Сунуся в чужі справи• 05 мая 2024

Питання по фінансам, міжнар оплаті

Підкажіть як краще зробити.
Людина робить деяку роботу для закордонного БФ. Робота на 2-3 міс, тобто 2-3 оплати буде. БФ має заплатити гроші за роботу.
Чи можна і як отримати гроші на рах фіз особи, сплатити податки, що б тут все чисто було?
Чи лише фоп відкривати? Тут все зрозуміло як діяти. Але з огляду короткотроковості цієї роботи та й нестабільності роботи в принципі (бо людина ще студент стаціонара) не хотілось би з фоп.
Дякую.
Весела пiсенька• 05 мая 2024
Якщо не хочете фоп то тільки перекази як фіз особі - вестернюніон і т. Д
автор Сунуся в чужі справи • 05 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Бф же то юр особа, разве вони можуть вестерн юніон відправляти?
Вельми шановна• 05 мая 2024
Регулярні платежі з-за кордону та ще й від юр.особи на адресу фізособи....
Йому практично одразу заблокують рахунок в результаті внутрішньобанківськовського фінмону.
Дама_с_караваем• 05 мая 2024
Від юрособи реально отримати свіфт-переказом. Про моніторинг не скажу, від банка залежить. Я б запитала у банка напряму, що необхідно їм надати (якщо треба), тим більше, якщо людина збирається платити податки. Податки рахуються в гривні по курсу нбу на дату зарахування на рахунок. Подається декларація за 2024 рік до чи 1 чи 31 травня 2025, строк оплати податків до 31 липня 2025
Налогообложу• 06 мая 2024
Заключите договор цпх.
автор Сунуся в чужі справи • 06 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Заключите договор цпх.
а як тоді бути з податками? Європейський бф точно не буде сплачувати податки в укр бюджет.
Під час укладання договорів ЦПХ з фізичними особами замовник зобов´язаний сплачувати податки і збори за виконавця, тому що він стає його податковим агентом. А якщо виконавцем є ФОП, з отриманих за договором доходів податки він сплачує самостійно.
Дама_с_караваем• 06 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Нерезидент не може бути податковим агентом. Якщо є дохід з джерела, яке не може бути податковим агентом, то фізособа сама сплачує податки. На цпх треба акти виконаних робіт.