Червона ікорка• 09 мая 2024

Як полегшити біль в горлі дитині 2р

Дитині 2роки, болить горло, від цього кашляє і плаче. Чим допомогти?
Чи можна вже використовувати спреї? Якщо так то які?
Рожева юбка• 09 мая 2024
нурофен
мегамоСГ• 09 мая 2024
Подивитись в інструкції обезболюючі спреї з якого віку дозволено.
Холодна вода і морозиво знімають біль
Кондуктор троллейбуса• 09 мая 2024
Нурофен і тепле пиття часте
автор Червона ікорка • 09 мая 2024
Ответ дляРожева юбка
нурофен
Щось не помогло((
Кондуктор троллейбуса• 09 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Щось не помогло((
Потрібно вияснити причину, чому болить. Відповідно і лікування. Можливо взагалі антибіотик потрібен. Холодне я б не давала
Каяспер• 09 мая 2024
Обгорніть ,щоб в теплі було
автор Червона ікорка • 09 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Холодне не даю. Сьогодні почалось. Завтра до лікаря але ж треба якось дочекатись того часу, якось полегшити стан
Всміхайлик• 09 мая 2024
Спрей інгаліпт дитячий, гексаспрей де флю горло
Нашли в капусте• 09 мая 2024
Ответ длямегамоСГ
Холодна вода і морозиво знімають біль
Для мене люди у яких морозиво або холодна вода знімають біль у горлі із області фантастики. Я спробувала,втратила голос,стало ще гірше. Мені знімає біль у горлі тепле молоко+какао масло+мед.
АБВГДейка• 09 мая 2024
Автор, спреї не можна, дитина може вдихнути спрей і отримаєте бронхоспазм або реакцію погірше. Покажіть дитину лікарю, як правило, у таких малих дітей горло не болить, це може бути стоматит чи ще щось не дуже типове. Давайте нурофен по вазі.
автор Червона ікорка • 09 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Дякую. Та думаю на горло, бо у мене теж болить, першить і душить кашель через це. От і у нього дуже схоже. Завтра буду у лікаря.
Невидимка• 10 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Щось не помогло((
Ингалипт форте https://tabletki.ua/Ингалипт-здоровье-форте-с-рома... Не печет.
Мирамистин (Целиста)в спрее. . Мирамистин на вкус, цвет как вода и не печет.
Оба применяла с 2 лет
Кондуктор троллейбуса• 10 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Спреї можна пшикати не в саме горло, а на бік до щічки
Кондуктор троллейбуса• 10 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
В нас з сином точно такі симптоми. Бажаю швидшого одужання. В мене кашель був жахливий дуже,зараз Слава Богу іде на покращення
автор Червона ікорка • 10 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дякую. І вам одужання
АБВГДейка• 10 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Блін, не можна дитині 2 років щось пшикати, ні в горло, ні в ніс. В ніс краплі.