Пасти Ла• 09 мая 2024
Діти 11 років
Дівчата, в принципі, скажіть ви таким дорослим дітям протягом року купуєте іграшки? Просто так. Наприклад, бо хоче (декілька разів сказала про це) або просить, щоб купили? Я про лего або все, що стосується Гаррі Поттера. (це те, що донька просить і любить). Чи все ж таки відмовляєте, а потім, якщо це ще дитині актуально, то на свято купуєте.
Достаток середній. Тобто, ну наче з голоду не опухнемо але й ті 1000-1500 грн. є куди подіяти на більш нужні потреби.
Анонимарик• 09 мая 2024
Мого малого в 11 років тільки потужний комп´ютер цікавив, який Миколай на Новий рік приніс. Вже ніяких інших іграшок він не просив. Хіба що просив на онлайн ігри щось задонатити
Протру пилюку• 09 мая 2024
Мінімум раз на місяць доводиться купувати набор Лего, але без приводу, то невеличкий- в районі 500-700 гривень. На свята більші купуємо.
Пасти Ла
• 09 мая 2024
Ответ дляАнонимарик
Ну це зовсім інша історія.
Пасти Ла
• 09 мая 2024
Ответ дляПротру пилюку
Ого. Класно, якщо є така можливість. А скільки дитині?
Фиона Шрековна• 09 мая 2024
Малому скоро 10.Теж фанат Гаррі Поттерра і донедавна Лего. Раніше (років до 7) купували без приводу невеличкі набори і на свята більші. А потім вирішили збирати на великі і взагалі купувати подарунки лише на свята переважно. Основна причина: дитина втратила радість від них і взагалі на питання ’що хочеш’? нічого не хотів. Це був для мене такий тривожний дзвіночок у питанні формування бажань в дитини, розуміння себе.
Зараз, парвда, всі його хотілки стосуються лише Роблокса і іграшок не хоче, але в комп іграх ми ще більше дозуємо і використовуємо як мотивацію до чогось ці покупки.На свята гарні подарунки залишились.
БезВзяток• 09 мая 2024
Да,покупаю.у самой в детстве ничерта не было.еще пару лет и лего станет не интересен,пусть играет
Протру пилюку• 09 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
9 років.
Зараз такі часи, що хочеться зайвий раз порадувати 🕊
Тим паче він особливо нічого іншого не просить, але фанат Лего
аромат Жука• 09 мая 2024
Так, купую просто так без свят. Дешевші чи дорожчі, залежить від достатку на зараз. Бо хочу і можу порадувати дитину. Не обовʼязково ж дороге купувати.
Пасти Ла
• 09 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Не покупаю уже никакие игрушки, уже не интересно.
Дівчата, давайте не писати що не цікаві іграшки. Я це розумію. Питання ж в іншому зовсім.
Ось наприклад, подарунки були на новий рік, це останній раз,що покупалось щось. Зараз дитина вже декілька разів сказала, що хотіла би такий собі набір лего. В принципі лего це не стільки про іграшку, скільки про те, щоб провести дозвілля. Вона ці набори складає один раз і потім ставить їх на полочку. Іграшками не грається теж, Поттера теж просто збирає колекцію. Ставить на полку. І все.
Сижу_и_плачу• 09 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Ну то купіть. Що таке зараз та 1-1500
аромат Жука• 09 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Вибачте, що не по темі. Ви земляний знак за гороскопом? Бо філософія, що подарунки мають бути корисними, притаманні тільки їм))
Тільки не про гроші• 09 мая 2024
Купіть на закінчення школи. Або, як вже стомлюється вчитись на кінець року - скажіть - підтягни те і те, куплю лего на останній день школи.
і на канікулах буде чим зайнятись.
Звісно дитині хочеться і вона просить.
як скажете - нема грошей, то вже діти в такому віці відповідають - мені нічого не треба, а самі потім сумують.
і на канікулах буде чим зайнятись.
Звісно дитині хочеться і вона просить.
