Коли виплачується перша зарплата с початку стажування? І якщо працівник хоче звільнитися, чи треба йому відробляли певну кількість днів чи неділь?
Щастя-здоровля• 06 мая 2024
Ответ дляSuzanna19
Молча
И вы думаете после этого кто-то будет вам нормально отвечать? А потом спрашивают, почему все такие злые)
Единорог_помог• 06 мая 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ей и в Авроре поэтому не понравилось.
Клиентов же обслуживать надо, улыбаться хоть иногда.
Братья Капли• 06 мая 2024
Якщо у вас є діти до 14 років ви можете не відпрацьовувати 14 днів. Або напишіть звільняються в зв´язку з переїздом в інше місце, тоді теж не треба відпрацьовувати. Пишите заяву сьогодні, завтра виходити останній день, якщо не в йдете на наступний день можуть не виплатити зарплату.
Дверной_Проем• 06 мая 2024
Ответ дляSuzanna19
Удалено администрацией...
Жіночко, ви ж трішки тримайте себе в руках.
Ответ дляБратья Капли
Дякую
Цукрові вишні• 06 мая 2024
Ответ дляДверной_Проем
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 06 мая 2024
О, нужно заскринить тему. Буду во все темы, где рассказывают о злых Советчицах, как пример ставить)
Единорог_помог• 06 мая 2024
Даже админы поняли, что ошиблись разрешать такие темы автору :))
Сделали уже нормальный заголовок и тему:))