Малявка ще та• 05 мая 2024
10 років останньому матчу «Шахтаря» на «Донбас Арені»
«Донбас-Арена» – це домашній стадіон донецького «Шахтаря». Це справді був дуже крутий, сучасний і неймовірно гарний стадіон. Я грав на найкращих аренах світу, але якщо брати «Донбас Арену», його інфраструктуру, все, що було зроблено біля нього, то він дійсно один з найкращих в Європі. Це без перебільшення».
Детальніше на ua.tribuna.com:
Малявка ще та
• 05 мая 2024
2 травня 2014 року команда Мірчі Луческу вдома зустрічалася з маріупольським «Іллічівцем». 18 тисяч глядачів побачили перемогу «Шахтаря» – 3:1. Третій м’яч за господарів забив Дуглас Коста – останній гол команди на «Донбас Арені».
«Виграли 3:1, але не можу сказати, що дуже добре пам’ятаю матч, – розповів Тарас Степаненко Tribuna.com. – Наскільки пригадую, тоді вже були захоплені Облрада і мерія. Там стояли якісь незрозумілі люди, а по місту розставлені блок-пости.
Блок-пости були українських військових та сепаратистів. Іноді вони (сепаратисти) зупиняли і перевіряли документи, але ми не розуміли, що це за люди, що вони роблять і чого хочуть. Думали, що все схаменеться і повернеться до нормального життя.
Невловимий Джо• 05 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
А що там зараз? Орки м´яч ганяють?
Ничего,бурьян растет
Малявка ще та
• 05 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
А що там зараз? Орки м´яч ганяють?
З моменту того матчу пройшла вже ціла декада. «Шахтар» грав свої домашні зустрічі у Львові, Харкові, Києві, Варшаві і Гамбурзі. Час від часу в мережі з’являються фото та відео поточного стану «Донбас Арени». З кожним роком красень-стадіон, який бачив Лігу чемпіонів, Євро-2012, Бейонсе та Ріану, все більше занепадає.
Вадим Гунько розповідає, що відбувалося зі стадіоном за цей час.
«Ніхто не розумів тоді, скільки це буде тривати. У багатьох було відчуття, що зараз все якось вирішиться, ми повернемося додому і все буде як завжди. Ніхто навіть не уявляв, як довго це може продовжуватися.
Було прийнято рішення, що ми переїжджаємо до Львова, бо там можемо грати матчі Ліги чемпіонів. А «Донбас Арена» працювала в якості логістичного хабу і стала місцем видачі гуманітарної допомоги від фонду Ріната Ахметова. Ця інформація є у відкритих джерелах.
Все це тривало до лютого 2017 року, а потім всі ці бандити остаточно захопили арену і посадили у в’язницю наших ключових співробітників.
У 2014 році був приліт міни біля стадіону. А в жовтні того ж року стався досить потужний вибух на якомусь заводі. Вибухова хвиля була настільки сильною, що в нас частково обвалився наш унікальний скляний фасад.
Вадим Гунько наголошує, що зараз «Шахтар» немає ніяких контактів зі стадіоном, а збитки, завдані окупантами арені, оцінює в повну вартість її будівництва помножену на інфляцію.
«Після рейдерського захоплення стадіону ми фактично втратили будь-які контакти з усіма місцевими співробітниками: хтось звільнився, хтось поїхав. За великим рахунком, там нічого не відбувалося. Я б назвав це повільною деградацією.
Поступово всі технічні системи, оздоблення, несучі конструкції приходять у певний стан непридатності. Щось швидше, а щось повільніше. Поле також повільно деградує – там потрібно було проводити реновацію. Частину найбільш критичного обладнання ми одразу забрали з собою на «Арену Львів».
Малявка ще та
• 05 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
А що там зараз? Орки м´яч ганяють?
Ми там залишили так багато всього – там різного обладнання на сотні мільйонів гривень. Час йшов, але була надія, що Україна, як держава, повернеться в Донецьк, але у 2017 році, після її захоплення, ми все були вимушені кинути.
Багато разів так звана місцева самопроголошена влада оголошувала, що скоро почнеться чемпіонат ДНР, Новоросії чи чорт знає чого, але це все залишилося порожніми словами. Нічого на «Донбас Арені» не відбувалося. Ви ж розумієте, який рівень «менеджерів», які там залишилися і прислужували так званій місцевій владі.
Там навіть не було жодної спроби провести щось хоча б для галочки. Елементарно боялися, що раптом фасад обвалиться чи ще щось трапиться. В нас була офіційна версія, яку я постійно транслював. І вона не так далеко від правди. Всім казав: «Дивіться, на «Донбас Арені» нічого не можна проводити. Це неможливо, бо стадіон в аварійному стані. Може статися техногенна катастрофа». Досить швидко там забували про всі свої плани і на стадіоні нічого не відбувалося».
Знаю бакси• 05 мая 2024
Странно, что об этом вспомнили.
