06 мая в 22:03

Дитина 6-7 років третій вечір підряд викликає таксі

Дуже потрібна порада як діяти
Мій чоловік зараз підпрацьовує у таксі
Третій вечір підряд хлопчик 6-7 років через додаток викликає таксі о 9-10 вечора
Чоловік виходить таксувати якраз ближче до цього часу + ця адреса з якої викликає хлопчик якраз поруч нашого будинку.
Чоловік під‘їзжає на адресу, хлопчик сам стоїть, намагається сісти в машину, але чоловік не може його везти, бо мала дитина без дорослих не може їхати
Питає що сталось, де батьки, той мовчить, йде в сторону під‘їзду…
Дівчата що це? Як реагувати якщо наступного разу викличе? Щось дивне, на душі якось неспокійно мені
Сито для думок 06 мая в 22:04
Поліція. Може, дитина потребує допомоги
Масяня Я 06 мая в 22:05
Я б поїхала на ту адресу куди він каже, що його треба завезти. Думаю, батьки п´ють і він хоче втікти до бабусі
задумчивая мордочка 06 мая в 22:06
Телефон мальчика муж видит в своем приложении? Может стоит и правда сообщить в полицию с указанием адреса, куда ребенок вызывал такси
автор Самохвалова 06 мая в 22:06
Ответ дляМасяня Я
Я б поїхала на ту адресу куди він каже, що його треба завезти. Думаю, батьки п´ють і він хоче втікти до бабусі
Питав що сталось, чи тебе хтось ображає, той просто мовчить ((
Брати в машину боїться, бо зовсім мала дитина, ще батьки заявлять що без дозволу повіз((
Масяня Я 06 мая в 22:07
Ответ дляСамохвалова
Питав що сталось, чи тебе хтось ображає, той просто мовчить ((
Брати в машину боїться, бо зовсім мала дитина, ще батьки заявлять що без дозволу повіз((
Він мовчить чи німий від природи чи від страху? Заявіть в поліцію
автор Самохвалова 06 мая в 22:08
Ответ длязадумчивая мордочка
Телефон мальчика муж видит в своем приложении? Может стоит и правда сообщить в полицию с указанием адреса, куда ребенок вызывал такси
Там дзвінок лише через додаток може бути, номеру немає.
Маня_53 06 мая в 22:08
Ответ дляСамохвалова
Питав що сталось, чи тебе хтось ображає, той просто мовчить ((
Брати в машину боїться, бо зовсім мала дитина, ще батьки заявлять що без дозволу повіз((
Може він не вміє балакати,аутист тощо
11 1
Хата на мати 06 мая в 22:08
Подзвоніть на номер, з якого викликалося таксі
автор Самохвалова 06 мая в 22:08
Ответ дляХата на мати
Подзвоніть на номер, з якого викликалося таксі
Викликає через додаток, там немає номеру, просто точка вказана куди їхати
Хата на мати 06 мая в 22:09
А видно адресу, куди дитина планувала їхати?
задумчивая мордочка 06 мая в 22:09
Ответ дляСамохвалова
Там дзвінок лише через додаток може бути, номеру немає.
Ну зная адрес, можно выяснить и квартиру, и обратиться в полицию
автор Самохвалова 06 мая в 22:10
Ответ дляХата на мати
А видно адресу, куди дитина планувала їхати?
Коли він під‘їзджає до нього, то не беручи його в машину спеціально натиснув «розпочати поїздку», щоб побачити адресу. То кожного разу інша адреса.
Хата на мати 06 мая в 22:11
Може дитина з розумовими відхиленнями? Питання інше, де батьки?
15 7
автор Самохвалова 06 мая в 22:12
Ответ дляХата на мати
Може дитина з розумовими відхиленнями? Питання інше, де батьки?
Він каже «добрий вечір», і все, питав де батьки він нічого не каже і відходить
Бабця в мештах 06 мая в 22:12
Не ждать следующего раза, а обратиться в полицию и все рассказать им. В приложении показать вызовы. Пусть к ним сходит пдн.
АфродитаПетровна 06 мая в 22:12
Полицию вызывайте
От пьющих родителей до особого ребенка.
Вопрос ко взрослым.
Хата на мати 06 мая в 22:12
Наступного разу, хай посадить дитину в машину, а сам викликає поліцію
10 1
Бабця в мештах 06 мая в 22:13
Ответ дляХата на мати
Наступного разу, хай посадить дитину в машину, а сам викликає поліцію
С такими раскладами, кто угодно может посадить мальчика в машину.
задумчивая мордочка 06 мая в 22:13
Ответ дляСамохвалова
Коли він під‘їзджає до нього, то не беручи його в машину спеціально натиснув «розпочати поїздку», щоб побачити адресу. То кожного разу інша адреса.
А что за адреса? Что там в вашем городе? Жилая застройка, магазины.
Ліньки гуглить 06 мая в 22:13
В полицию.
автор Самохвалова 06 мая в 22:13
Ответ дляХата на мати
Наступного разу, хай посадить дитину в машину, а сам викликає поліцію
Так і зробимо, але якщо він вже не викличе таксі, то буду переживати що ми проігнорували його((( Думаю може не очікуючи новий виклик, проконсультуватись з поліцією…
12 4
АяВсёЗнаю 06 мая в 22:14
позвонить в полицию спросить что делать
задумчивая мордочка 06 мая в 22:14
Ответ дляСамохвалова
Так і зробимо, але якщо він вже не викличе таксі, то буду переживати що ми проігнорували його((( Думаю може не очікуючи новий виклик, проконсультуватись з поліцією…
Не ждите, проконсультируйтесь. У вас в городе есть что-то типа муниципальной Варты? Они могут съездить туда и узнать о ребенке и его семье
Скляна миша 06 мая в 22:14
Автор, правильно, что муж не сажает в авто, пусть подъезжает с полицейским в авто. Есть такой развод. Денег сшибают много.
маринабаранова 06 мая в 22:18
Только вызов полиции и обязательно! Самому не разбираться, ребёнка в машину не сажать, родителей не искать.
Фіфачка 06 мая в 22:18
Ответ дляСамохвалова
Питав що сталось, чи тебе хтось ображає, той просто мовчить ((
Брати в машину боїться, бо зовсім мала дитина, ще батьки заявлять що без дозволу повіз((
В полицию обратитесь
Бачу_майбутнє 06 мая в 22:20
Ответ дляСамохвалова
Так і зробимо, але якщо він вже не викличе таксі, то буду переживати що ми проігнорували його((( Думаю може не очікуючи новий виклик, проконсультуватись з поліцією…
Не вздумайте сажать ребенка в машину! Можно обратиться в полицию, они смогут обратиться в службу такси для получения данных по вызову.
Почемучечка 06 мая в 22:23
А де ті всі, що кричали тут, що діти самі на таксі катаються?
Сало не люблю 06 мая в 22:24
Ответ дляСкляна миша
Автор, правильно, что муж не сажает в авто, пусть подъезжает с полицейским в авто. Есть такой развод. Денег сшибают много.
А как? Расскажите?
Почемучечка 06 мая в 22:24
Ответ дляСкляна миша
Автор, правильно, что муж не сажает в авто, пусть подъезжает с полицейским в авто. Есть такой развод. Денег сшибают много.
Що за розвод?