ХаДиДиШь• 07 мая 2024

Як відмовити лікарю ортодонту, я не хочу рівняти прикус. Мене нічого не турбує

Я не женусь за ідеалом
А мене примушують перед імплантацією зуба порівняти челюсть, зробити операцію
А кому з того краще? Я не хочу ту ідеальну щелепу. Зараз мені нічого не болить, а що буде потім із моїми суглобами?
Дистальний прикус, 39 років
Эта_Шикарна)• 07 мая 2024
Мені здається тут 2 варіанти: 1. Сказати лікарю, що готові до витрат тільки на імплант. На все інше немає коштів і зайві витрати для вас неможливі. ( бо як скажете, що не хочете , то будуть ще довго вмовляти. 2. сказати цій клініці - ДОПОБАЧЕННЯ

Опля Картопля• 07 мая 2024
Интересно,что за операция? Гугл показывает страшные фото. Там пилят кость нижней челюсти по бокам посередине, и как то удлиняют
ДваДваВісім• 07 мая 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я прийшла до лікаря з грошима щоб вже почали робити цей імплантат всі необхідні етапи. А вони мені пропонують консультація ортодон та. І намагаються мене записати до нього. І відправити додому щоб я думала
І ще в них дуже крута клініка
Раз на тиждень вони збираються на дискусію і обговорюють пацієнтів, клінічні випадки. І ось вони мені обіцяють взяти мій випадок на дискусію щоб лікарі всі обґрунтували важливість вирівняти прикус
И вы после такого ещё туда вернулись, в ту клинику?
Я б ушла как минимум за ещё одной консультацией у другого врача
Люблю джаз• 07 мая 2024
Просто слухаю,і говорю я подумаю і все.Ну вмкнімпланиів немає,але навіть коли ходжу на чистку вислуховую
Alex_Kri• 07 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
именно так
Опля Картопля• 07 мая 2024
Вот с первого попавшегося сайта.
Не похоже что бы у автора была прям такая проблема, как здесь описано. Реально тяжёлая операция. Если нет патологий серьезных, то риски и реабилитация того не стоят
Морковна• 07 мая 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Діло в тому що мені вже неприємні ці лікарі і після такої розмови я вже не хочу нічого в них робити
це правильно
НаливайКа• 07 мая 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Ну это не разводить на деньги, дистальный действительно может принести проблем в будущем.
Но автор может просто отказаться, сказать чтоб делали как есть.
А клиника скажет сделают или нет
Да у автора то будущее уже наступило. Это ж не ребёнок - растущий организм.
Аноним_1859• 09 мая 2024
Я б просто змінила клініку