04 мая в 22:19

Блогер Женя Зуб вывез жену и детей из Харькова

Так точно было перед 24.02.
Сейчас он уверяет, что это совпадение и они просто летят на отдых.
Верите ли вы в это? Или звоночек?
https://www.instagram.com/reel/C6jfpS7t1--/?igsh=M...
показать весь текст
24 7
автор Me7 04 мая в 23:25
Ответ дляСтрекоза любви
Це правда найбезглуздіша тема за вечір по коментарям, чи мені в око щось потрапило?
Автор, з першого вашого коменту всі відповіді як під копірку: «зелений обманьщік, шашлык-машлык, Киев любят, а Харьков нет и тд…
Вам же не поради потрібні, правда? Ну скажіть вже, що вечірня робоча зміна.
А якщо одразу ще буде 100500 «рукалицо», то це група підтримки працює.
Та по континенту в коментарях це й так видно😀
Ну пожалуйста, не начинайте это. Праздник все таки
4 1
tanya_217 04 мая в 23:25
Ответ дляMe7
Если бы я знала, что будет война то я бы говорила людям правду чтоб они спасали себя и свои семьи
Вам зараз кажуть, буде все погано - виїздіть, а Ви торгуйтесь, що мова про область
Якщо вам сказати жовтня не буде світла і тепла, ну може світло і воду даватимуть на 4 години на добу, а може і не даватимуть, Ви почуєте?
Леска 04 мая в 23:27
Ответ дляJimson
Це дуже сильний аргумент. Залізобетонний, можна сказати. Користуйтеся ним якнайчастіше.
А з чого ви взяли що це аргумент?
Те що ви відчуваєте, щось вам здається, чи не здається, ваші реакції, емоції то особисто ваші проблеми, труднощі чи радощі.
Яке вони мають відношення до реальності? Навіщо нам всім знати що вам там здається, ваші галюцинації, фантоми, фата моргани та вигадки?
3 2
автор Me7 04 мая в 23:25
Ответ дляMazhar21
это пророссийский блогер?
Проукраинский волонтер
Леска 04 мая в 23:26
Ответ дляksusha1155
Бак заправлений майте
Оце слушна порада. Ну і чемодан з важливими документами під рукою, це мабуть вже всі знають
Mazhar21 04 мая в 23:27
Ответ дляtanya_217
Зараз прямим текстом - виїздіит, бо буде Маріїнка
Нє, не Маріуполь, окупації не буде, будуть випалювати, бомбити і гамселити із всього,що є в років, а захисту немає, бо дорого, а партнери не дають, а ми самі грлі- босі
откуда инфа? вы какое то отношение имеете к городу?
Aksinia 111 04 мая в 23:27
Ответ дляДева Мария
Есть разница . Год назад по моему в Харькове гасили пару районов типа салтовки , сейчас и центр .но вам виднее
Согласна . Год назад , весна-лето-осень тихо было за редким исключением . С декабря понеслось .
Mary8478580 04 мая в 23:31
Ответ дляtanya_217
Даю інформацію(на правах домогосподарки х дивану, яка не має кума в СБУ але має очі), Харків будуть дуже гамселити ще довго!
Тільки ви приймаєте рішення за вас і ваших дітей.
Ракети накопичення, бо економили весь квітень, то їб*шити будуть у вівторок, як тільки можуть куди тільки дотягнуться.
Где экономили весь апрель?
Если в Киев апрель было 27 тревог и небыло ракет, то не значит что так везде, то в Днепре ситуация совсем другая, тревог было 175, в Харькове, Запорожье и Одессе тоже.
Стрекоза любви 04 мая в 23:28
Ответ дляMe7
Ну пожалуйста, не начинайте это. Праздник все таки
Свята овечка просто
2 1
Jimson 04 мая в 23:28
Ответ дляСтрекоза любви
Це правда найбезглуздіша тема за вечір по коментарям, чи мені в око щось потрапило?
Автор, з першого вашого коменту всі відповіді як під копірку: «зелений обманьщік, шашлык-машлык, Киев любят, а Харьков нет и тд…
Вам же не поради потрібні, правда? Ну скажіть вже, що вечірня робоча зміна.
