Щедрик• сегодня в 16:49

Життя у Сумах

Хто зараз живе у місті Суми, чи залишаєтеся ви в місті далі, чи плануєте виїжджати? Побачила, знайома продає квартиру ( на сайті впізнала її), а влітку ще одну продала. І так багато знайомих переїжджають у Вінницьку обл наприклад, хто у Київ. Невже ніколи не повернеться спокій у наше місто?
Укр_жіночка• сегодня в 16:51
Никто не уезжает, уймитесь

Фрекен бок• сегодня в 16:51
Мои знакомые с Сум уехали еще а 22м
Чумацький Шлях• сегодня в 16:52
Какое совпадение, знакомая из Сум
автор Щедрик • сегодня в 16:53
Ответ дляФрекен бок
Мои знакомые с Сум уехали еще а 22м
А з житлом що робити? Продавати?
So_so• сегодня в 16:53
Мои знакомые выехали давно, но они с двумя детьми.
So_so• сегодня в 16:54
Ответ дляЩедрик
А з житлом що робити? Продавати?
Мои свою квартиру сдали, снесли вещи в одну комнату и закрыли.
ИМХОля• сегодня в 16:54
Лучше продавайте, если есть покупатели. Жизни в приграничье не будет.

автор Щедрик • сегодня в 16:57
Ответ дляИМХОля
Поки не продаю. Я хочу жити у Сумах. Та і квартира не дорога. Але район неспокійний, туди балістика дістає.
ИМХОля• сегодня в 16:58
Ответ дляЩедрик
Потом вобще не продадите. Если разобьют получите компенсацию, но шмотки уже собирать не придется.
Бандерівка• сегодня в 16:58
Ну і шо? Хтось виїжджає з міста, а хтось з впо не готовий їхати далеко і купує в місті... У мене племінник (з розбитого села) купив на 9-ці чотирикімнатну квартиру восени... Ще знайомі з розбитого райцентру теж купили взимку на 12-му квартиру по сертифікату. У мене нерви не витримали, я поїхала рік тому....Продавати за безцінь не хочу, нічого рівноцінного вже не куплю....
автор Щедрик • сегодня в 17:00
Ответ дляБандерівка
Дев´ятка і 12 більш-менш безпечні. Моя ближче до Курського мосту. Теж розумію, що якщо продавати, то за безцінь.
ИМХОля• сегодня в 17:06
Ответ дляЩедрик
Сдайте .
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 17:09
Я в Сумах постійно, працюю, виїзджати не планую, житло не продаю. А так звісно всі по різному, хто може - той переїжджає, я привʼязана до роботи та і батьки тут старенькі, куди їхати …
Млинець Мій• сегодня в 17:15
Винница классная.Вот и едут все туда
бЭйбА• сегодня в 17:17
Ответ дляМлинець Мій
Винница классная.Вот и едут все туда
Просто от некуй делать, дай, думаю, поеду-ка в Винницу.
Подумаешь Сумы- херачат по ним круглосуточно, делов то. Фигня
9 комнат• сегодня в 17:28
Не уезжаю. Работаю, дочка учится.
спальное место• сегодня в 17:39
Ну вы здавать можете, из военных такие деньги берут за сьем, уму не постежимо
Гравіцапа• сегодня в 17:51
Переехала с границы в Сумы, работаю, пока никуда не еду