Баррикадница• 09 мая 2024
Дочке 11 сейчас больше интересует косметика,всякие побрякушки. Бывает что-то типо алмазной мозаики можем купить или любит из лёгкого пластилина что-то мастерить. Из игрушек в прошлом году захотелось ей мягкого гуся и на этом всё
Сама купляю квіти• 09 мая 2024
Не часто, але купую, в мене хлопець, досі грає бейблейдами. Був старий ноут, то старший син віддав йому свій майже новий, то тепер не просить іграшку, а просить, щоб додали грошей на щось там почистити в ньому.
Автор, скільки того дитинства, як дитина хоче, то зробіть їй приємне
Марафетчица• 09 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Повідомте їй що можна розібрати їх, проявити фантазію та скласти щось своє. Це має розвивати дитину а не як робот склала по книжці і поставила. Тим паче якщо у вас немає змоги постійно їх купувати.
Але у мене питання інше дитина в 6 класі, в неї є час оте складати? А школа, домашки, читати щось.
Мій в 6 класі насилу час знаходив спати. Школа, спорт, 2 іноземні мови. Не знаю чи лего якось їй допоможе в житті, але моя порада робіть ставки на мову..англійська це обов´язкова + ще якась. Більше буде користі.
ХикориДикори• 09 мая 2024
Купувала в такому віці і зараз купую)) але це вже зовсім інші ’ іграшки’. Хочеться радувати свою дитину,але він у мене такий,що зайвий раз не попросить
Марафетчица• 09 мая 2024
Часто тут зустрічаю шо мами в 10-12років сприймають своє чадо як дитинку, люди це підлітки!
А не крихіткі ваші. Ділом хай займуться, тяжко буде їм після лего стати конкурентними фахівцями поряд з дітьми що зараз вільно володіють 4-5 мовами та мають великий досвід комунікації та соціалізації в різних соціальних групах.
ХикориДикори• 09 мая 2024
Ответ дляМарафетчица
Про мови так, реально слушна порада. Але ж навчання і трошечки радості тим бідним перевантаженим дітям мають якось поєднуватися
Марафетчица• 09 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Та має, але маючі інші справи вже б їй стільки того лего не потрібно було б.
У мене син перестав складати його в 6-7 років....стоїть тепер 6 великих коробок...треба на вагу віддати їх кудись)))
Тому мені дивно що в 11 це ще актуально. Але всі діти різні.
Забризкана водою• 09 мая 2024
Донечка любить аніме, то ж періодично купляємо, або іграшки за тематикою, або якісь аксесуари, наряди. Ну, а коли ще?
Пацаааааааан• 09 мая 2024
Доньці 11 . Іграшки не цікавлять. Купуємо без повода і свят те, що вона хоче. То значки з алі замовляла, то ось засоби догляду за обличчям доволі не дешеві, футболки чи светри з цікавими малюнками чи аніме
Пасти Ла
• 09 мая 2024
Ответ дляМарафетчица
Дивно це чути. Моя дитина крім школи ходить на повітряну гімнастику + на англійський. До цього було + ще плавання, але вже ні.
До речі в 5 класі, а не 6.
Питання було чи доречно, тому спитала.
До речі в 5 класі, а не 6.
Питання було чи доречно, тому спитала.
Пацан к успеху шел• 09 мая 2024
Покупала бы то, чем интересуется. Хуже когда ничего не интересно или в компьютере сидят.
Пасти Ла
• 09 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Так. У мене теж зайвий раз не просить. А це обмолвилась, що зібрала би такий то набір. Я і замислилась, що може купити чи так не роблять в принципі в такому віці. Тому, хотіла почути думки інших.
Пасти Ла
• 09 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
і на канікулах буде чим зайнятись.
Звісно дитині хочеться і вона просить.
і на канікулах буде чим зайнятись.
Звісно дитині хочеться і вона просить.
Дякую. На закінчення школи вже купили, колекційну фігурку по поттеру. То інше. Замислилась про просто так.
Пасти Ла
• 09 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
Ні, не земляний. І не вважаю, що подарунки повинні бути корисними. Цікаво, звідки така думка?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
А себе вы краску для волос или юбку новую тоже только на праздники?
аромат Жука• 09 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
То ви ж самі написали: «складе, поставить на полку і більше на грається». А скільки по вашому разів на тиждень треба один і той же конструктор складати?)))