09 мая в 08:11

Хочу запитати вашої думки..не спала на ніч..

Зустрічаюсь з чоловіком 1,5 роки,бачимся не часто,бо в нього робота,у мене,але дзвонимо і пишимо кожного дня.Учора він скидає фото актора з серіалу(серіал жіночий) і пише,що "говорять,я схожий на цього актора".Я питаю,"хто говорить?"він не відповідає,я поставила знак питання,а він мені пише,"тобі не пофіг хто?".Бере і блокує мене у месенджер і.Через хв 20 розблокував,але мовчить і я не пишу.От мені цікава ваша думка,це я таке безтактовне питання задала,що на нього так треба образитись?чи просто у нього інша жінка?Дякую за відповіді.
22 7
Телефон Рубика 09 мая в 08:12
Просто від мудак. Не шукайте цьому пояснень.
Клептоманка 09 мая в 08:13
У Вас много претензий к свободному мужику.
9 6 1 1
автор Додекаэдр 09 мая в 08:13
Ответ дляТелефон Рубика
Просто від мудак. Не шукайте цьому пояснень.
Дякую
Ло Шарик 09 мая в 08:13
Зустрічаємося 1,5 року, бачимося не часто - в принципі можна далі не читати
Муркошечка 09 мая в 08:13
Просто бувають дебіли в цьому житті. Наша задача їх оминати , не помічати і не витрачати на них свій ресурс
кнопкодав 09 мая в 08:13
Ответ дляДодекаэдр
Дякую
Рак?
автор Додекаэдр 09 мая в 08:14
Ответ дляКлептоманка
У Вас много претензий к свободному мужику.
Хм..
автор Додекаэдр 09 мая в 08:14
Ответ длякнопкодав
Рак?
Ні,Овен
Муркошечка 09 мая в 08:14
Напишіть що схожий як свиня на коня тільки шерсть не така і хай іде в дупу
мадам Везувий 09 мая в 08:15
два глупых человека
автор Додекаэдр 09 мая в 08:16
Ответ дляМуркошечка
Напишіть що схожий як свиня на коня тільки шерсть не така і хай іде в дупу
:))),ага,не хотіла розчаровувати людину
ЗаведУющая 09 мая в 08:16
Мене бісять люди які блокують в месенджерпх. Для мене особисто вмерла то вмерла, якщо заблокували, то це назавжди. А оце туди-сюди - ознака мужика-істерички.
спальное место 09 мая в 08:16
І ви через це не спали?
Чаклунка-ведунка 09 мая в 08:16
У него другая. Комплименты сыпет ему.
Вас держит запасной.
14 1
автор Додекаэдр 09 мая в 08:16
Ответ длямадам Везувий
два глупых человека
Чому?в чому глупість з мого боку?
автор Додекаэдр 09 мая в 08:17
Ответ дляспальное место
І ви через це не спали?
Да,мені неприємно був його вчинок блокування і я розумію,що це ,мабуть,все,тут і пояснювати нічого не треба..
5 1
Муркошечка 09 мая в 08:18
Ответ дляДодекаэдр
Чому?в чому глупість з мого боку?
Ви витратили своїх півтора року життя незрозуміло на що. У нього робота, у мене робота це такі собі відмазки щоб не бачитись. У вас не було відносин, принаймні для нього
Баба на горошині 09 мая в 08:18
Ответ дляМуркошечка
Ви витратили своїх півтора року життя незрозуміло на що. У нього робота, у мене робота це такі собі відмазки щоб не бачитись. У вас не було відносин, принаймні для нього
+100
Губи з філером 09 мая в 08:19
Придурок какой-то
автор Додекаэдр 09 мая в 08:19
Ответ дляМуркошечка
Ви витратили своїх півтора року життя незрозуміло на що. У нього робота, у мене робота це такі собі відмазки щоб не бачитись. У вас не було відносин, принаймні для нього
Може і витрачала,він рятувальник,його постійно відправляють по містах,тому побачення раз на тиждень або два..
Попихтю та й годі 09 мая в 08:21
Шукайте нормального. Цього заблокуйте назавжди, не розблоковуйте через 20 хв. Обірвіть перша стосунки з неадекватом, інакше так і будете мучитися і страждати від невизначеності, тому краще одразу і першою.
мадам Везувий 09 мая в 08:21
Ответ дляДодекаэдр
Чому?в чому глупість з мого боку?
ну потому что вы ждете,,что он скажет,да вот баба у меня есть,она сказала?ляпнул что-то,а вы в голову берете,может никто ему не говорил,сам придумал
Я тут с краю постою 09 мая в 08:23
Яка змістовна сварка! Нерви у вашого друга барахлять. Забийте!
Ви боїтеся що є у нього ще подруга? Може і є. Хіба що він вам освічувався в коханні, хотів одружитися?
Чаклунка-ведунка 09 мая в 08:22
Ответ дляДодекаэдр
Да,мені неприємно був його вчинок блокування і я розумію,що це ,мабуть,все,тут і пояснювати нічого не треба..
Вам жалко свои планы, мечты, надежды. Любой человек переживает, когда все вдруг рушится. Это больно((
Но,есть и хорошая новость. Все раны заживают. Жизнь яркая, интересная. Впереди много нового. Так что, пожалеть немного себя, только не долго и вперед.
мадам Везувий 09 мая в 08:22
Ответ дляБаба на горошині
+100
вот да,когда причина работа это не отношения,это переписка и иногда секс за неимением лучшего поближе
автор Додекаэдр 09 мая в 08:22
Ответ дляПопихтю та й годі
Шукайте нормального. Цього заблокуйте назавжди, не розблоковуйте через 20 хв. Обірвіть перша стосунки з неадекватом, інакше так і будете мучитися і страждати від невизначеності, тому краще одразу і першою.
Дякую
Я тут с краю постою 09 мая в 08:22
Ответ дляДодекаэдр
Да,мені неприємно був його вчинок блокування і я розумію,що це ,мабуть,все,тут і пояснювати нічого не треба..
А як ви помітили те коротке блокування?
мадам Везувий 09 мая в 08:23
Ответ дляДодекаэдр
Може і витрачала,він рятувальник,його постійно відправляють по містах,тому побачення раз на тиждень або два..
кого он спасает в разных городах?
5 1
Попихтю та й годі 09 мая в 08:23
Ответ дляДодекаэдр
Може і витрачала,він рятувальник,його постійно відправляють по містах,тому побачення раз на тиждень або два..
Зацікавлений чоловік буде кожну хвилину шукати спілкування з вами. А не як якийсь придурок блокувати. Тому що якась інша жінка насипала йому компліментів
автор Додекаэдр 09 мая в 08:25
Ответ дляЯ тут с краю постою
Яка змістовна сварка! Нерви у вашого друга барахлять. Забийте!
Ви боїтеся що є у нього ще подруга? Може і є. Хіба що він вам освічувався в коханні, хотів одружитися?
Ні,не освічувався,але,на мою думку,коли люди зустрічаються ,то у них стосунки і стосунки мають певні правила