Кошкина мать• 06 мая 2024

Бачили? Старий маразматик знову бряцає ядерною зброєю

Генштаб РФ повідомив, що за дорученням путіна готуються навчання нестратегічних ядерних сил.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляliss
С Белорусии были пуски ракет на начало войны , поэтому их заявления 💩
Контора всрата не знаю кого пугает )))
Офіційно Білорусь не вступала у війну. Як і Корея, Ірак і Китай.

LudaSHS• 06 мая 2024
Ответ дляmymoly
Так і буде з вірогідністю 80 відсотків
Ну дед старый совсем, а тут чернокожие и женщины ( я про потенциальных избирателей) , но побьет ли карту Трампа.
И точно ли🤷‍♀️
Клинтон с ее связями и лобби не смогла
LudaSHS• 06 мая 2024
Новость к войнам будущего
’Компания L3Harris модернизировала новый «космической РЭБ»Meadowlands, вскоре система будет готова эффективно «глушить»спутники Китая и России в космосе.
Новая система предназначена для создания временных, «оборотных»препятствий спутникам связи. Мобильное оружие Meadowlands должно «глушить»космические аппараты противника на ранних стадиях вооруженного конфликта.
liss• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У нас нет официально статуса войны , и ?
Зато официально 💩 на конституцию , демократические права людей за которые идет официально борьба .
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
И точно ли🤷‍♀️
Клинтон с ее связями и лобби не смогла
Ой, то ще не вечір. Здається чи Алабама чи Айова, не пам’ятаю точно. Справу в суд передали про фіктивні результати виборів 16 року.
Тут взагалі треш. Поплічники Трампа взяли лівих людей, оголосили їх виборцями і подали іх результати голосування.
А Клінтон виграла в загальнонаціональному голосуванні і програла колегії виборців. Тому трамп і і виграв
mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не буде. . Ці чутки розповсюджує Рамасвамі.
А хто ж на вашу думку має шанс на перемогу?
LudaSHS• 06 мая 2024
Ответ дляmymoly
Мнение о мишель
https://t.me/yb_ua/5367

МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляliss
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Оголошення_війни
Вивчайте. Можете і першоджерело почитати, конвенцію.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляmymoly
Я давно пишу, що в Трампа немає шансів виграти. Партія розколота. Незалежні в більшості не будуть голосувати за нього. Єдиний шанс на виграш це узяти хейлі віце-президентом. Но навряд чи вона бруднитись об нього буде. В неї, як для новачка в великій політиці достатньо високі шанси.
Ну і ще. Влітку будуть з’їзди обох партій. Але, демократи проводять раніше, тому Байден %99 буде кандидатом. А от з Трампом все дуже туманне.
liss• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вся власть военным переходит , все силовики и прочие воюют . Комуналка списывается . Вы про это :))?
А вы в Украине видите что здесь ?:)))
mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляliss
А вы в Украине видите что здесь ?:)))
Бардак здесь
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляliss
А вы в Украине видите что здесь ?:)))
До чого тут комуналка? Як і влада до військових?
Почитайте хочаб віккі за посиланням. Зрозумієте, хто і коли оголошує війну.
liss• 06 мая 2024
Ответ дляmymoly
Бардак здесь
Это только живущим в Украине ясно )
mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляliss
Это только живущим в Украине ясно )
Мені останній місяць ввижається, що я потрапила до матриці.
liss• 06 мая 2024
Ответ дляmymoly
Нет )) Это Украина )))
mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляliss
Нет )) Это Украина )))
Тобто, так було завжди. Але зараз здається ціль вбити кожного першого, може другого
liss• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Читала и пыталась вам объяснить , не вышло . Писать дотошно облом вы все равно в Америке 🤷‍♀️
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Мнение о мишель
https://t.me/yb_ua/5367
Це викладення власної думки окремої людини, без урахування соцопитувань та рейтингів.
Питання віку Байдена навіть на каналі Фокс Ньюс не піднімається вже десь місяц. До виборів забудеться. Те, що транслюють журналісти з залу суду про Трампа не додає йому рейтингів.
Ну і соціологічни заміри показують, що вік Байдена ніщо проти дурості і непередбачуваності Трампа. Він щас грає виключно на свою публіку. Його рейтинг навіть серед республіканців не дотягує до 50%. Соцопитування було місяць тому. Саме тому кардинально змінилась позиція щодо України і абортів. Но надовго не вистачило. Знов кричить про заборону абортів і ЕКО. Я чекаю чергового результату соцопитування.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляliss
Я в Америці. Далі шо? Яким чином моє місцезнаходження впливає на міжнародні нормативні акти?

mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так міжнародні акти яким боком до внутрішнього закону. А потім виявиться що то все було протиправної, не дай ....
Ирина-bbd0• 06 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Еще новость забыла

’Служба внешней разведки России предупредила Зеленского, о том что США за его спиной проводят консультации о его возможной замене с Порошенко, Кличко, Залужным и Ермаком.’
https://www.facebook.com/share/p/5tTfLAd4ghF9SBEy/?
Там и коменты
Предупредила ’нацистский киевский режим’?)))))
Друзяки такие друзяки)))))
LudaSHS• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Конечно, любое мнение субъективно
mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Конечно, любое мнение субъективно
Кажуть мненіє повинно на щось спиратися, бути обгрунтованим
LudaSHS• 06 мая 2024
Ответ дляmymoly
Богданов смотрит и отслеживает. Не всегда прав, может, но о Мишель я нюансы не знала, что это популярная такая уж личность
mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Зрозуміле тільки одне, що ніхто окрім Трампа не хоче бути президентом.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 мая 2024
Ответ дляmymoly
Так в нас Конституцією і законами передбачено лише військовий стан і розписа механізм його встановлення дії і припинення. Іншого не дано.
Деякі взагалі війно АТО назвали. І нічо. Всім норм було.
mymoly• 06 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну то це типу правомірно? Головне це сказати, ´най так буде´
LudaSHS• 06 мая 2024
И у Портникова пост
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Бояукраїночка• 06 мая 2024
Ответ дляPeres Lal
Конечно. Партнеры степень беспокойства повысят, а может даже и решительно осудят такие действия!
хазяин кремля товаришь си не разрешает ядерку путьке
Peres Lal• 06 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Как бы размещении ядерки в белорашке говорит об обратном. Мир по-улюлюкал и что? Ничего..