08 мая в 11:17

Тцк передал дело участковому

Чем это грозит дальше? Повесток под роспись не получал, бросали 2 раза в почтовый ящик
показать весь текст
Умничка-помощничка 08 мая в 11:37
Ответ дляОндатрова шуба
Не попадатися ні поліції ні цктк. Продивлюватися дію, виконавчі провадження...
А где выконавчи провадженя смотреть?
Николай-b526 08 мая в 11:39
Ответ дляНепогодка
Он дома будет сейчас безвылазно, но я не представляю сколько так получится сидеть
снять комнату где-то..бо могут дежурить под подъездом...
1 1
Ондатрова шуба 08 мая в 11:39
Ответ дляУмничка-помощничка
А где выконавчи провадженя смотреть?
АСВП наберіть
Ондатрова шуба 08 мая в 11:43
Ответ дляНепогодка
Он дома будет сейчас безвылазно, но я не представляю сколько так получится сидеть
Ото ж бо...Або шукати разом з юристом вихід/план подальших дій. У вас він є
автор Непогодка 08 мая в 11:46
Ответ дляОндатрова шуба
Ото ж бо...Або шукати разом з юристом вихід/план подальших дій. У вас він є
Зараз взагалі не розумію що робити, де знайти той вихід
1 1
Пез Году Неделя 08 мая в 11:50
Ответ дляНепогодка
Он дома будет сейчас безвылазно, но я не представляю сколько так получится сидеть
Поки ’добрі’ сусіди не здадуть
Ганцю в кєдах 08 мая в 11:55
Ответ дляМіні-бікіні
Будет условный розыск, база армор, после 18 тцк подают в суд на обмеження прав водия, и штраф, пока 3400-5700 (примерно) со вступлением в силу нового закона от 17 до 23 тыщ. Любое попадание к полиции после 18 числа-принудительное задержание без судебной постановы и в тцк.
Штрафи ще не прийняли, не окремий закон, не мішайте в кучу. Любое принудительное щадержание і так було по бєзпрєлу, воно ним і залишається. В законах не прописали ж затримувать. Чи де таке написано? Розумієте, вони пушку запускають, ловля на лоза відкривається, а до законності це не має відношення. По одесі чи закарпаттю і так вже більше року по бусікам. Думаю київ як не трогали, так і не чіпатимуть, я маю на увазі саме місто, всередині.
Король дивана 08 мая в 11:57
Ответ дляШкідлива молекула
Вірю автору, до наших сусідів вчора участковий приїздив, і до нас заходив питав, чи живуть такі то. Сказав, що тцк подало заявку. Все , як автор каже.
В мене знайомий має 13 отриманих, то ходить учасковий і так поліція приїжала. Хай покаже протокол, на основі чого його розшукують. А то в нас все на словах, на лоха , хто поведеться.
Николай-b526 08 мая в 11:57
Ответ дляГанцю в кєдах
Штрафи ще не прийняли, не окремий закон, не мішайте в кучу. Любое принудительное щадержание і так було по бєзпрєлу, воно ним і залишається. В законах не прописали ж затримувать. Чи де таке написано? Розумієте, вони пушку запускають, ловля на лоза відкривається, а до законності це не має відношення. По одесі чи закарпаттю і так вже більше року по бусікам. Думаю київ як не трогали, так і не чіпатимуть, я маю на увазі саме місто, всередині.
как это не приняли??, все приняли давно...
Ганцю в кєдах 08 мая в 11:57
Ответ дляНепогодка
Он дома будет сейчас безвылазно, но я не представляю сколько так получится сидеть
Сидіть скільки треба, бо коли кума зараз силить біля чоловіка в госпіталі, каже боде які ми дурні були, коли думали як де на роботу їздить.
2 2 1
Ганцю в кєдах 08 мая в 12:04
Ответ дляНиколай-b526
как это не приняли??, все приняли давно...
Штраф 25 тис ще не прийняли, пройшов 1 читання. Так щараз дурачків полякають і не приймуть залишать 800-3500.
Kidstaff Bot 08 мая в 12:04
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
neortoju 08 мая в 12:06
Напишите мне в личку
Николай-b526 08 мая в 12:08
Ответ дляГанцю в кєдах
Штраф 25 тис ще не прийняли, пройшов 1 читання. Так щараз дурачків полякають і не приймуть залишать 800-3500.
25 нет и 200 нет.. но штраф был всю жизнь...
inresta 08 мая в 12:20
Ответ дляГанцю в кєдах
Штраф 25 тис ще не прийняли, пройшов 1 читання. Так щараз дурачків полякають і не приймуть залишать 800-3500.
спасибо, а что с арестами имущества? не приняли еще ?
Николай-b526 08 мая в 12:28
Ответ дляinresta
спасибо, а что с арестами имущества? не приняли еще ?
вроде не будет... но никогда не говори некогда!)
Вкусныйпончик 08 мая в 12:30
Ответ дляinresta
спасибо, а что с арестами имущества? не приняли еще ?
Не прийняли і не розглядали, це армія ботів для залякування працює. От почули десь в забитому селі , накрутили себе і відправили сина в військомат, бо шо ж ти нас без хати залишиш. А взагалі вони зараз нам комуналку таку зроблять і податки, шо ми самі будем покидать ті хати :(
Арахамія вніс сьогодні щаконопроєкт, теж з метою розігнать тему про відчуження майна у простих смертних, але то виключно у підприємців бізнес віджиматимуть.