ПрипоРошенная• Изменено 09 мая 2024

Если оформлять уход за стурушкой 97 лет, то тоже нужна комиссия, доказывающая

что она не дееспособна и требует ухода?
З понеділка на дієті• 09 мая 2024
Звісно. І не комісія, а рішення суду
Майданщица• 09 мая 2024
Уход или опекунство?
Кому там слова не давали• 09 мая 2024
Так, це обов’язково
Оскорбляю всячески• 09 мая 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Звісно. І не комісія, а рішення суду
Ви про опіку, а автор про догляд питає
З понеділка на дієті• 09 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви про опіку, а автор про догляд питає
Я подумала, що автор про недієздатність питає, щоб в разі чого старушка заповіт не написала на когось іншого.
Майданщица• 09 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви про опіку, а автор про догляд питає
Автор написала о недееспособности старушки.
Обращеница• 09 мая 2024
Автор, недееспособность и требует ухода, это разные вещи.
Кондуктор троллейбуса• 09 мая 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Звісно. І не комісія, а рішення суду
Что за бред? Уход и признание недееспособным - разные вещи
Кондуктор троллейбуса• 09 мая 2024
Да, комиссия придет. Подруги оформлчла за прабабушкой 96 лет - комиссия приходила. Более того, без оформления инвалидности УСЗН документы на уход не принимал. Пришлось инвалидность оформить.
Без комплексів• 09 мая 2024
А як же. Опікун проходить комісію. Бабця проходить комісію. Суд признає недієздатною. Комісія приходить додому, дивиться умови проживання,ви повинні жити разом.
60 метрів сметани• 09 мая 2024
Якщо потрібно визнати людину недієздатною - це суд, здається. Там і опікуна призначать. Якщо вже визнана, і ви оформлюєте догляд, то органи опіки та піклування (зазвичай при райрадах вони були).
Без комплексів• 09 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А навіщо догляд дієздатній людині?
60 метрів сметани• 09 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
А навіщо догляд дієздатній людині?
Дієздатність - це юридичний термін. Якщо людину визнають недієздатною, то одразу призначають офіційного опікуна - того, хто буде не лише забезпечувати догляд, але й підписувати, наприклад, купівлю-продаж квартири чи іншого майна. Просто догляд можуть, приміром, і люди після інсульту потребувати. Але не всі вони недієздатні.
З понеділка на дієті• 09 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
А навіщо догляд дієздатній людині?
Якщо вона фізично не може себе обслуговувати. Дієздатність - це здатність нести відповідальність за свої вчинки, і побут тут ні до чого.
Кондуктор троллейбуса• 09 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
А навіщо догляд дієздатній людині?
Потому что дееспособность - это находится в ясном уме и трезвой памяти. А уход требуется тем, кто физически не может самообслуживаться, но мозги соображают.
я Кукарача• 09 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
А навіщо догляд дієздатній людині?
догляд і недієздатній іноді не потрібний
наприклад, при деяких формах шизофренії
людина фізично цілком здатна себе обслуговувати, нічим не відрізняється від звичайної здорової
а потрібний догляд тій людині, що соматично хвора, а не психічно.
Без комплексів• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Автор же питає про недієздатну?
я Кукарача• 09 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
Автор же питає про недієздатну?
автор, на мою думку, не розуміє, що таке недієздатність
60 метрів сметани• 09 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
Автор же питає про недієздатну?
Незрозуміло, про що автор питає. Чи про вже недієздатну, чи про процедуру визнання недієздатною. Тому і пишу, що або визнання через суд, або - якщо людина вже визнана такою - в органи опіки та піклування.
КошкинДом• 09 мая 2024
Да, нужна комиссия. Но вы определитесь, уход или опека
Это 2 разные процедуры
Без комплексів• 09 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Ну,якщо людина потребує догляду, то комісія все одно потрібна. Обом
КошкинДом• 09 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
наприклад, при деяких формах шизофренії
Если недееспособная, всегда назначают опекуна
я Кукарача• 09 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
по моєму коментарю вам зрозуміло, що я не розуміюсь на цьому питанні чи що?
90x60x90• 09 мая 2024
Ви поки оформите, дай Бог щоб бабка дожила до того дня
Оскорбляю всячески• 09 мая 2024
Ответ для90x60x90
Догляд швидко оформити