Тишком нишком• 09 мая 2024

Спланувати шафу

Підкажіть, може десь є корисна інформація як правильно спланувати шафу, які є корисні штуки (наприклад, ніша для гладильноі дошки), про які не одразу задумуєшся
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ви самі маєте знати, Що будете складати в ту шафу.
Треба скласти прасувальну дошку- для неї місце.
Треба сорочки - для них місця
Треба взуття- полиці для взуття.

Це ж індивідуально.
Комусь треба довгі сукні зберігати, комусь- пилососи.
Маруська Му• 09 мая 2024
Гладильную доску удобнее всего поставить и не доставать каждый раз. А для этого нужна отдельная комната. У меня в планах сделать гардеробную.
Я тут с краю постою• 09 мая 2024
Не знаю насчёт прямо инструкции, но лично я брала с полочками, ящичками. Чего в итоге не хватило - зеркальной дверцы, так как в доме нет зеркала, и высокого отделения, в итоге теперь платья мнутся(
Маруська Му• 09 мая 2024
Кстати, у меня в шкафу висит пылесос, это очень удобно. Смотря куда вы шкаф планируете.
Маруська Му• 09 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Поддерживаю по поводу зеркала. У меня в прихожей есть, а вот в спальне не хватает.
Кусачая Я• 09 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
І який саме пилосос)
Швидкоруч• 09 мая 2024
Шафа, як на мене, дуже дороге задоволення, щоб корисний простір забирати під прасувальну дошку). Я наприклад нею користуюсь дуже часто, тому мені зручніше виділити для неї стаціонарге місце, ніж гратися в розкладалки з запихуванням в шафу. Я б краще дошку за штору ставила. А в шафі полички для речей. По своєму досвіду дуже незручно коли полка глубока і вузька. В радянських шафах робили секції по 40см, дуже не зручно. Тому якщо є змога плануйте широкі полички.по висоті поміряйте чим зараз користуєтесь, від цього і плануйте. Коли я собі робила гардеробну кімнату, вивчала інформацію по зберіганню. Вичитала що приоритетне зберігання речей на плечіках. Так і зробила. Секція для довгих речей, секція ділена навпіл для коротких речей, і секція для спідниць і брюк, які теж на тремпелях.
Маруська Му• 09 мая 2024
Ответ дляКусачая Я
І який саме пилосос)
Ручной)) висит там на зарядке, розетку в шкаф вывели. Там же и швабра стоит и все для уборки. У меня этот шкаф на кухне стоит.
автор Тишком нишком • 09 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Цікаво, дуже дякую за відгук, подумаю про це