В моїй хаті моя правда• 06 мая 2024
Як Вам працюється в Sinsay?
Всім доброго ранку !
Можливо є хтось , хто працює в мережі Sinsay?
Поділіться, будь ласка , враженнями . Зокрема цікавить робота керуючого магазином . Яка зарплата , приблизний реальний робочий графік, чи відправлять у відрядженння на навчання в інші міста ?
Копуша• 06 мая 2024
Странные вопросы по поводу управляющего, графика работы и командировок непонятно какого магазина в непонятно каком городе и стране.
Или Вы реально думаете, что у Синсей один единственный магазин во всём мире?
В моїй хаті моя правда
• 06 мая 2024
Ответ дляКопуша
Не знаю де ви мешкаєте і звідки цей форум читаєте , а я в Україні живу) Якби була десь за межами країни , то би тут не шукала відгуки про роботу.
Мию чакри щоденно• 06 мая 2024
Ответ дляКопуша
Тупо....
Копуша• 07 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А в Украине 1 единственный магазин с единственным управляющим?
И судя по к-ву ответов - вопрос не достиг своей целевой аудитории.