04 мая в 23:29

Не про паски) Працювати поруч з монітором іншої людини

Озадачилась я тут. У нас в офісі була перестановка, і зараз мій стіл стоїть перпендикулярно до стола колеги. Виходить так, що задня стінка її монітора "дивиться" на мене справа, відстань близька, десь сантиметрів 60 напевно.
Це шкідливо? В мережі знайшла пояснення що ні, бо в сучасних моніторах магнітне поле маленьке. Але все таки щось мені не спокійно...
9 1
На пів ставки 04 мая в 23:30
Авторе, жити взагалі шкідливо. І магнітні поля, в ультразвук, і навіть банальне задимлення організму,яке відбувається постійно
мегамоСГ 04 мая в 23:31
Що за бред? В нас в офісах у багатьох по 2 манітори на людину. Бо в деяких задач це зручно. Мутантами ніхто не став
АнтиТанкист 04 мая в 23:34
Если вас раздражает, беспокоит, так и скажите, может, есть вариант иначе поставить. Но часто мониторы стоять в офисах ’попа к попе’. Вредно? Думаю, не полезно точно. А вай_фай знаете какая адская штука?
Болтушка Му 04 мая в 23:35
Ответ длямегамоСГ
Що за бред? В нас в офісах у багатьох по 2 манітори на людину. Бо в деяких задач це зручно. Мутантами ніхто не став
Та то Ви мутації не помітили, ходите, напевно, з хвостами
автор Ловлю капці 04 мая в 23:35
Ответ длямегамоСГ
Що за бред? В нас в офісах у багатьох по 2 манітори на людину. Бо в деяких задач це зручно. Мутантами ніхто не став
2 монітори перед людиною це одне
А працювати коли біля вуха спина іншого монітора це інше
Раніше саме на задню стінку монітора виводилось все шкідливе електромагнітне поле. Але це було в старих моніторах
Зараз нібито обладнання інше, і такого потужного поля в моніторах немає. Але хз, і Інтернеті пишуть полярні думки
Котики-муркотики 04 мая в 23:35
Я еще понимаю всерьез такие вопросы лет 30 назад
КучМала 04 мая в 23:35
Ви вважаєте, що саме с задньої частини монітора щось шкідливе виходить? З передньої ні? Ви коли-небудь бачили монітор в розібраному стані?
автор Ловлю капці 04 мая в 23:35
Ответ дляКучМала
Ви вважаєте, що саме с задньої частини монітора щось шкідливе виходить? З передньої ні? Ви коли-небудь бачили монітор в розібраному стані?
Не бачила, на щастя
1 1
мегамоСГ 04 мая в 23:36
Ответ дляЛовлю капці
2 монітори перед людиною це одне
А працювати коли біля вуха спина іншого монітора це інше
Раніше саме на задню стінку монітора виводилось все шкідливе електромагнітне поле. Але це було в старих моніторах
Зараз нібито обладнання інше, і такого потужного поля в моніторах немає. Але хз, і Інтернеті пишуть полярні думки
Тоді шапочка з фольги треба
автор Ловлю капці 04 мая в 23:37
Ответ дляКучМала
Ви вважаєте, що саме с задньої частини монітора щось шкідливе виходить? З передньої ні? Ви коли-небудь бачили монітор в розібраному стані?
І це не я так вважаю, в мережі при поясненнях про ці електромагнітні поля від моніторів чорним по білому пишуть, що раніше конструювали монітори так, щоб ті частини які створювали сильне поле, були розташовані подалі від користувача, тобто і протилежній від дисплея частині монітора
КучМала 04 мая в 23:38
Ответ дляЛовлю капці
Не бачила, на щастя
На щастя? Подивіться.
В мене слів нема... Може ви ще і мобільним телефоном не користуєтесь (з такими думками), не розмовляєте по ньому?
котопёс 04 мая в 23:42
Я думаю, что современный человек уде давно усточив, ко всему такому))
Попразендовна 04 мая в 23:43
Ответ дляЛовлю капці
І це не я так вважаю, в мережі при поясненнях про ці електромагнітні поля від моніторів чорним по білому пишуть, що раніше конструювали монітори так, щоб ті частини які створювали сильне поле, були розташовані подалі від користувача, тобто і протилежній від дисплея частині монітора
А ще там писали, якщо поряд з монітором поставити кактус, то все буде ок)
Пишу каліграфічно 04 мая в 23:44
Так, це шкідливо
Але чи буде хтось в офісі піклуватися про вас?
Якщо вам цікаво візьміть в оренду прибор для вимірювання електромагнітного випромінювання, були в епіцентрі, а взагалі загугліть їх і заміряйте
Я так робила в офісі і коли купували квартиру. Працюю за столом без повернутих на мене моніторів бо мені не байдуже на себе
Тріль підпільний 04 мая в 23:45
Ответ дляБолтушка Му
Та то Ви мутації не помітили, ходите, напевно, з хвостами
З двома головами. Інакше навіщо два монітори, га?
Тріль підпільний 04 мая в 23:47
Ну крім кактуса на стіл, що зжере всю погану енергію прям важко щось порадити. Шапочка фольгова занадто екстравагантно, перестановка неможлива. Кактусом відлякувати. В темі про драцену сьогодні, до речі, пропонували один. Там така деревеняка, що нормально буде
Всюди влазю 04 мая в 23:55
Авторе, ну от нашо Вам гробити своє здоров´я в тому жахливо шкідливому офісі, ще і добиратися по місту серед вихлопних газів? Переїжджайте в екологічно чисте село і працюйте в полі чи на фермі ближче до природи, там точно немає ніяких моніторів!
Скользкая 05 мая в 00:03
Ответ дляЛовлю капці
І це не я так вважаю, в мережі при поясненнях про ці електромагнітні поля від моніторів чорним по білому пишуть, що раніше конструювали монітори так, щоб ті частини які створювали сильне поле, були розташовані подалі від користувача, тобто і протилежній від дисплея частині монітора
То старі монітори ’з попою’
Рожайтретьего 05 мая в 00:06
Ответ длямегамоСГ
Що за бред? В нас в офісах у багатьох по 2 манітори на людину. Бо в деяких задач це зручно. Мутантами ніхто не став
Просто пока все новые отросшие хвосты могут спрятать. Пока маленькие. Все из-за облучения.
Рожайтретьего 05 мая в 00:08
Ответ дляЛовлю капці
І це не я так вважаю, в мережі при поясненнях про ці електромагнітні поля від моніторів чорним по білому пишуть, що раніше конструювали монітори так, щоб ті частини які створювали сильне поле, були розташовані подалі від користувача, тобто і протилежній від дисплея частині монітора
А раньше помните ту бандуру? Там и ламповый экран, естественно, что излучало все и много. Сейчас монитор - просто плата и экран. Все.