08 мая в 10:50

Чим можна перекушувати на протязі дня, щоб

це був низькокалорійний перекус, перебивав відчуття голоду і не дуже стимулював викид інсуліну?
Не витримую великі інтервали між прийомами їжі(((
показать весь текст
Наверняка 08 мая в 11:12
Ответ дляпарИла я парИла
Треба скинути пару кг і справитися з інсулінорезистентністю.
Те що ви їсте коли хочете, мені не допоможе
Вы недавно узнали про инсулинорезистентность? У меня она лет 10 уже, я стараюсь избегать продуктов с высоким ГИ, сырые овощи и фрукты мой основной рацион, питание с интервалом не больше 3 часов, подсчет калорий и сухофрукты я не ем (за очень редким исключением). Спорт обязателен, это и с ИР помогает, и для похудения хорошо.
Админко 08 мая в 11:13
Великих інтервалів і не повинно бути. Для нормального функціонування шлунку і не заробити болячки, то рекомендують їсти кожні 4 години. Але не значить, що треба нажиратися прям. Кожні 4 години, але не ведрами
вре_Динка 08 мая в 11:13
Протягом дня. На протязі -«на сквозняке»
Наверняка 08 мая в 11:13
Ответ дляпарИла я парИла
Обмежила швидкі вуглеводи, вт ч солодкі фрукти, каші , жирну і смажену їжу виключила, все інше їм
А зачем каши исключили? При ИР нужны медленные углеводы
автор парИла я парИла 08 мая в 11:14
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну якщо Вам все з нітратами, тоді не знаю що.
Перець, морква, огірок, помідор, редис, буряк, зелень різноманітна, капуста, салат, кабачок, цибуля.
Перець і морква так, а буряк сильно підносить інсулін, цибулю для перекусу навіть не уявляю
_Homyak_ 08 мая в 11:14
Я на роботу беру 3-4 види сиру різного і овочі: перець, огірок, селера.
Наверняка 08 мая в 11:15
Ответ дляпарИла я парИла
Перець і морква так, а буряк сильно підносить інсулін, цибулю для перекусу навіть не уявляю
Какие у вас значения глюкозы натощак и после еды?
Сусановна 08 мая в 11:15
Ответ дляпарИла я парИла
Обмежила швидкі вуглеводи, вт ч солодкі фрукти, каші , жирну і смажену їжу виключила, все інше їм
А каша це чому швидкий вуглевод? Якщо це не швидкозапарювана вівсянка, звісно.
Маю припущення, що ви через це і голодні постійно. Складні вуглеводи дають відчуття ситості надовше. Просто додавайте їх до страв і комбінуйте з овочами.
Ваше завдання- уникнути глюкозних піків. Найбільш гарантований спосіб це купити глюкометр (або монітор, якщо вже прямо заморочитись) і міряти рівень цукру собі після їжі у певний проміжок. Ви наочно побачите, що у вас викликає найбільший стрибок, побачите, що умовні дві ложки перловки з овочевим салатом це не страшно, але ситно і зможете нормально себе почувати і не невротизуватися.
автор парИла я парИла 08 мая в 11:17
Ответ дляЧекаю завтра
может она закалялась и сквозняков не боится?
Це так смішно, що мені вас аж шкода.
А я с Рио-де-Житомира! 08 мая в 11:18
Ответ дляпарИла я парИла
Перець і морква так, а буряк сильно підносить інсулін, цибулю для перекусу навіть не уявляю
Листя сельдерею можна з хумусом напр.жувати
Заліковий троль 08 мая в 11:19
Ответ дляпарИла я парИла
Горіхи варіант, дякую
Горіхи дуже калорійні , як і сухофрукти.
В чому тоді сенс утримуватися від їжі? їжте тоді шо хочте, один фіг не схуднете
автор парИла я парИла 08 мая в 11:19
Ответ дляМаю сечі
Це не так просто як ви говорите....
Є люди, які вважають себе розумними і хочуть бодай щось ляпнути, я не звертаю уваги)
Викасикрет 08 мая в 11:20
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я ем когда хочу. Не могу делать большие интервалы между приемами пищи т.к. есть проблема с желудком.
Всю жизнь так питаюсь и всё нормально. Не понимаю, зачем морить себя голодом
А весите сколько?
Заліковий троль 08 мая в 11:20
Ответ дляпарИла я парИла
Обмежила швидкі вуглеводи, вт ч солодкі фрукти, каші , жирну і смажену їжу виключила, все інше їм
каші це ви зря, каші образились)
автор парИла я парИла 08 мая в 11:21
Ответ дляНаверняка
А зачем каши исключили? При ИР нужны медленные углеводы
Обмежила, їм пару ложок в день
Заліковий троль 08 мая в 11:22
Ответ дляпарИла я парИла
Обмежила, їм пару ложок в день
а з якої ваги ви взагалі худнете?
