Соня-сонятко• 06 мая 2024

Як угорці сприймають українців?

Доброго дня, запланова поїздка на 4 днів в Будапешт. Питання таке, як зараз угорці ставляться до українців? Чогось моторошно через позицію орбана. Хтось може нещодавно був,поділіться враженням
Снегурочко• 06 мая 2024
Вони люблять українців всім серцем, справжні друзі. Запевнили що не будуть висилати ухилянтів.

Головний кошак• 06 мая 2024
Була в Будапешті і минулому році тиждень
Добре відносились
Краля-Галя• 06 мая 2024
Обязательно спросите у них, чьи Ужгород, Мукачево и Берегово (Унгвар, Мункач и Берегсас). И они полюбят вас всем сердцем!
Lizavel• 06 мая 2024
Так боюсь,так боюсь, что еду на 4 дня)
dulenok• 06 мая 2024
Ответ дляLizavel
Так боюсь,так боюсь, что еду на 4 дня)
2 из которых буду в дороге
Поросенка• 06 мая 2024
Племінник поїхав в Угорщину працювати ще до війни. Війна його застала там. Там і сидить по робочій візі Мова дуже складна, самих угорців характеризує як підлуватих донощиків. Але у нього коло спілкування з ними обмежено роботою. А так там українців багато, з ними і спілкується. Якоїсь ворожості у повсякденному житті він не відчуває.
На пів ставки• 06 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Я в Германии тут цыгане с Мукачева,украинский не знают, немного русский,и то только муж,жена только венгерский.Зато мужик знает английский,выехал по паспорту Венгрии)
Бабо-лебідка• 06 мая 2024
Лучше поляков , имхо.
Они ничего нам не дают, ничем не помогают и , соответственно, ничего не требуют.
Много раз ездила, ни разу ничего, ни намека, ни не дружелюбию не встретила, а вот в польше - да. Хотя для меня эти страны транзитные, я привожу им свои деньги, останавливаясь в отелях и оплачивая счета за транспорт и еду.
кнопкодав• 06 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Лучше поляков , имхо.
Плюсую. Отношение ко всем нейтральное. В Будапеште из России тоже много живёт. С поляками вообще невозможно общаться там неадекват они по моему вообще всех не любят.

Ананомчикус• 06 мая 2024
Угорцы фу, бомжи, цыгане и вообще страна не очень.
viter33• 06 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Лучше поляков , имхо.
Ви порівняйте, скільки Польща нам передала зброї на початку війни, особливо старих радянських танків.
І скільки в Польщі укр.біженців

П.С.польські перевізники та фермери - так, п...си
автор Соня-сонятко • 06 мая 2024
Ответ дляLizavel
Так боюсь,так боюсь, что еду на 4 дня)
Відрядження, у вас поганий настрій?
автор Соня-сонятко • 06 мая 2024
Ответ дляdulenok
2 из которых буду в дороге
Без дороги
автор Соня-сонятко • 06 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Лучше поляков , имхо.
Дякую
автор Соня-сонятко • 06 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Дякую за відповідь
Забрызжу ядом• 07 мая 2024
В Будапешті добре відносяться до українців, підтримують. Мер Будапешту зробив для українців безкоштовним громадський транспорт.
автор Соня-сонятко • 07 мая 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дякую за відповідь