Кудлата хмаринка• 08 мая 2024
Занесло мене на Троєщину
Майже всі вулиці перейменували. Ну добре там, Маяковский чи Сабуров, але чим Драйзер не догодив? Тим, що він був членом Комуністичної партії? То й що, тоді лівий рух був модним, Драйзер відвідував Радянський Союз, а Ільф і Пєтров до США їздили. Писав він не про це, його твори взагалі не були ідеологічними. Цікаво, ті хто подавав таку петицію хоча б одну книгу Драйзера прочитали?
Дюймовочка• 08 мая 2024
против переименований улиц, бред полнейший. пофиг как зовут улицу, кроме одной фамилии на п
Раздражевская• 08 мая 2024
Ответ дляВот Она Я
Ой , Боже, ну Драйзер і Драйзер, один з багатьох письменників.
Ну перейменували і перейменували, Вам тепер без вулиці Драйзера життя нема чи що? Як так розібратися, яке він відношення мав до Києва, шо його іменем вулицю назвали? Перейменували і грець з ним.
Ага. Логіка залізна, бо той чиє ім´я зараз носить вулиця ’ корєний киянин’)
Жерица ночи• 08 мая 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Оно само уже закапывается, правда начало с новых станций.
Я ржу. Как работник метрополитена
Железобетон• 08 мая 2024
Мені пофіг, правда досі не можу вивчити що на Рейгана живу, чи як там правильно
Моська-слон• 08 мая 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ээээ, не надо нас стареньких стрелять))
А шо делать?!
Надо ж родине помочь?!
Незламна Україна• 08 мая 2024
Ответ дляМалая Налегке
А вы Синклера Льюиса читали? На мой взгляд сильнее Драйзера
Я много читала и читаю, но даже не слышала имени такого писателя. Спасибо, что написали. Что рекомендуете почитать из его произведений?
Уже дочитала все комментарии, увидела.
Стриптизерка• 08 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
Я раньше жила на улице с красивым благозвучным названием из 6 букв. Теперь больше 20 букв и оно нигде не помещается.
улица Ленина?
Малая Налегке• 08 мая 2024
Ответ дляНезламна Україна
Уже дочитала все комментарии, увидела.
Вообще рекомендую всё из его романов, особенно Беббит, Эрроусмит, У нас это невозможно
Кубик Рубика• 08 мая 2024
Драйзер був моїм улюбленим письменником. А дізналася про нього, коли їхала на роботу по тій вулиці, загуглила. Почалося у мене все з ’Американської трагедії’.
Танцепесенная• 08 мая 2024
Ответ дляСнегурочко
а Пушкин, что сделал то
Для України ’ничего ТО’ и не сделал.
Незламна Україна• 08 мая 2024
Ответ дляМалая Налегке
Спасибо большое!