Бочка порохУ• 08 мая 2024
Порадьте засіб для кросівок.
Вперше купила собі світлі комбіновані кросівки - замш, шкіра і сітка.
Як за ними доглядати?
Порадьте, будь ласка, засоби по догляду і для чистки.
До цих завжди були шкіра або сітка.
Як за ними доглядати?
До цих завжди були шкіра або сітка.
Домовенок Кузя• 08 мая 2024
Єдине скажу, якщо після прання будуть жовті розводи, то попшикати перекисем водню. Перевірено
ПуГоФФка• 08 мая 2024
Яка я щаслива людина.
Я просто ношу взуття, іноді протираю ганчіркою, раз у сезон закидую у пралку.
А тут прям доглядають...
Ще й з засобами...
А тут прям доглядають...
Ще й з засобами...
НаБалКоніХодять• 08 мая 2024
Користуюсь пінкою inclean з інста. Аналог колоніл з інтертопа. Все вичищає і взуття має гарний вигляд, не сушить.
Бочка порохУ
• 08 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дякую!
Незламна• 08 мая 2024
Ответ дляНе против
Меламиновая губка и вода. Обувь сверкает.
меламінова губка працює як абразив, і вона верхній шар замши сточує, це засіб саме від сильних забруднень, які щіткою і миючим засобом не відмити
Не против• 08 мая 2024
Ответ дляНезламна
Она отлично очищает белую подошву. По замше достаточно провести два раза и все чисто. Чищу так кросовки годами, результат отличный.
Незламна• 08 мая 2024
Ответ дляНе против
ті забруднення на замші, які можна за 2 проведення губкою стерти, я на берцях з нубуку просто щіткою і милом відчищаю; а білу підошву чистити - так, це ефективно, вона міцна і губкою не зітреться.
Бочка порохУ
• 08 мая 2024
Ответ дляНе против
Дякую!