05 мая в 20:17

Всіх жінок від 17 років до 60 років внесуть в реєст військовозобов´язаних.

Навіть на дітей зазіхають. З 17 до 18 років це неповнолітня дитина.
Обіцяють потім повидаляти дані, але на практиці вся інформація, яка потрапляє в реєстри, назавжди залишається в реєстрах.
Не для того інформацію вносять в реєстри, щоб потім видаляти. Адже майже всім зрозуміло, що 17-річна дитина не може бути військовозобов´язаною.
Polz 05 мая в 20:18
Нащо вносити, щоб удаляти?
автор -Ань- 05 мая в 20:18
Ответ дляPolz
Нащо вносити, щоб удаляти?
Мабуть тому, що удаляти дані не будуть.
ksusha1155 05 мая в 20:20
А коли не кажуть?
ksusha1155 05 мая в 20:21
Ответ дляPolz
Нащо вносити, щоб удаляти?
Видалення платне
96 16 3
Бояукраїночка 05 мая в 20:21
автор читайте нормально а не вкиди.маніпуляції,ось адвокати пояснили для особо ...- Але якщо ви прочитаєте другий пункт цієї статті, то там буде зазначено, що всі дані громадян України, які не є призовниками, військовозобов´язаними та резервістами - видаляються із цього реєстру, - наголошує адвокатка Марія Левченко.Тому, за словами адвокатки, якщо жінка не є військовозобов´язаною, її дані з цього реєстру будуть видалятися.

З огляду на цю інформацію, можна зробити висновок, що в нас немає приводу для переживань.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/do-reiestru-viyskovoz...

Бояукраїночка 05 мая в 20:21
Ответ для-Ань-
Мабуть тому, що удаляти дані не будуть.
а дію ви не боїтеся мати
Бояукраїночка 05 мая в 20:23
адепти гетьмана уже і мемчики наклепали аби роздуть перекрутить і да автор вам привіт з лондону від молодого гетьмана
автор -Ань- 05 мая в 20:24
Ответ дляБояукраїночка
автор читайте нормально а не вкиди.маніпуляції,ось адвокати пояснили для особо ...- Але якщо ви прочитаєте другий пункт цієї статті, то там буде зазначено, що всі дані громадян України, які не є призовниками, військовозобов´язаними та резервістами - видаляються із цього реєстру, - наголошує адвокатка Марія Левченко.Тому, за словами адвокатки, якщо жінка не є військовозобов´язаною, її дані з цього реєстру будуть видалятися.

З огляду на цю інформацію, можна зробити висновок, що в нас немає приводу для переживань.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/do-reiestru-viyskovoz...

