Свекруховна• 09 мая 2024
Дівчата, хто самостійно вивчав правила дорожнього руху
Як це краще робити? Почала читати ПДР, а щось зовсім не йде... Як краще вчити-запам´ятовувати?
Божий одуванчик• 09 мая 2024
Посмотрите видео вождение в петрозаводске все уроки , все будет понятно
Потом какое то приложение было или сайт с вопросами там повторялись
Я инженер, меряю от 1• 09 мая 2024
Підписалася в фб на сторінку якогось блогера, дивлюся відео. Хочу теж почати самостійно вивчати. Послухаю вашу тему.
Свекруховна
• 09 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А скиньте, будь ласка, Вашого блогера, також гляну)
Я инженер, меряю от 1• 09 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Вбийте в пошук у фб хочу знати ПДР, бо щось не можу посилання скопіювати 🙁
ЕлькиПальки• 09 мая 2024
Проходила тесты весь период обучения. И снова, и снова, и снова. Несколько приложений и сайтов использовала. Разбирала ошибки. На теорию не могла практически попасть, потому что занятия начинались тогда, когда работа заканчивалась.
Сдала с первого раза без единой ошибки
За ким я буду?• 09 мая 2024
Такі точно питання будуть на екзамені. Пройшла сто разів тести, лускала як насіння. Здала з першого разу. Безкоштовні
Замороженная селедка• 09 мая 2024
Зараз сила-силенна відео уроків у вільному доступі. Я б робила так - спочатку прочитала тему в правилах, наприклад, на Грінвеї ( там же і тести є ), потім переглянула б кілька відео з прикладами і поясненнями, і шліфонула б знову читанням. Потім тести і так, поки не запамʼятається
Але, одне діло вивчити теорію, а зовсім інше, - навчитися її застосовувати на практиці, швидко орієнтуватися. Це вже засвоїться при заняттях з інструктором та при самостійній їзді після іспиту.
У вас все вийде!
Покращена• 09 мая 2024
приложение гринвей. платная версия. проходите тесты в любой ситуации, даже сидя на унитазе. две недели - и вы сдали теорию.