Изменено 07 мая в 06:40

Чергова смерть в ТЦК. Як захистити своїх рідних?

Повідомляють, що помер військовозобовʼязаний у ТЦК Кривого Рогу: родичі кажуть, що його могли побити

За інформацією від рідних, днями чоловік потрапив до Саксаганського ТЦК, де проходив ВЛК та готувався на відправку до навчального центру.

Ввечері 5 травня до ТЦК приїхала мати Артема, віддала документи та мала зняти в банкоматі готівку для придбання екіпірування своєму синові, але вже за деякий час жінці повідомили про смерть чоловіка.

За словами родичів загиблого, у ТЦК їм повідомили, що причина смерті – епілептичний напад. Проте донька, дружина та матір Артема в цю версію не вірять. Наразі деталі ситуації з´ясовуються.
Не пью, не курю 07 мая в 06:43
Удалено администрацией...
Леннон_Жив! 07 мая в 06:45
А який сенс був його бити, якщо він проходив ВЛК й він готувався до відправлення до навчального центру?
Не пью, не курю 07 мая в 06:45
Удалено администрацией...
Суцільна зрада 07 мая в 06:45
Удалено администрацией...
Бесбардак 07 мая в 06:45
Могла быть и эпилепсия, у нас знакомый так же умер от сердечного приступа в ТЦК, хотя его не били.
Парню было 27, просто перенервничал сильно, когда привезли туда
Не пью, не курю 07 мая в 06:46
Ответ дляЛеннон_Жив!
А який сенс був його бити, якщо він проходив ВЛК й він готувався до відправлення до навчального центру?
Удалено администрацией...
Бесбардак 07 мая в 06:46
Ответ дляСуцільна зрада
Удалено администрацией...
За такой побег дают лет 8-10 тюрьмы, лучше пускай бьют, чем посадят
Ранковий базар 07 мая в 06:47
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Ранковий базар 07 мая в 06:47
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Що воно дасть? Людина оживе?
59 4
Не пью, не курю 07 мая в 06:48
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
😂
8 3
Не пью, не курю 07 мая в 06:49
Ответ дляРанковий базар
Що воно дасть? Людина оживе?
На жаль, людина не оживе, але грошей хейтери зароблять менше на тих же смертях
42 10 5
Суцільна зрада 07 мая в 06:49
Ответ дляБесбардак
За такой побег дают лет 8-10 тюрьмы, лучше пускай бьют, чем посадят
Удалено администрацией...
Суцільна зрада 07 мая в 06:49
Ответ дляНе пью, не курю
На жаль, людина не оживе, але грошей хейтери зароблять менше на тих же смертях
Так у нас вже і правду не можна писати?
84 7 2
Не пью, не курю 07 мая в 06:50
Ответ дляСуцільна зрада
Удалено администрацией...
Не пью, не курю 07 мая в 06:50
Ответ дляСуцільна зрада
Так у нас вже і правду не можна писати?
Ваш нік вам прямо в тему, нєзя
32 5 1
НичеНипанимаю 07 мая в 06:50
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Ботик це ви
41 2
Суцільна зрада 07 мая в 06:50
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Ви як з космосу, у вас у місті такого не роблять?
35 3
Не пью, не курю 07 мая в 06:51
Ответ дляСуцільна зрада
Ви як з космосу, у вас у місті такого не роблять?
Прийдуть ка₴апики і побачите як роблять...можу з розповісти про березень 2022, і ваших бусінок з під юбочок дістануть
УраганнаЯ 07 мая в 06:52
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
А чому зразу боти? Хіба люди не помирають в тцк?
60 1
Вкаблучках 07 мая в 06:54
Як можна померти від епілепсії? Існують випадки, коли людина травмується при нападі і це призводить до смерті, але це ніяк не від епілепсії смерть.
63 6 2
НичеНипанимаю 07 мая в 06:52
Ответ дляНе пью, не курю
Прийдуть ка₴апики і побачите як роблять...можу з розповісти про березень 2022, і ваших бусінок з під юбочок дістануть
То нехай свої замочать.
72 6 1
Леннон_Жив! 07 мая в 06:53
Ответ дляУраганнаЯ
А чому зразу боти? Хіба люди не помирають в тцк?
Люди багато де помирають
17 4
Не пью, не курю 07 мая в 06:53
Ответ дляУраганнаЯ
А чому зразу боти? Хіба люди не помирають в тцк?
На жаль, помирають і не лише в ТЦК і на позиція, і просто йдучи в тилу на роботу...і дивившись телевізор вдома в кріслі😢
24 14
УраганнаЯ 07 мая в 06:54
Ответ дляЛеннон_Жив!
Люди багато де помирають
В воєнкоматах часто помирали люди до війни?
86 6 2
Не пью, не курю 07 мая в 06:54
Ответ дляНичеНипанимаю
То нехай свої замочать.
Ото ви гонітє....сподіваюсь ви грошики заробляєте
НичеНипанимаю 07 мая в 06:54
Ответ дляУраганнаЯ
В воєнкоматах часто помирали люди до війни?
Ні, але на строковій службі дуже часто
18 6 4
Не пью, не курю 07 мая в 06:54
Ответ дляУраганнаЯ
В воєнкоматах часто помирали люди до війни?
А вони туди до війни ходили?
19 12
Хтомолодець? Я! 07 мая в 06:54
Ответ дляУраганнаЯ
А чому зразу боти? Хіба люди не помирають в тцк?
Удалено администрацией...
Сиреневая цапля 07 мая в 06:54
У тюремного заключения есть срок окончания, а у мобилизации такого срока нет.
89 6
Суцільна зрада 07 мая в 06:55
Ответ дляНе пью, не курю
Прийдуть ка₴апики і побачите як роблять...можу з розповісти про березень 2022, і ваших бусінок з під юбочок дістануть
А ваш вже там? Чи за кордоном? Зазвичай таке пишуть ті, хто виїхав.