В 17 років це не жінка, а дитина (згідно чинного законодавства).
Та і в 18 років не всі жінками стають.
48 15
GaleTTa 05 мая в 20:24
Та хай вносять куди хочуть. Мені все одно. Вони на ті реєстри,оновлення даних і додатки для мобілізації просто списують бабло з бюджету.
Natal_ka91 05 мая в 20:26
Авторе, так давним-давно на всіх є вся потрібна інформація. Те що перенесуть з реєстру в реєстр нічого не змінить. А от те що вік будуть знижувати з часом - це ні для кого не новина.
22 16 3
автор -Ань- 05 мая в 20:26
Ответ дляБояукраїночка
а дію ви не боїтеся мати
Не боюсь. Просто не лізу в це лайно.
А якщо ви спробуєте видалити/знищити свої персональні дані з ’Дії’, ви переконаєтесь, що це практично неможливо. Ви застрягли в ’Дії’ назавжди.
Держава в смартфоні, все життя будете існувати тільки в смартфоні.
41 22 5
Юся шопоголик 05 мая в 20:27
Ответ дляБояукраїночка
а дію ви не боїтеся мати
В мене немає дії і не було ніколи, немає необхідності в неї
47 9 6
Natal_ka91 05 мая в 20:28
Ответ дляЮся шопоголик
В мене немає дії і не було ніколи, немає необхідності в неї
Користувались послугами банку, пошти, мобільними операторами і т.д.? Тоді і Дії не потрібно.
41 4 1
автор -Ань- 05 мая в 20:28
Ответ дляNatal_ka91
Авторе, так давним-давно на всіх є вся потрібна інформація. Те що перенесуть з реєстру в реєстр нічого не змінить. А от те що вік будуть знижувати з часом - це ні для кого не новина.
Незаконна передача персональних даних третім особам, в тому числі передача за межі України.
20 16 5
WomAnn 05 мая в 20:29
Так і треба. А то тут дуже розумні сидять, ходять по Києву по ресторанах, закордоном їздять, а чоловіків, які, до речі, теж такі самі люди принижують. Усі мають бути рівні. Чекає на жовчні коментарі)
23 9 6
Юся шопоголик 05 мая в 20:30
Ответ дляNatal_ka91
Користувались послугами банку, пошти, мобільними операторами і т.д.? Тоді і Дії не потрібно.
В мене є приват 24, мобільний поповнюю через приват, заради пошти тим більш його встановлювати не збираюсь, в чому необхідність мати дію?
16 14 3
Pole 05 мая в 20:31
Ответ дляGaleTTa
Та хай вносять куди хочуть. Мені все одно. Вони на ті реєстри,оновлення даних і додатки для мобілізації просто списують бабло з бюджету.
То як на це може бути ’все одно’, якщо цей бюджет народ наповнює?
Natal_ka91 05 мая в 20:31
Ответ для-Ань-
Незаконна передача персональних даних третім особам, в тому числі передача за межі України.
Колись давно бачила в тг чат-боти, де за певну суму можна було дізнатися про людину дуууже багато. Були і безкоштовно запити. Подивитися себе - офігіла, пошта, фб/ інста, скайп, номери телефонів, дата народження і прописка, серія і номер паспорту. В деяких навіть було джерела вказані,а саме всім відома пошта. Так що і Дії по суті не треба щоб внести вас кудись.
26 6
Танюша 05 мая в 20:31
Ответ дляksusha1155
А коли не кажуть?
Є база єдебо, де вказано хто коли на кого вчився
Natal_ka91 05 мая в 20:33
Ответ дляЮся шопоголик
В мене є приват 24, мобільний поповнюю через приват, заради пошти тим більш його встановлювати не збираюсь, в чому необхідність мати дію?
Я не про це. А про те що банки, пошти, і інші сервіси самі зливають інфу, і вашої участі там не треба.
25 2
GaleTTa 05 мая в 20:35
Ответ дляPole
То як на це може бути ’все одно’, якщо цей бюджет народ наповнює?
У нас вже давно люди все зрозуміли і наповнюють тільки свій бюджет. Кожен підприємець мінімально показує прибутки, частіше збитки, щоб не платити податки.
8 3 2 1
автор -Ань- 05 мая в 20:36
Ответ дляNatal_ka91
Колись давно бачила в тг чат-боти, де за певну суму можна було дізнатися про людину дуууже багато. Були і безкоштовно запити. Подивитися себе - офігіла, пошта, фб/ інста, скайп, номери телефонів, дата народження і прописка, серія і номер паспорту. В деяких навіть було джерела вказані,а саме всім відома пошта. Так що і Дії по суті не треба щоб внести вас кудись.
Різниця в тому, що це незаконний злив інформації, незаконна передача ваших персональних даних.
А ’Дію’ українці САМІ встановлюють, ставлять галочку що згодні на всі умови, які прописані для всіх користувачів ’Дії’.
Самі купують гаджет для цього.
А хоч хтось читає умови договору-оферти перед тим, як поставити галочку?
Natal_ka91 05 мая в 20:37
Ответ для-Ань-
Різниця в тому, що це незаконний злив інформації, незаконна передача ваших персональних даних.
А ’Дію’ українці САМІ встановлюють, ставлять галочку що згодні на всі умови, які прописані для всіх користувачів ’Дії’.
Самі купують гаджет для цього.
А хоч хтось читає умови договору-оферти перед тим, як поставити галочку?
Ну таке, на закони в нас давно начхали.
Ola_la-d152 05 мая в 20:38
Ответ дляЮся шопоголик
В мене є приват 24, мобільний поповнюю через приват, заради пошти тим більш його встановлювати не збираюсь, в чому необхідність мати дію?
все ваши данные из привата 24 и так есть в электронных базах дии. то что вы не поставили ее на телефон не означает что вашей информации нет в базах. В приложении дия не нужно вводить какие то свои данные самостоятельно, то есть нет задачи у вас данные взять. оно подтягивает уже собранные данные, когда вы зашли и авторизовались через банкинг
Vale29 05 мая в 20:38
Ответ для-Ань-
Не боюсь. Просто не лізу в це лайно.
А якщо ви спробуєте видалити/знищити свої персональні дані з ’Дії’, ви переконаєтесь, що це практично неможливо. Ви застрягли в ’Дії’ назавжди.
Держава в смартфоні, все життя будете існувати тільки в смартфоні.
Думаю, що у держави є ваші дані і без Дії.
Банківської картки ви теж не маєте?
автор -Ань- 05 мая в 20:38
Ответ дляGaleTTa
У нас вже давно люди все зрозуміли і наповнюють тільки свій бюджет. Кожен підприємець мінімально показує прибутки, частіше збитки, щоб не платити податки.
А ще можна бути не ФОП (фізична особа підприємець, а громадянином-підприємцем.
Величезна різниця між особою і громадянином.
13 8 1
Ирина_Б_ 05 мая в 20:39
Ответ дляБояукраїночка
автор читайте нормально а не вкиди.маніпуляції,ось адвокати пояснили для особо ...- Але якщо ви прочитаєте другий пункт цієї статті, то там буде зазначено, що всі дані громадян України, які не є призовниками, військовозобов´язаними та резервістами - видаляються із цього реєстру, - наголошує адвокатка Марія Левченко.Тому, за словами адвокатки, якщо жінка не є військовозобов´язаною, її дані з цього реєстру будуть видалятися.

З огляду на цю інформацію, можна зробити висновок, що в нас немає приводу для переживань.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/do-reiestru-viyskovoz...

да да да, про закон о мобилизации нам адвокаты тоже очень много чего объясняли, а на советчице лепили рука/лицо и смеялись.
24 3 1
gejly 05 мая в 20:39
Ответ для-Ань-
Незаконна передача персональних даних третім особам, в тому числі передача за межі України.
Какая передача ? Каких данных? Открою секрет , если у вас есть паспорт а у ребенка свидетельство о рождении , то государство о вас в курсе))
Соната любви 05 мая в 20:42
Ответ дляPolz
Нащо вносити, щоб удаляти?
потому что нужна женская мобилизация.
никак не придумают, как бы все провернуть.

вот и ищут лазейки.
автор -Ань- 05 мая в 20:43
Ответ дляNatal_ka91
Ну таке, на закони в нас давно начхали.
Тому що українці навіть Конституцію не спроможні прочитати.
Конституція - це основний закон. Всі закони, які суперечать Конституції, не можна виконувати / можна не виконувати.
Ще раз даю ссилку на Конституцію України. Хто ще не читав, прочитайте звертаючи увагу на терміни людина, громадянин, громадянин України, особа.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
І користуйтесь Конституцією!