У нашої українки за кордоном захворіла раптово дитина. ситуація така, що вже пройшли всі можливі обстеження, а однозначної відповіді, що з ниркою немає. Є дві майже протилежні думки з приводу захворювання. В одному лікарі збіглись, що треба оперувати і тоді точно буде відомо.
Це при тому, що є КТ.
Зараз дитина на антибіотиках, чекати операції 2 місяці, вже кілька разів відкачували рідину з нирки.
Хоче порадитись із нашим хорошим лікарем, можливо, по скайп-консультації. Порадьте гарного лікаря, реально професіонала, краще - оперуючого спеціаліста, буду щиро вдячна.
Це при тому, що є КТ.
Непонятно• 07 мая 2024
Поспілкуйтесь з Ліксунова Людмила Олександрівна. В свій час, вона мені дуже допомогла.
Непонятно• 08 мая 2024
Ответ дляtata1210
Перепрошую, чи немає у Вас контактів лікаря?
Якщо можна, напишіть мені в особисті, будь ласка.
Контактів не маю. Я була у неї багато разів у інституті Нефрологіі на Дегтярівській. Зараз цей інститут переїхав на Шалімова.