08 мая в 10:50

Чим можна перекушувати на протязі дня, щоб

це був низькокалорійний перекус, перебивав відчуття голоду і не дуже стимулював викид інсуліну?
Не витримую великі інтервали між прийомами їжі(((
Впораюсь зі всим 08 мая в 10:51
Овочі свіжі
автор парИла я парИла 08 мая в 10:53
Ответ дляВпораюсь зі всим
Овочі свіжі
Які, наприклад? Капуста, помідори стимулюють виділення шлункового соку. Огірки ще з нітратами, не дуже розженешся
6 2
ВільнаНазавжди 08 мая в 10:54
Сухофрукти повільно розсмоктувати.І горіхи добре розжовувати
Сусановна 08 мая в 10:54
Ответ дляпарИла я парИла
Які, наприклад? Капуста, помідори стимулюють виділення шлункового соку. Огірки ще з нітратами, не дуже розженешся
Авторе, вся їжа стимулює виділення шлункового соку. Бо вона перетравитися має
5 1
Наверняка 08 мая в 10:55
Берите в судочек курицу отварную или гриль, паровые овощи.
4 1 1
Кондуктор маршрутки 08 мая в 10:55
Я ем когда хочу. Не могу делать большие интервалы между приемами пищи т.к. есть проблема с желудком.
Всю жизнь так питаюсь и всё нормально. Не понимаю, зачем морить себя голодом
3 3
автор парИла я парИла 08 мая в 10:55
Ответ дляВільнаНазавжди
Сухофрукти повільно розсмоктувати.І горіхи добре розжовувати
Горіхи варіант, дякую
Наверняка 08 мая в 10:55
Ответ дляпарИла я парИла
Які, наприклад? Капуста, помідори стимулюють виділення шлункового соку. Огірки ще з нітратами, не дуже розженешся
А что вы вообще в жизни едите?
Покращена 08 мая в 10:55
Будь який перекус впливає на інсулінорезистентність
Сусановна 08 мая в 10:55
Овочі гарний варіант.
Ще можна мигдаль та інші горіхи. Але їх легко переїсти
Наверняка 08 мая в 10:56
Ответ дляпарИла я парИла
Горіхи варіант, дякую
Очень низкокалорийно))))
Впораюсь зі всим 08 мая в 10:56
Ответ дляпарИла я парИла
Які, наприклад? Капуста, помідори стимулюють виділення шлункового соку. Огірки ще з нітратами, не дуже розженешся
Ну якщо Вам все з нітратами, тоді не знаю що.
Перець, морква, огірок, помідор, редис, буряк, зелень різноманітна, капуста, салат, кабачок, цибуля.
На циголках 08 мая в 10:57
В мене це зазвичай йогурт питний без цукру типу активія і пару горішків
Йосип_молодий 08 мая в 10:57
На протязi не можна, захворiєте.
14 1
Ні грама 08 мая в 10:57
Ответ дляпарИла я парИла
Горіхи варіант, дякую
очень низкокалорийно)
Like-995b 08 мая в 10:58
Я пью теплую воду
Чекаю завтра 08 мая в 10:58
ничем, выброс инсулина при любом перекусе будет в любом случае. Я ем два раза в день, без перекуса и все из за высокого инсулина (
Обнимашкина 08 мая в 10:58
Ответ дляСусановна
Авторе, вся їжа стимулює виділення шлункового соку. Бо вона перетравитися має
Ну різниця все ж є. Якщо з´їсти яблуко, то воно тааак апетит розжене що ховайся. На власному досвіді впевнилася, що краще нічого не їсти ніж фрукти або солодке. А якщо наприклад шматочок м´яса чи сиру, або кави, то навпаки апетит перебиває.
Чекаю завтра 08 мая в 10:58
Ответ дляЙосип_молодий
На протязi не можна, захворiєте.
может она закалялась и сквозняков не боится?
Сусановна 08 мая в 11:02
Ответ дляОбнимашкина
Ну різниця все ж є. Якщо з´їсти яблуко, то воно тааак апетит розжене що ховайся. На власному досвіді впевнилася, що краще нічого не їсти ніж фрукти або солодке. А якщо наприклад шматочок м´яса чи сиру, або кави, то навпаки апетит перебиває.
Фрукти або солодке на перекус стимулюють пік глюкози і голод через те, що рівень її потім швидко падає. Капуста умовна, салат, щось волокнисте несолодке такого не дасть.
автор парИла я парИла 08 мая в 11:03
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я ем когда хочу. Не могу делать большие интервалы между приемами пищи т.к. есть проблема с желудком.
Всю жизнь так питаюсь и всё нормально. Не понимаю, зачем морить себя голодом
Треба скинути пару кг і справитися з інсулінорезистентністю.
Те що ви їсте коли хочете, мені не допоможе
Забобонний фрукт 08 мая в 11:05
Погуглите продукты с низким инсулиновым индексом. А так инсулин все равно вырабатывается, как только начинаете есть
А я с Рио-де-Житомира! 08 мая в 11:06
Моцарелла, хумус с хлебцом или огурцом, морковкой.
В ідеалі краще воду пити, можна теплу
Кондуктор маршрутки 08 мая в 11:06
Ответ дляпарИла я парИла
Треба скинути пару кг і справитися з інсулінорезистентністю.
Те що ви їсте коли хочете, мені не допоможе
Вам поможет просто есть на ведро меньше, вот и всё.
4 1 1
Маю сечі 08 мая в 11:09
Пару шматочків сала!!!
Чекаю завтра 08 мая в 11:10
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вам поможет просто есть на ведро меньше, вот и всё.
вы правда думаете что инсулинорезистентность только у тех кто ест ведрами?
Йосип_молодий 08 мая в 11:10
Яйце варене.
автор парИла я парИла 08 мая в 11:10
Ответ дляНаверняка
А что вы вообще в жизни едите?
Обмежила швидкі вуглеводи, вт ч солодкі фрукти, каші , жирну і смажену їжу виключила, все інше їм
Маю сечі 08 мая в 11:10
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вам поможет просто есть на ведро меньше, вот и всё.
Це не так просто як ви говорите....
Амбасадор щастя 08 мая в 11:11
хлебцы