ДА да да• 06 мая 2024

Куди відправляєте дітей вчити англійську?

Чула що багато хто вчить англійську на Мальті, є ту такі? Як враження, чи варто витрачених грошей? Може порадите ще якісь табори.
Тримаю свічку• 06 мая 2024
Англійську вчать щоденно у школі, з репетиторами, слухаючи контент. А у мовних таборах практикують розмову.
автор ДА да да • 06 мая 2024
Ответ дляТримаю свічку
У доньки А2 -В1, ну може не зовсім В1, але не нуль. Ось саме практикувати англійську треба.
автор ДА да да • 06 мая 2024
Непогано було б англомовне середовище.
Love_Love_Love_• 06 мая 2024
В США
Ашотакоя• 06 мая 2024
А для взросоых нет таких программ?
Не служанка• 06 мая 2024
К репетитору в соседний дом отправляю, два раза в неделю
празники не помню• 06 мая 2024
Ответ дляАшотакоя
А для взросоых нет таких программ?
Є, на Мальті. Знайома їздила, марна трарта грошей і часу. Оті 2 тижні нічого вам не дадуть.
Життє Бентежне• 06 мая 2024
На онлайн урок з репетитором двічі на тиждень плюс в школі. 6 клас, рівень за оцінкою вчителя в1, записався ще на незалежне тестування
автор ДА да да • 06 мая 2024
Ответ дляНе служанка
А скільки платите, якщо не секрет?
Життє Бентежне• 06 мая 2024
Табори і все таке - це добре, але для закріплення знань і практики, але не для вивчення мови. Що там за два тижні можна вивчити…
Дуболом• 06 мая 2024
Ответ дляпразники не помню
Интересно. В лагере не была, но работала с мальтийцами. У них английский с адским акцентом. И в лагере такой английский?
Життє Бентежне• 06 мая 2024
Середовище -це супер класно, але коли воно довгий час, з навчанням в школі, в побуті використанням. А пару тижнів - це просто екскурсія і приємне проведення часу. Мій в Лондон дуже хоче так поїхати
Lizavel• 06 мая 2024
Вы уже спрашивали сегодня)
Прикуси Язика• 06 мая 2024
Репетитор нейтив. Я так практикую. Стоит от 3 уе/час. Но дочка выучила на С1 без репетиров нейтивов и без лагерей. Всего-то 9,10,11 класс в языковом лицее дали куда больше чем репетиторы с 1 класса.
Не служанка• 06 мая 2024
Ответ дляДА да да
А скільки платите, якщо не секрет?
300 грн/час
Кукусик• 06 мая 2024
В Ірландію поїде в мовному табір
автор ДА да да • 06 мая 2024
Ответ дляПрикуси Язика
О, де шукаєте репетитора нейтіва?
Руда ліса• 06 мая 2024
Моя не хоче вчити, 14 років. Тільки шкільна програма звичайної школи, і то вони там можна сказати не вчать нічого. Є можливість безкоштовних курсів, але їй не цікаво((.
Викупана• 07 мая 2024
Ответ дляПрикуси Язика
А що за мовний ліцей, яке місто ? Моя в спецшколі з англійським нахилом (ало то курам на сміх), вчить на курсах , та звісно цього дуже мало, потрібно щось ’навантажувати’,звісно коли це в межах навчального закладу - то дуже зручно.