04 мая в 23:06

Не подобаються паски

Цікаво, одна я така, що не можу їсти паски ? Ні панетоне, ні сирні, ні крафіни. Взагалі смак не подобається і все. Багато різних спробувала - і домашні, і магазинні, і з різними начинками, але мені не заходить. Тут всі пишуть, що вони такі смачні, вже думаю, що зі мною щось не так.
Зробіть вибір:
вже голосів: 133
Подобається, смачно
Не подобається,
Татьяна-ebc7 04 мая в 23:08
Естественно нравятся)
феечка. 04 мая в 23:08
Результаты?
Abrado 04 мая в 23:09
Подобаються, звичайна здоба...
Irii 04 мая в 23:09
панетоне с цукатами обожаю, в Италии ела
Ирина_Б_ 04 мая в 23:11
может вы вообще к сладкому равнодушны?
miks 04 мая в 23:12
Обожнюю, коли так формулюють питання. Так, ви одна така унікальна в світі.
04214 04 мая в 23:13
то ви взагалі здобу не любите?
автор Марина-58d4 04 мая в 23:13
Ответ дляИрина_Б_
может вы вообще к сладкому равнодушны?
Ні, шоколад просто обожнюю.
Куштувала панетоне з какао, але смак не подобається.
Салт 04 мая в 23:13
Ответ дляmiks
Обожнюю, коли так формулюють питання. Так, ви одна така унікальна в світі.
Ні-ні, а Кокотюха???
автор Марина-58d4 04 мая в 23:14
Ответ для04214
то ви взагалі здобу не любите?
Подобаються кекси та брауні.
Свіжий хліб обожнюю.
ДокторТ 04 мая в 23:18
Творожную я никогда не пробовала 🤷‍♀️
А хлебные. Для меня самая вкусная альтернатива, это Ромовая баба из Рошен. Она хорошо пропитана сиропом. А вот традиционную паску не люблю именно за ее воздушность и сухость.
Мне вкуснее какой-то более плотный и влажный кекс.
2 2
margaritavoronina1 04 мая в 23:16
Мои дети тоже не любят- им не вкусно. Но они вообще выпечку не едят сладкую
Rikkitito 04 мая в 23:20
Ответ дляДокторТ
Творожную я никогда не пробовала 🤷‍♀️
А хлебные. Для меня самая вкусная альтернатива, это Ромовая баба из Рошен. Она хорошо пропитана сиропом. А вот традиционную паску не люблю именно за ее воздушность и сухость.
Мне вкуснее какой-то более плотный и влажный кекс.
Вот поэтому многие и пекут сами влажные, тяжелые, сдобные паски
mamarama 04 мая в 23:22
Как можно не любить паски?
С каждым годом они мне вкуснее и вкуснее
2 1
МамаАня 04 мая в 23:22
Люблю паски дуже , ще подобається хліб з сухофрукти і марципаном штолєн.
ДокторТ 04 мая в 23:25
Ответ дляRikkitito
Вот поэтому многие и пекут сами влажные, тяжелые, сдобные паски
Я купила в Сильпо красивую ковригу. Чтобы было с чем в церковь сходить и утром с кофе и крашенками съесть.
_4ever_young_ 04 мая в 23:25
Могу есть,могу не есть. Но я к сладкому и к выпечке равнодушна совсем.
diamond_shop 04 мая в 23:27
подобаються тільки ті, що печу сама, скільки мінялися, не було таких
Missdior_22 04 мая в 23:29
Блін я реально думала одна така. Ніхто не розуміє. Я взагалі солодку випічку не люблю,хіба торти магазинні. Цукерки,шоколад обожнюю, а випічка тільки солоні страви
Tatianyshka 04 мая в 23:30
Не подобаються паски, не їм булки та ненавиджу бісквіт.
Чоловік готує (я з тих пополамщиць, де все порівну) творожну, яку пекти не потрібно, спробую.