Карусель-весель• 06 мая 2024
Скільки не черствіють домашні паски?
Родичі хочуть поштою передати пасочки.
Але вони випечені 04.05, вишлють тільки завтра. Є смисл? Чи УП прийдуть черстві і треба тільки НП (але що там по доставці нарахують лише одному Богу відомо).
Пусин Кукин• 06 мая 2024
Залежить від рецепта, є такі, що і через 10 днів хороші. А є, що на 3й день запах лежалого мають.
КонФФетОшка• 06 мая 2024
Ответ дляПусин Кукин
Хай насушать сухарі і передадуть - теж смачно.
+
Или сами насушите. Вкуснее паски и долго хранятся.
ТочноБудет• 06 мая 2024
Залежить від рецепту. Александрійське тісто швидко черствіє, папошник на заварному тісті 2 тижні без холодильнику (в рушнику, в відрі) добре зберігається
Зажуженная Жужжа• 06 мая 2024
Любые паски на второй день уже не то. А так можно и через две недели есть
ТочноБудет• 06 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Якраз на другий і далі день вони стабілізуються і такі як треба.
Карусель-весель
• 06 мая 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Укрпоштою? А ви не можете спекти собі пасочку?
Не можу. Немаю духовки 🤷♀️
Та й справа не в тому, що мені потрібна паска. У нас була паска з Сільпо)) А в тому що хочуть зробити приємне, подарувати домашнє. Гостинець 🥰
ТочноБудет• 06 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Не можу. Немаю духовки 🤷♀️
Ну, то буде все нормально. Якщо багато здоби, то довго будуть їстівні
МамОмужа• 06 мая 2024
Новою поштою десь гривень 100 доставка буде, до 2 кг здається. А укр довго буде йти. Зараз укрпоштою дуже погано стали посилки ходити.
Ну що ви, мамо!• 06 мая 2024
В среду пекла, из бумажных форм не вынимала + в пакетиках - такие же мягкие, как и были.