А якщо одразу ще буде 100500 «рукалицо», то це група підтримки працює.
Та по континенту в коментарях це й так видно😀
Удалено администрацией...
ksusha1155 04 мая в 23:29
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Решаю пока киевляне и львовяне
2 1
julia_v_m_a_34 04 мая в 23:32
Ответ дляСтрекоза любви
Це правда найбезглуздіша тема за вечір по коментарям, чи мені в око щось потрапило?
Автор, з першого вашого коменту всі відповіді як під копірку: «зелений обманьщік, шашлык-машлык, Киев любят, а Харьков нет и тд…
Вам же не поради потрібні, правда? Ну скажіть вже, що вечірня робоча зміна.
А якщо одразу ще буде 100500 «рукалицо», то це група підтримки працює.
Та по континенту в коментарях це й так видно😀
Конечно смена. Моментально три вонючки вылезли и вбросили три тезы
- как это блогер выехал, а простые люди не могут
- Киев не бомбят как Харьков, на Харьков всем насрать
А полезные идиоты быстренько подхватили и давай разгонять. Создавая ещё больший раскол общества. Ничему людей жизнь не учит. Забыли с чего всё в 2014 началось
7 1
Star39 04 мая в 23:30
Ответ дляСтрекоза любви
Це правда найбезглуздіша тема за вечір по коментарям, чи мені в око щось потрапило?
Автор, з першого вашого коменту всі відповіді як під копірку: «зелений обманьщік, шашлык-машлык, Киев любят, а Харьков нет и тд…
Вам же не поради потрібні, правда? Ну скажіть вже, що вечірня робоча зміна.
А якщо одразу ще буде 100500 «рукалицо», то це група підтримки працює.
Та по континенту в коментарях це й так видно😀
Если эта тема спасет хоть несколько человек, уже оно того стоит
5 1
Fotografkiev 04 мая в 23:31
Ответ дляMe7
Ага, миллионы людей из этих городов вот так вот раз и выедут. Что может быть проще.
А что 24го откуда-то кого-то вывозили?
Mazhar21 04 мая в 23:31
Ответ дляStar39
Если эта тема спасет хоть несколько человек, уже оно того стоит
никто никуда не едет, все на месте, видимо верим ЗСУ
tanya_217 04 мая в 23:32
Ответ дляMe7
Прилётами тут никого не удивить, но жители города знают разницу между обстрелами и работой артиллерии 24 часа в сутки при наступлении
Ті хто під Києвом теж знають. Теж були багато населених пунктів, які були в окупації і бачили як роки в 5 ранку дістають і їб*ашатт в напрямку Києва, ті наші люди тільки і думали, що якщо б у зсу була зброя, щоб відповісти, то їх дома вже були б стерті, але тоді наша армія не мала можливості вистрілювати бк
Jimson 04 мая в 23:32
Ответ дляMe7
Ну пожалуйста, не начинайте это. Праздник все таки
Удалено администрацией...
Леска 04 мая в 23:33
Ответ дляElena-eedc
Я идиоткой себя чувствовала - на перекурах меня постоянно спрашивали ’будет война?’. А что я могла ответить??? Кстати, одна из этих девок в декабре 2020 с двумя детками чухала через мексикнскиеие болота. Но перед побегом я ей сказала ’да ты чё, Вика, у нас всё классно’. Хорошо хоть не послушалась
А вы хто така що вам такі питання задають? Можливо просто питали щоб не було неловкої мовчазної паузи?
Стрекоза любви 04 мая в 23:33
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Чесно? Бо дуже вас люблю
Особливо те, як ви зі штанів лізете та й лізете, а результату немає.
Тільки не вдавайте, що нічого не зрозуміли, добре?
1 1
Natal_ka91 04 мая в 23:33
Ответ дляЛеска
Ну хоч поржем казали вони. Хуже не будет казали вони.
Їжте не обляпайтеся.
Ви про виборців?
Kidstaff Bot 04 мая в 23:33
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff