Попельшка• 05 мая 2024
Хочу спробувати Ботокс, аби куди боюсь йти, дивлюсь на клініку Тріфоновоі
хто був?
Підписана на них , типу фахівці класні і все таке
Подивилась ціна на дорого очей 4500 , це наче й не дорого для такої клініки
Хтось був там ? Які ваші відгуки?
Запароленое одеяло• 05 мая 2024
автор я також хотіла а потім тут порадниці запропонували загуглити ’марія трифонова чоловік’ - і перехотіла...
Запароленое одеяло• 05 мая 2024
Ответ дляМалая еще та
Я у пластического хирурга колю дешевле
а у кого? порадьте будь ласка.
яка вартість міжбрівя+чоло?
який препарат колете і як довго тримається?
яка вартість міжбрівя+чоло?
Попельшка
• 05 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Капець , загуглила
От і кому можна в цьому світі вірити , в інстаграмі вона прям така цілісна , обізнана , а як виявляється така можна на краденому
Попельшка
• 05 мая 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Це дорого. Я роблю дешевше, але на дому у дівчини, задоволена дуже
Скільки платите?
Запароленое одеяло• 05 мая 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Весь лоб+межбровка 2000 було.
цікаво де такі ціни? і що за препарат і як довго? якась дивн ціна..
Запароленое одеяло• 05 мая 2024
автор, якось тут https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3519995 радили немировської клініку. але я не розумію як можна записуватися не до конкретного майсра а просто в клініку.. але з іншого боку мабуть вони ж бережуть репутацію, то мають добре зробити...
мені також актуально.