ЯНаПэПэ• 04 мая 2024
Натупила!((( Відмінність дріжжів АВТИВНІ VS EКСТРА
Напекла блін пасок, з дріжжівим тістом справи мала не часто, знайшла рецепт...паски не вийшли, м´які, але не піднялась шапка, а потім ще й осіла((((Почала шукати причину, зрозуміла, що дріжжі бувають різні ептіть(((купила Львівські екста, в чому відмінність дріжжів взагалі і чи можно мое ото творіння їсти взагалі?!
ЯНаПэПэ
• 04 мая 2024
Ответ дляКрасота неземная
Кришиться коли багато жиру.
Такий рецепт.
Вае залежить від якості борошна, молока, масла, дріжджів. Різний смак
Такий рецепт.
О боже, а я думала дріжжі екста винуваті)))а тут може бути все що завгодно)
ЯНаПэПэ
• 04 мая 2024
Ответ дляtarveldy
От тому єдине місце де я беру рецепти, це советчіца, Гугл і ці всі 100500 блогерів кулінарів не викликають довіри
Та так всі хвалили, все так гарно виглядало на відео...ото й наготувала
ЯНаПэПэ
• 04 мая 2024
Ответ дляОцененная
Волокна на манитобе или хотя бы с добавлением клейковины. На обычной муке волокнистости не будет
Яка краса,у мене така всередині
Оцененная• 04 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Яка краса,у мене така всередині
Что то не то с ней.
Ну у меня на Манитобе паска, она совсем другая получается
ЯНаПэПэ
• 04 мая 2024
Ответ дляОцененная
Что то не то с ней.
Питання що...бачу, що клейковини немає зовсім, тісто було наче як на кекси, я ще й родзинок поклала в 1.5 рази більше....ой все)))такий з мене пекар)
Оцененная• 04 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Надо делать четко по рецепту, хотя бы в первый раз
ЯНаПэПэ
• 04 мая 2024
Ответ дляОцененная
грам у грам важила, лише оце побачила, що дріжжі екста і не додавала сок апельсину у тісто, лише цедру
Лиса Патрикевна• 05 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Эта та паска где набрала три миллиона просмотров БЫСТРЫЙ РЕЦЕПТ ПАНЕТТОНЕ? Кухня Эвелин?
Красота неземная• 05 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Потрібно вміти відчувати консистенцію тіста.
Лиса Патрикевна• 05 мая 2024
Ответ дляКрасота неземная
Скорее всего это тот рецепт, что я думаю..
Красота неземная• 05 мая 2024
маринабаранова• 05 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
На екстра саме пекли?
Ой, навіть не знаю - звичайна 100гр пачка у фользі. Львівські - в АТБ інших нема
ЯНаПэПэ
• 05 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Саме так
ЯНаПэПэ
• 05 мая 2024
Ответ длямаринабаранова
Ось такі, преміум хлібопекарські
маринабаранова• 05 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Ось такі, преміум хлібопекарські
Я таких ще не бачила в продажу.
Але для випічки пасок - завжди все беру перевірене))) Без експериментів!
Лиса Патрикевна• 05 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Саме так
Автор, она брехло, мне вчера ютуб ее подкинул после тем на советчице, и я вспомнила вашу тему. Посмотрела видео У нее манитоба, брешет она как дышит.
Лиса Патрикевна• 05 мая 2024
Так что вашей вины нет, рецепт дала брехуха. Меня ещё вчера это покоробило, ходит рассказывает это миф что не нужна какая-то особая мука, а сама печет на манитобе... Я как тесто увидела, все поняла сразу.
Пишущаяся• 06 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
от 13
Так, звісно. А краще взагалі манітобу купляти.
То в мене знак більше десь загубився, поки писала)