Галябалована• 13 апреля 2024
ботокс лоб+межбровка в клиники Немировской
Тут колись радили, бо вона тренер, і тому своїх дівчат там навчає гарно робити. Ну і я неподалік живу.
Чи є ті хто там робили?
Чи вміють вони розкривати погляд? Чому питаю, бо подивилася на Анну, в неї чомусь трохи впавші бровки. Але мабуть то особливості обличчя, і не на кожному обличчі можна трошки розкрити погляд лише ботоксом?
Яким саме препаратом Вам робили? Ціна як на сайті? Як довго "носився" ефект?
Дякую.
Чи є ті хто там робили?
Дякую.
Вилами по воде• 13 апреля 2024
У мене це був просто побічний ефект ботоксу в лоб, трохи піднялися брови. Робила диспорт.
Останній раз, навпаки, брови на кілька мм опустилися. Але то був ксеомін і інший косметолог. Не знаю, хто з них винен 🤷🏼♀️
Галябалована
• 13 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
це саме в їхній клініці, так?
’У мене це був просто побічний ефект ботоксу в лоб, трохи піднялися брови.’ а який саме побічний ефект?
вони в 2 етапи роблять? ну, з докорекцієб через 2 тижні?
ціна за все з докорекцією 5400?
Ширли-Мырли• 13 апреля 2024
Колола у них много раз. Наоборот брови поднимались немного. Но все индивидуально. Коррекция бесплатно.
Вилами по воде• 13 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
це саме в їхній клініці, так?
ціна за все з докорекцією 5400?
Ні, не у них. Просто пишу про досвід з ботулінотоксинами. Мені не доколювали нічого, з першого разу все нормально бралося. Найчастіше в 2 етапи колять починаючі чи на проблемних клієнтах. Коли не впевнений у тому, що робиш, простіше вколоти менше, подивитися на результат і підправити.
Про побічний ефект. Наскільки я розумію, якщо розслаблюються м´язи лоба, які тягнуть все і знизу і зверху, апоневроз може ці розслаблені м´язи потягнути доверху, тому брови й піднімаються. Тобто це не робота ботоксу, а така собі компенсація
Галябалована
• 13 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
та ні, як раз досвічені і роблять частентко саме в 2 етапи. бо деякі обличчя в 1 етап як раз не завжди зробиш.. і дивно що ви з одного боку пишете що вам зробили невдало, а з іншого лаєте тих хто в 2 етапи. так може тому і невдало вам зробили, бо навішали лапшу, що досвічені лише за 1 раз роблять.
Ну і так, дякую, що уточнили що то не в їх клініці.
Бо мене саме на їхню клініку відгуки цікавлять.
Галябалована
• 13 апреля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
а в когось конкретного з лікарів? саме ботокс? чи інші препарати?
Вилами по воде• 13 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
Я не лаю тих, хто в 2 етапи. Просто це те, з чим стикалася. Мені в 2 етапи кололи якраз не дуже добре, коли тільки починала ботокс. Перекошувало, недостатньо і т.п.
Потім знайшла нормального косметолога, в її руках все чудово ставало з першого разу, вона так і казала, що лице не настільки складне, щоб 2 рази щось колоти, а у неї руки прямі. Ставало рівно, трималося довго, найкращий досвід. Чому ви вирішили, що лапша? Ви колись могли порівняти?))
Останній раз - то був інший косметолог і інший препарат. Питання явно не в кількості разів. Тим більше, що якщо брови вже впали, підняти їх доколюванням аж ніяк не можливо, лише виводити токсин
Ширли-Мырли• 13 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
У Анни та у Сюзанни. Саме ботокс.
Сірничок• 09 мая 2024
Колола у Анны все было ок, уколола у доктора Наталии, это трындец, одна бровь упала, веко одно нависло, как одну сторону парализовало
Теперь буду так ходить пока препарат не отпустит перекошенная за такие деньги
Я в шоке, потому что колю уже 8 лет, никогда такого не было
Вот и иди в клинику к любому доктору
Я при клинику Немировской
Вот и иди в клинику к любому доктору
Я при клинику Немировской
Галябалована
• 09 мая 2024
Ответ дляСірничок
Вот и иди в клинику к любому доктору
Я при клинику Немировской
Вот и иди в клинику к любому доктору
Я при клинику Немировской
блін(( До Анни ж наче зараз і не попасти? А таке сталося ще до докорекціі? через скільк днів почалося? що вони пропонують Вам ? бо мабуть же дорожать репутацією?
А який препарат кололи?
Бо я як раз до них думала, як тут радять. Також тут радили якось Ларису Грищук також на Осокорках-Позняках.
Я навіть створила тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3534074 - цікаво відгуки. Але так і не ясно які там ціни..
А в кого всі 8 років колили?
Я ще як варіант думаю за Тетяну Кушніренко (коли з декрету вийде), або клініку Анжели Петраш (бо вона ж наче не в Україні, а наїздами коли, то ж докорекцію не зробить через 14 днів..)
А який препарат кололи?
А в кого всі 8 років колили?
Уравнобешенная• 20 мая 2024
Ответ дляСірничок
Вот и иди в клинику к любому доктору
Я при клинику Немировской
Вот и иди в клинику к любому доктору
Я при клинику Немировской
а докоррекция? что вам доктор сказал? деньги хоть вернули?
анна как главный врач никак не предложила решить проблему?
Галябалована
• 20 мая 2024
Ответ дляУравнобешенная
вище запитала авторку коммента ще понад тиждень тому - ніякої відповіді...