Телячі ніжноСті• 09 мая 2024
Хтось робив ботокс в «LYS ROYAL» (косметологія Лариси та Ольги Гринчук) в Києві?
Тут якось радили. Я подивилася адресу - як раз неподалік від мене.
Але я так і не знайшла які в них ціни на лоб+міжбровка? І чи роблять вони з докорекцією?
Прикуси Язика• 09 мая 2024
Я тоже у них цен не нашла, меня это настораживает, тоже не решилась идти
Телячі ніжноСті
• 09 мая 2024
Ответ дляПрикуси Язика
ну от в інстаграм є прайс. але ж як зрозуміти скільки тих оддиниць?
Телячі ніжноСті
• 09 мая 2024
Ответ дляПрикуси Язика
от знайшла допис.
але б хоч приблизно розуміти..
Дружная семейка• 10 мая 2024
Мне делали лоб+межбровка 22 единицы, потом докоррекция 11 единиц. Можете приблизительно посчитать
Телячі ніжноСті
• 10 мая 2024
Ответ дляДружная семейка
а у Вас високий лоб?
яким препаратом робили Вам? Лариса чи Ольга робила? як довго тримається?
Дружная семейка• 10 мая 2024
Я не у них делала. Я просто написала количество единиц, чтоб вы ориентировались. Делала набота.
Телячі ніжноСті
• 10 мая 2024
Ответ дляДружная семейка
дякую