Скользкая• 09 мая 2024
Феритин 20
Чим підняти? Моя вага 56 кг
Донька подруги• 09 мая 2024
В мене теж був такий, але ЗАК був з невеликим вірусом, лікар сказала, що недостовірний феритин. Доньці зараз підіймаю Мальтофером.
Автор, єдине, потрібно не вживати з молочкою 2 години до і після. Погано засвоюється.
Маурита• 09 мая 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Найкращий!
Так, я з 18 піднімала до 60 за кілька місяців, але треба з лікарем порадитись щоб виключити можливі причини дефіциту
Маурита• 09 мая 2024
Ответ дляДонька подруги
Мені лікар говорив навпаки, що при вірусній інфекції феритин підвищений
Донька подруги• 09 мая 2024
Ответ дляМаурита
Я про не інформативність, не про низький чи високий. Потрібно здавати не під час хвороби, це важливо для рівня. Але ж ми не завжди знаємо коли є хвороба чи немає, особливо коли прихований вірус.
КонФФетОшка• 09 мая 2024
Найкраще звернутися до ендокринолога, пошукати причину та отримати варіанти лікування)
Мені призначили два різних препарати з залізом ( різні його форми), щоб скоригувати. Поки не знаю, чи подіє. Але самопочуття уже краще
Курочка-чубаточка• 10 мая 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Підкажіть, які препарати. Одразу два приймаєте? Я приймаю Тардиферон, але підіймається повільно.
КонФФетОшка• 10 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це нормально. Феритин це ж показник «накопленого» заліза, він і не може швидко підійматись. Точніше, може, - лише крапельницями. Але якщо причину дефіциту не виявити і не пролікувати, знову впаде.
Там стільки нюансів, чому він низький може бути, що просто пити залізо - це як латки на колесо ставити щоразу, замість того, щоб не їздити по цвяхах.
Я приймаю бісгліцинат та пірофосфат заліза.
+ Залізо не так то легко засвоюється і його препарати не так легко переносяться часто, тому варіантів багато - щоб кожному підібрати більш підходящий саме йому та той, що він краще сприйматиме.
Як ви без лікаря визначите дозування?