автор парИла я парИла 08 мая в 11:23
Ответ дляНаверняка
Какие у вас значения глюкозы натощак и после еды?
5,1. Після їжі через 2 год 5,9.
Але глікований гемоглобін підвищений, значить бувають вищі показники
автор парИла я парИла 08 мая в 11:24
Ответ дляСусановна
А каша це чому швидкий вуглевод? Якщо це не швидкозапарювана вівсянка, звісно.
Маю припущення, що ви через це і голодні постійно. Складні вуглеводи дають відчуття ситості надовше. Просто додавайте їх до страв і комбінуйте з овочами.
Ваше завдання- уникнути глюкозних піків. Найбільш гарантований спосіб це купити глюкометр (або монітор, якщо вже прямо заморочитись) і міряти рівень цукру собі після їжі у певний проміжок. Ви наочно побачите, що у вас викликає найбільший стрибок, побачите, що умовні дві ложки перловки з овочевим салатом це не страшно, але ситно і зможете нормально себе почувати і не невротизуватися.
Думала про це, дякую. Треба буде купити
автор парИла я парИла 08 мая в 11:26
Ответ дляЗаліковий троль
Горіхи дуже калорійні , як і сухофрукти.
В чому тоді сенс утримуватися від їжі? їжте тоді шо хочте, один фіг не схуднете
Декілька горішків перебʼють відчуття голоду. Мова не про 50 чи 100 гр
автор парИла я парИла 08 мая в 11:27
Ответ дляЗаліковий троль
а з якої ваги ви взагалі худнете?
Зараз 60 кг. Важко навіть втримувати цю вагу, не те, щоб схуднути
Чекаю завтра 08 мая в 11:29
Ответ дляпарИла я парИла
Це так смішно, що мені вас аж шкода.
тю...
Чекаю завтра 08 мая в 11:30
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я ем когда хочу. Не могу делать большие интервалы между приемами пищи т.к. есть проблема с желудком.
Всю жизнь так питаюсь и всё нормально. Не понимаю, зачем морить себя голодом
не понимаете, потому что вас повезло не столкнуться с инсулинорезистентностью
ЧупакабраЗеБест 08 мая в 11:32
Ответ дляпарИла я парИла
Які, наприклад? Капуста, помідори стимулюють виділення шлункового соку. Огірки ще з нітратами, не дуже розженешся
лично мне помогает не жрать сырая морковь.
ни яблоки там, ни огруцы-шмагурцы.
она нафиг перебивает аппетит.
автор парИла я парИла 08 мая в 11:33
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лично мне помогает не жрать сырая морковь.
ни яблоки там, ни огруцы-шмагурцы.
она нафиг перебивает аппетит.
Спробую)
автор парИла я парИла 08 мая в 11:35
Ответ дляНаверняка
Вы недавно узнали про инсулинорезистентность? У меня она лет 10 уже, я стараюсь избегать продуктов с высоким ГИ, сырые овощи и фрукты мой основной рацион, питание с интервалом не больше 3 часов, подсчет калорий и сухофрукты я не ем (за очень редким исключением). Спорт обязателен, это и с ИР помогает, и для похудения хорошо.
Так, спорт підключила. Теж їм багато сирих овочів, але від нихздуття і через 2-3год знову хочеться їсти
Чекаю завтра 08 мая в 11:35
Ответ дляпарИла я парИла
Спробую)
так а толку пробовать? у вас же все равно будет выделяться инсулин. Вам нужно вообще уйти от перекусов, любых и выдерживать минимум 3 часа между приемами пищи
автор парИла я парИла 08 мая в 11:38
Ответ дляЧекаю завтра
так а толку пробовать? у вас же все равно будет выделяться инсулин. Вам нужно вообще уйти от перекусов, любых и выдерживать минимум 3 часа между приемами пищи
3 год. витримую. Але радять 3-х разове харчування. Снідаю о 8, обідати треба десь о 13, вечеря 18-19. Для мене це величезні інтервали((
Заліковий троль 08 мая в 11:41
Ответ дляпарИла я парИла
Зараз 60 кг. Важко навіть втримувати цю вагу, не те, щоб схуднути
а зріст? і до якої ваги худнете?
Заліковий троль 08 мая в 11:42
Ответ дляпарИла я парИла
3 год. витримую. Але радять 3-х разове харчування. Снідаю о 8, обідати треба десь о 13, вечеря 18-19. Для мене це величезні інтервали((
ви так ще собі і жовчовідтік порушите і запори почнуться
Чекаю завтра 08 мая в 11:45
Ответ дляЗаліковий троль
ви так ще собі і жовчовідтік порушите і запори почнуться
так це як?