Кручу хвости• 09 мая 2024

Зрада

Зрадила чоловіку,чоловік дуже хороший,сім´янин. По п´яні,це просто треш. Як далі жити ?
дожену і ощасливлю• 09 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Или всплывет)
Тепер ще переживать, щоб той мужик не розповів чоловікові. Або просто комусь.

Щаслива Я• 09 мая 2024
1) нічого не розповідати чоловікові, якщо плануєте зберігати шлюб;
2) переживайте це сама, з часом ви себе пробачите;
3) зрозуміти, що чоловіки зраджують часто і суспільство їх виправдовує, а жінки - вибачають. Тому ви - нічим не гірша.
4) здати всі аналізи на венеричні хвороби, з чоловіком користуйтесь барʼєрною контрацепцією до того часу, не наражайте на проблеми його.
5) сконцентруйтесь на чоловікові, «замолюйте» вину, приділяйте увагу, дивуйте, дякуйте і кажіть, що любите.
6) всі переписки видалити, все потерти, у разі випливання інформації, все заперечуйте, скажете, що коханець вас переслідував і погрожував вас оббрехати, бо був дуже закоханий у вас і це наклеп.
Удачі вам.
Кнопус• 09 мая 2024
Автор, с презиком не измена!
Кнопус• 09 мая 2024
Ответ дляЩаслива Я
Удачі вам.
7. Осознать что хорошим мужьям не изменяют!
Люблю ВалЄру• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
А як не думати? Якщо чоловік і для моєї дитини робить все,а я таке зробила
Ничего смертельного не произошло.Главное, чтоб никто не узнал.Берети себя в руки, всё ок будет
Ламборджини• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
По аналізах все чисто . Але після того сексу тиждень яєчники боліли
Забыть и молчать. И никогда даже в мыслях не вспоминать. Ну и надеюсь, хватило мозгов никому не рассказывать в реальной жизни.
Маня_53• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Забудьте і йому нічого не кажіть, зрада це коли ідуть,а ви ж не пішли від нього то все ок, живіть далі
Маня_53• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
В презервативі було?
Дадосвидания• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Щось не пропускає,вже два тижні пройшло. Чоловік дочку свою від першого шлюбу обожнює,забезпечує нас,а я таке зробила
Это первая ситуация в вашей жизни, когда вы переживаете/жалеете? 2 недели мало...
Через 2-3-4 года точно попустит

Вподобайден• 09 мая 2024
Ай, если не понравилось то и не считается
Щедрик ведрик• 09 мая 2024
Забыть, выкинуть из головы.
Если вам с партнёром понравилось, то продолжайте пока не надоест. Норм партнёр на жизненном пути не валяется.
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Та ні, вони далеко один від одного
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ дляЩаслива Я
Удачі вам.
Дякую
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дякую. Для мене це соромно,тому що чоловік мою доньку від першого шлюбу любить як рідну,готує,заробляє,на руках носить ,а я таке зробила
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ дляЛамборджини
Ніхто не знає
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Але ж переспала
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ дляМаня_53
В презервативі було?
Ні
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ дляДадосвидания
Через 2-3-4 года точно попустит
Так перша
автор Кручу хвости • 09 мая 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Забыть, выкинуть из головы.
Я вже зразу хотіла додому втекти ,але комендантська,почекала до ранку пішла навіть не спілкуємося

Дадосвидания• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Так перша
Не верю в такое
В жизни каждого человека есть негативные моменты, неприятнын эмоции... неразделенная любовь, расставания, ссоры, начало войны, увольнение... какие-то потери, короче, много! Все это со временем переживается.
Но даже если и не было, первый раз в жизни переживаете эмоции - ок. Пусть так. Посмотрите, через время они уйдут на задний план... жизнь продолжается.
Щедрик ведрик• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Верно вам пишут, что жизнь продолжается.
Вам не ноги оторвало, все целое))
Даже, может быть, было приятно пару минут. С чего вы расклеились? Решили что вы падшая женщина или ’повия’ из романа Панаса Мирного?)
Да всем все равно, все заняты собой. Этот инцидент мелкий, на общую картину не влияет.
Маня_53• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Ні
Чому?
А віл ,гепатит не лякає?
Natalia505• 09 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Ні
навіть слів нема...
Natalia505• 09 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Чому?
А віл ,гепатит не лякає?
Людина собі не належить. Немає ні волі, ні здорового глузду. А в такому випадку про хвороби ніхто не думає.
Маня_53• 09 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Ну я теж не свята,але щоб займатися з незнайомою людиною тобто не постійним партнером без захисту то для мене просто нереально, скільки б я не випила там.
Путающаяся• 09 мая 2024
А де ви була сама п´яна, у чужому домі? Як так сталося? То він вас звабив виходить? Ви - жертва?
Жерица ночи• 10 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Секс якісний,та я просто з чоловіком часто сварилася,накипіло,але дуже жалкую
З хорошими чоловіками часто не сваряться. Обдумайте свої з чоловіком стосунки.
Жерица ночи• 10 мая 2024
А ще чи точно цей секс був за вашою згодою.
автор Кручу хвости • 11 мая 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ніби так