Гопница-Советчица• 09 мая 2024
Складна ситуація з аліментами
В 2018 році подала на розлучення та аліменти. Тоді не розлучилася. Вели спільне господарство до серпня 2023 року. Після цього почав присилати гроші і вказував у графі "На утримання дитини". Так тривало приблизно півроку. В 2024 вже розлучилася остаточно. Віднесла у виконавчу службу рішення суду про призначення аліментів. Вказала той період, коли він пересилав мені гроші минулого і цього року. Тепер колишній чоловік кричить, що платити йому доведеться згідно виконавчого провадження з 2018 року, і він не стане цього робити. Бо гроші давав. Грозить затаскати мене по судах.
У кого була така ситуація, підкажіть, будь ласка, як краще вчинити?
Гопница-Советчица
• 09 мая 2024
Ответ дляПуки-куки
Я б на месте вашего мужа тоже с вами посудилпсь бы за те алименты.
Бажаю вам такого ж
Якось так і живу• 09 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
З дати видачі виконавчого провадження
Тобто ви подали заяву до прикладу 1.01.24 , а впровадження з 1.05 .24 . Вам будуть нараховані аліменти з 1.01 , але фактична їх виплата прчнеттся з 1.05 вже з боргом за попередній період.
Гопница-Советчица
• 09 мая 2024
Ответ дляЯкось так і живу
До заяви у виконавчій службі додається судове провадження. Без провадження ніяких начислень не відбувається
Пуки-куки• 09 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Бажаю вам такого ж
Хороший бизнес у вас на алиментах. Не останавливайтесь, сходите замуж ещё пару раз.