05 мая в 14:43

Сказав, що заради мене на роботу прийшов

В четвер у мене був перший робочий день, познайомилась з колективом. Особливо активним у знайомстві був наш програміст. В п´ятницю мені призначили навчання, тому в офіс лише під вечір прийшла. Тут відразу до мене підходить цей програміст та каже, а що ти так пізно, я сьогодні у вихідний навіть вийшов, щоб більше познайомитись. Я йосу симпатична чи це просто ввічливість?
ДваДваВісім 05 мая в 14:44
Це просто свербеж в яйцах
9 1
Білий Лосик 05 мая в 14:44
В якій організації дітей експлуатують і беруть на роботу? Вам не більше 14, судячи з питання
Кондуктор трамвая 05 мая в 14:44
Сразу скажите что Вам нужен бойлер и фундамент залить.
Чтоб он отвалился.
8 3
автор Ніколь22 05 мая в 14:45
Ответ дляБілий Лосик
В якій організації дітей експлуатують і беруть на роботу? Вам не більше 14, судячи з питання
Я не дитина. Просто трохи наївна.
7 2
Кондуктор трамвая 05 мая в 14:45
Ответ дляДваДваВісім
Це просто свербеж в яйцах
Думаете он пришел чтоб она ему яйца почесала?))
Білий Лосик 05 мая в 14:45
Ответ дляНіколь22
Я не дитина. Просто трохи наївна.
Трохи?
Играю у края 05 мая в 14:45
Може він ваш наставник в навчанні?
So_so 05 мая в 14:45
А мужа своего спросите
Анонім Секретар 05 мая в 14:46
У вас мінімум вже має бути куплена сукня весільна. З п´ятниці і ніяких рухів?
автор Ніколь22 05 мая в 14:45
Ответ дляSo_so
А мужа своего спросите
Ми розійшлись
So_so 05 мая в 14:46
Ответ дляНіколь22
Ми розійшлись
Не может быть
И.О. человека 05 мая в 14:46
Такі наполегливі бісять. Я б його уникала
Кондуктор трамвая 05 мая в 14:46
Ответ дляИграю у края
Може він ваш наставник в навчанні?
Он даже яйца почесать не в состоянии сам, какой там наставник, боюсь представить))
ДваДваВісім 05 мая в 14:46
Ответ дляКондуктор трамвая
Думаете он пришел чтоб она ему яйца почесала?))
И почесала языком. Почему бы и нет?
Куда_бежать 05 мая в 14:46
ой, може виявитись такий неадекват потім. Краще якось стриманіше бути, дистанцію тримати, хоча б на початку. Взагалі - службовий роман, то такий гемор потім може бути, танунафік.
Кондуктор трамвая 05 мая в 14:47
Ответ дляДваДваВісім
И почесала языком. Почему бы и нет?
Все в первый рабочий день так делают??))
автор Ніколь22 05 мая в 14:47
Ответ дляSo_so
Не может быть
Може
автор Ніколь22 05 мая в 14:48
Ответ дляИграю у края
Може він ваш наставник в навчанні?
Та ні
Нога на ногу 05 мая в 14:48
У мене за такій наїзд ні з того ні з сього вже був би в бані
Анонім Секретар 05 мая в 14:50
Ответ дляНога на ногу
У мене за такій наїзд ні з того ні з сього вже був би в бані
Правильно. Треба все робити чистим. Спочатку треба його помити
Я шалунья 05 мая в 15:50
Мужчины могут и просто так такое сказать, чтобы она заинтересовалась, а он такой потом: я пошутил. Зацепил и выставил дурой, приятно для эго
Тримаю свічку 05 мая в 16:31
Ой, спасибо за ваши темы без анонима. Периодически блочу людей, которые создают ’тупые темы’ .Зайдешь на форум - читать нечего. Не темы, а ужас.
Потребую апгрейду 05 мая в 19:09
Может и нравитесь. Узнаете позже