Гравіцапа• 08 мая 2024

Хто не дивився Гаррі Поттера, Володаря Перснів, Гру Престолів...

Що ви дивитесь?
сама себе прекрасная• 08 мая 2024
индийские фильмы

месяцкие• 08 мая 2024
Триллери, драми
Миллениалка• 08 мая 2024
Смотрела Гарри, остальные не смотрела. Детективы смотрю
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Детективи, люблю скандинавські
Мандолина Бу• 08 мая 2024
Жахи, трилери та містику.
Печальки.нет• 08 мая 2024
Джеймса Бонда, Миссия невыполнима и т.п.
Киця-бриця• 08 мая 2024
Другие жанры. Драмы, комедии.
Фэнтези не люблю.

Кавуся• 08 мая 2024
Хто не дивиться, той читає. Гру престолів читала аж бігом. Першу серію серіалу навіть не додивилась
Едимнаморе• 08 мая 2024
все, кроме того,что вы перечислили
Як_наготую...• 08 мая 2024
Я взагалі мало що дивлюся, більше читаю. Не тому, що вважаю, що книги краще за фільми, а просто сприймаю краще написану інформацію.
А так, полюбляю британські фільми, чорний юмор, ще Вартових галактики ))))
Володаря перстнів дивилася, до Гаррі Поттера ніяк не дойду ані почитати, ані подивитися, Гру престолів безкінечну не осилю.
Аnnеt• 08 мая 2024
Игра престолов как-то не совсем в один ряд с Поттером и Хоббитом. Более жестокая и с эротикой.
Allein74999• 08 мая 2024
Володаря Перснів не…детективы люблю, китайскую и корейскую хрень, чтоб поплакать.
Едимнаморе• 08 мая 2024
Ответ дляЯк_наготую...
гарри ничего интересного
Як_наготую...• 08 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
гарри ничего интересного
Та ну, все інше в Роулінг мені дуже зайшло.
Просто Гаррі Поттер вийшов запізно, щоб я читала його в дитинстві.
Подвійна веселка• 08 мая 2024
Детективы
Семенівни сусідка• 08 мая 2024
Детектив, триллер
Вилами по Воде• 08 мая 2024
Я даже Роксолану не досмотрела 😀
Девальвация• 08 мая 2024
Дикие истории смотрела недавно, из того что понравилось. А так очень мало что нравится, в основном мне любые фильмы скучные.
Скоро_вчера• 08 мая 2024
Ничего из вами перечисленного не видела

Никакую фантастику вообще терпеть не могу

Люблю детективы, скандинавские; исторические фильмы, сериалы

Дюймовочка• 08 мая 2024
Я, і не збираюсь.
Гаррі Поттери пробувала найпершу серії дивитись з діттми. Муть якась.
Гру престолів тоже з чоловіком на піку популярності 1 серію глянути. Переглянулись вкінці серії і обоє вирішили та ну нах.
Володар перснів і не починала
Tasya-Natusya• 08 мая 2024
Поттера намагалася дивувати багато раз - вистачало мене на 15-20 хв. Гра престолів не зачепила теж. Володар перстнів сподобався, іноді можу переглянути. Дивлюся в основному щось коротке, якщо серіал, то щоб не більше 10 серій, бо я зрозуміла, що мені нуднувато дивитися довгі серіали, люблю коли б хотілося ще, а вже кінець, а не коли думаєшь, коли вже кінець.
Скоро_вчера• 08 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
Я, і не збираюсь.
Володар перснів і не починала
Те самые, я нічого із того не дивилась а чоловіку всі ті фільми подобаються,гаррі потер він і всі книжки читав, різні смаки
Язикувата Хвеська• 08 мая 2024
Триллери, драми
Чаюри• 08 мая 2024
Я тільки Гаррі Поттера дивилася не за своєю волею причому, просто пообіцяла подрузі, що разом подивимося. Зазвичай дивлюся детективні серіали, або драми, може, і комедію якусь, щось з реального.
Гопница-Советчица• 08 мая 2024
Гру Престолів не дивилась. Ніяк не можу настроїтись.
Поттер мене бісить, бачила шматками.
Володаря обожнюю.Сто раз вже бачила.
Смячиком• 08 мая 2024
Я смотреть не могу, не интересно. А книги читаю взахлеб!
Почемучечка• 08 мая 2024
Друзей и домохозяек по 100 раз.
Наизнанку• 10 мая 2024
Детективы, психологические триллеры, научную фантастику с элементами ужаса..