Бабулька• 08 мая 2024

Массажист

Он тааакой классный. Прям не могу. Тискает аж домой забрать хочется)) Никогда не любила и не понимала массаж, но это просто супер оказывается.
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Дуже зручно. І надійний в ходу. Алюмінієва рама багато що значить, гальма , швидкості, ну і багажнік !
Так)) Багажник то вещ)) Мені не зручно з ручним тормозом, він мене лякає, звикла з ножним, шукаю такий, а вони всі примітивні.

Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Головне що Вам зручно!)
Тому масаж добре, але все одно треба самостійно себе прокачувати.
Мій масажист робить воротнічковий масаж починаючи з копчика і закінчує пальцями на руках,якщо треба рушником потягне шию чи плече, все залежить від стану а як працює з тілом, то зовсім не відчувається його робота з м´язами, лиш дотики рук по тілу, а перебирає він всі м´язи, бувший спортсмен- борець
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Нє, з ручним шикарно, гальтуєш, коли думаєш, при тому тут два гальма, вони відрегульовані сусідрм, як абс в машині
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Шукайте з алюмінієвою рамою. Він буде легким, і рама не деформуватиметься, рівна рама- все інше ремонтується, заміняється
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
У мене массажист маньяк)) Боляче , то м´яко кажучи. А ще як баче ті болючі місця, то капець мені. Але ж воно діє, то терплю. Вчора як поперек ремонтував думала зламає.
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Не добре, коли боляче, то не розігріті м´язи. А розігріти м´язи йому лінь. Тому я після баньки лягаю на масажний стіл,поки тепло в тілі і все погріте
автор Бабулька • 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Мені болять не м´язи , якісь нерви защімлені чи фіг його знає що там таке. Місцями як натиснє , біль нестерпний.

Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляБабулька
Не розігріті м´язи, я цікавилася в свого, чому коли робила в санаторії воротнічковий боліло там і там.
Задираю носа• 08 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
Мені здається автор правий. Бо я як починала курс, одна точка в районі лопатки була дуже болюча, я навіть на турніку не могла повисіти, так мене та ділянка не вдпускала. Після 10 масажей болю майже не було і турнік мені здався)))
Калинові вуста• 08 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Після пропарки віником, взагалі м´яко йде масаж, бо розігріте тіло добре . А так може і боліло б