Прислали бы еще зимой тогда спецподразделения, зачистили и не надо было бы сейчас слезки лить. А то дождались пока туда тысячами заедут непонятные люди, потом все позахватывают, даже воинские части, а военные внутри сидели и не знали что делать, хотя у них есть устав и четкие правила как действовать. Потом Гиркина пропустили спокойно, а теперь хнык-хнык, Донбаса арена
Малявка ще та
• 05 мая 2024
Весь розвиток там зупинився у 2014 році, а зараз мені здається там взагалі 2000-ні або 90-ті. Коли ми були в Донецьку, то все розвивалося і будувалося. Була гарна інфраструктура і все, що треба для життя – аеропорт, гарні школи для дітей. Якщо чесно, думав залишитися жити в Донецьку (після завершення кар’єри). Мені дуже подобалося це місто – це мої рідні краї, Запоріжжя поряд.
Думаю, що зараз там занепад. Люди, які залишилися в Донецьку в окупації, на жаль, страждають. Ті, хто підтримав країну-терориста, дуже сильно помилилися і зараз помиляються. А оскільки там не має вільної думки, то вони навряд зрозуміють, наскільки Донецьк тоді і зараз – це два різних міста.
Детальніше на ua.tribuna.com:
Малявка ще та
• 05 мая 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Странно, что об этом вспомнили.
Реально тоді все здавалось чимось тимчасовим, незначним. І тільки тепер зрозуміло, скільки всього треба було робити інакше. Всі в Донецьку більше думали за свою жопу(від людей до Ахметова і влади) і тепер поплатилися(
До речі, 18к того матчу здається є антирекордом ДА по відвідувальності. Зараз ці цифри виглядають, як якийсь космос, а колись був антирекорд...
Малявка ще та
• 05 мая 2024
І про Ахметова,як завжди,думки в коментарях різні:
1)Згадався шматочок новин УП тих часів: – Как вы объясняете отсутствие четкой позиции у Рината Ахметова?
– Ринат торгуется за Донбасс. Это однозначно. Надо понимать специфику Донбасса: ни один чиновник не может работать против Ахметова.
Глобально Ринат Ахметов не хочет, чтобы система изменилась. Нестабильная ситуация ему выгодна. Ему нужно показать всей стране и власти, что он контролирует сепаратистов, и только он может их усмирить.
Донецкая народная республика – это фейк. В обществе такого запроса нет. Однако есть запрос Рината Леонидовича, который выражается в том, чтобы не было заведено никаких дел по его бизнес деятельности, чтобы его капитал был неприкосновенен, чтобы он, как и прежде, имел полное влияние на все органы власти.
Он шантажирует центральную власть. И это очевидно, когда понимаешь, кто играет на ’шахматной доске’. А это люди Ахметова – депутаты Николай Левченко и Сергей Богачев, плюс сепаратисты.
– Какова роль губернатора Сергея Таруты?
– Играет роль дурачка. Или занимает экологическую нишу. Никаких реальных мер, чтобы прекратить весь этот хаос, он не принял. С самого начала захватов он не давал никаких указаний никаким службам, не было выработано никакой стратегии.
В МВД работает минимум тысяча вооруженных профессионалов. Неужели их нельзя организовать? Ни по одному сепаратисту не возбуждено ни одного уголовного дела.
Константин Пожидаев, глава МВД Донецкой области – бывший начальник охраны Ахметова.
2)Так він і не міг це зупинити. Хоч це і розповсюджена думка, доволі популістична, але вона хибна. Надто велику ставку рф тоді зробила на Донецьк. Без підтримки держави таке не зупинити, це неможливо. А оці балачки, типу Коломойський власноруч зупинив росію, а ахметка не зміг - це поверхнева маячня для люмпенів. Він міг себе по-іншому повести - так, але зупинити таку гибридну інвазію - точно ні. З такого самого ракурсу можна вважати, що він зберіг Маріуполь Україні, відмовивши узьким - і це теж хибно
Знаю бакси• 05 мая 2024
Ответ дляМалявка ще та
Правильно делали, что про свою жопу думали, о ней, жопе, никто заботиться не собирался, государство хрен положило на тот регион изначально. А потом еще и пацанов молодых всу перебросило по сути на убой, тогда, во времена боев за Саур могилу.
Поэтому меня тошнит от этих театральных статеек
Червона калина• 05 мая 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Странно, что об этом вспомнили.
Прислали бы...да, и теперь все еще многие не понимают, что все решается олигархами. Могло ли быть иначе при Донецком клане и тех, кто их поддерживал в правительстве
И Харьковский клан. Пока не выставили сумму, Аваков и ко не сдавали Харьков. Одним из показателей, что скоро что - то будет очень плохое, была его отставка и Испания, мразь такая.
Юг , эти Пинчуки, Новинские , если не ошибаюсь.
А сейчас ,понятно, чья ОПГ у власти.
На каждую свор свой майдан нужен, а лучше сразу ’ на причастие’ отправить.
А сейчас ,понятно, чья ОПГ у власти.
Червона калина• 05 мая 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ні , ви помиляєтесь. Інвазія рф - це сума , яка влаштувала, щоб все віддати. Олігархічні рішали і їх шавки здавали ві здають Україну далі.
Червона калина• 05 мая 2024
Ответ дляЗнаю бакси
’Государство’, так называемое, само вовлечено в процесс. Тут только шкурный интерес.