и ненужного
Листайте далі
автор Хачапууури 04 мая в 17:05
Ответ дляНеновая почта
Пиарщики проплатили тут темы каждый день о ней)
Не бачила про неї тем,я тут постійно
Смурфетта 04 мая в 17:07
Це просто недовгий тренд. Скоро народ перегорить від її «загадковості», і їй потрібно буде знайти новий привід для підтримки цікавості. Пісні прості і цікаві, але надто однотипні.
Бурундучиха 04 мая в 17:07
Ответ дляТишком_нишком
А я тут прочитала про цю зірку, пішла гулянути і мені їх пісня,барабани це стиль Руслана лежичко. Ну прям так перегукується оте її гей гей танці з цими барабанами. Так що взагалі нічого нового. Ніби старе переробили і вийшло нове. Якби не оцей ’ захований’ образ співачки нікому б вона не була б цікавою.
У меня захований образ не вызывает интереса. Под ним обычная девушка и возможность подменять вокалистку на концертах и легко пользоваться фанерой и звуковыми спецэффектами
Редиска Я 04 мая в 17:10
Автор, О КОМ Вы? Какая ещё Клавдия?
автор Хачапууури 04 мая в 17:10
Ответ дляРедиска Я
Автор, О КОМ Вы? Какая ещё Клавдия?
Та як ?Зверху пишуть,що кожен день про неї тут теми))
Редиска Я 04 мая в 17:22
Ответ дляХачапууури
Та як ?Зверху пишуть,що кожен день про неї тут теми))
Я вперше чую, але... Я ж тут не кожен день. То Ви і є та Клавдія?...
Редиска Я 04 мая в 17:25
Я теж погуглила... Може то штучний інтелект співає. А може у людини невдала пластика на обличчі.
Весела пiсенька 04 мая в 17:25
Темы про Дорофееву ушли на пенсию, теперь Клава Петевна купила рекламу тут?
НеКонец-Света 04 мая в 17:33
Мне нравятся песни и голос
Швидкоруч 04 мая в 17:51
Вірно писали, що в 30 років ти перестаєш цікавитися сучасною музикою. Так і є. Батьки колись не розуміли мене, а я тепер геть не розумію своїх дітей, і не знаю хто такі ті Півоварови та Клавдії. Не чула і не маю бажання почути.
автор Хачапууури 04 мая в 19:42
Ответ дляРедиска Я
Я вперше чую, але... Я ж тут не кожен день. То Ви і є та Клавдія?...
Ого...вона мені у внучки годиться)
Теж спеціально не цікавилась,але тік ток її підтягував часто.
А це послухала її з Пивоваровим-сподобалось.
Редиска Я 04 мая в 21:27
Ответ дляХачапууури
Ого...вона мені у внучки годиться)
Теж спеціально не цікавилась,але тік ток її підтягував часто.
А це послухала її з Пивоваровим-сподобалось.
Не дивлюся тік-ток. Дивляться серед мого оточення діти від 7 до 15 років та літні люди 60+.
От вперше тут про неї почула, сподобався дует з Пивоваровим.
Редиска Я 04 мая в 21:30
Ответ дляВесела пiсенька
Темы про Дорофееву ушли на пенсию, теперь Клава Петевна купила рекламу тут?
За Потапа з Настею теж усі забули. Ніхто їх не піарить. Ще був такий популярний Винник, він кращий за Павліка. Але не проплатив рекламу на Порадниці